Şimdi Ara

...............

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frankwie -- 9 Temmuz 2018; 16:7:12 >

• Arkadasim hayatini yazilim yaparak kazanmak istiyorsan ne kadar cok dil.bilirsen o kadar iyidir. C# ida ogren c++ ida, unity oyun motorunuda digerlerinide elinden gelidigi kadariyla ogrenmeye bak. Tek bir dile takilip kalma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frankwie -- 9 Temmuz 2018; 16:7:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frankwie

..........
    Siz once bir tanesini adam akilli ogrenin de , cogaltmasi sonraya kalsin.

Ayrica gordugum kadariyla Unity ile Tek basiniza bir urun ortaya cikarip , gelir elde etme imkaniniz UE ye gore cok daha kolay ve basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxa -- 28 Nisan 2018; 10:36:31 >
  • Yeni başlayanlar için en iyi tercih bence Unity. Kaynak çok ve bir sorun olduğunda yardım edecek kişi sayısı da çok.
  • Oyun motoru seçsem. Kararı c# vs c++ diye vermezdim. Böyle bakarsanız tabi c++ daha yaygın ama daha lowlevel bir dil. Bakmanız geken oyun motoru. dil değil. Kaynak bolluğu önemli bir karar.
    youtube da Bilgem cakir diye arat. alın kod cıkar. bu abim indie oyun geliştiriciler için çok faydalı olackatır.
  • Hayatının kalanını bu işe ayırmayacaksan,profesyonel takılmayıp amatör olacaksan,hobi olarak yapacaksan, c++ la kendine eziyet etme.

Yeni başlıyorsun diye tahmin ediyorum, unity senin için çok daha faydalı olur.

Oyun motoru, olayını kavramının ar sın. Her şey dil değil. Zaten unity de kullansan, UE de kullansan, o dile sonuna kadar hakim olamazsın. Kullanım, öğrenme kolaylığı, yerli yabancı kaynak bakımından, unity daha kullanışlı.

• Unity ile başla. Yakında bayağı kullanışlı ve yeni özellikler gelecek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.