Şimdi Ara

hangi dikiş makinası janome brother singer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
83.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eşime dikiş makinası alacağım. singer bakıyordum ama janome kafamı karıştırıyor. brother de fena değil.
    singer çin malıymış.
    bir de tek aşamada ilik açma ile 4 aşamada ilik açma arasında ne fark var. çok mu farkediyor kullanım kolaylığında.

• merhaba sorunuzu yeni gördüm aynı şekilde bende araştırdım ve en sonunda bernina nın bernette 15 modelini aldım terzi tanıdıklardanda fikir aldım herkes bernina tavsiye etti.bernette 15 i metal çağanozu olduğu için tercih ettim plastik çağanozlular bir müddet sonra bozulabiliyor bence buna dikkat edin tüm markalar çin malı...bernina biraz daha markasına sahip çıkıyormuş diye biliyorum...kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: morfare

merhaba sorunuzu yeni gördüm aynı şekilde bende araştırdım ve en sonunda bernina nın bernette 15 modelini aldım terzi tanıdıklardanda fikir aldım herkes bernina tavsiye etti.bernette 15 i metal çağanozu olduğu için tercih ettim plastik çağanozlular bir müddet sonra bozulabiliyor bence buna dikkat edin tüm markalar çin malı...bernina biraz daha markasına sahip çıkıyormuş diye biliyorum...kolay gelsin
    selam arkadaslar bırde şuna bakın derim

http://hepsibayiden.com/Urun/1301-Super-Yoknaz-452-Kabineli-Zig-Zag-Makinesi-pmu94.html

• Selam Dikiş Makinesi Alacaksa
    www.dikismakinem.com Sitesi ni tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fhk

Selam Dikiş Makinesi Alacaksa
    www.dikismakinem.com Sitesi ni tavsiye ederim
    selam arkadaslar janome 1018 tr şu anda fiyatı dusurduk 275 tl

http://www.hepsibayiden.com/Urun/Janome-TR-1018-Dikis-Makinesi-pmu112.html

• quote:

Orijinalden alıntı: teorizm

selam arkadaslar janome 1018 tr şu anda fiyatı dusurduk 275 tl

http://www.hepsibayiden.com/Urun/Janome-TR-1018-Dikis-Makinesi-pmu112.html

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende dikiş makinası almayı düşünüyorum. janome ve bernina arasında kaldım. Ekonomik, sağlam ve sorun çıkarmayan hangi dikiş makinasını önerirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: albano

Arkadaşlar bende dikiş makinası almayı düşünüyorum. janome ve bernina arasında kaldım. Ekonomik, sağlam ve sorun çıkarmayan hangi dikiş makinasını önerirsiniz.

Alıntıları Göster
    Araştırmalarım sonucunda jenome dikiş makinası aldım. Ancak aldığım siteden biraz sıkıntı yaşadım. Açıkçası burada yazan arkadaşlar, satıcı arkadaşlar bu yorumum sizedir. Çünkü buradan bakarak alışverişi yaptım. İki haftada ürünü alamadım. Daha ciddi çalışın güven vermiyorsunuz. Dostça tavsiye olarak kabul edin. Alacak arkadaşlarıma da uyarmak amacıyla kendimi sorumlu hissettim. Daha ciddi çalışan güvenilir sitelerden almanızı öneririm. saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albano -- 22 Şubat 2013; 21:58:50 >

• quote:

Araştırmalarım sonucunda jenome dikiş makinası aldım. Ancak aldığım siteden biraz sıkıntı yaşadım. Açıkçası burada yazan arkadaşlar, satıcı arkadaşlar bu yorumum sizedir. Çünkü buradan bakarak alışverişi yaptım. İki haftada ürünü alamadım. Daha ciddi çalışın güven vermiyorsunuz. Dostça tavsiye olarak kabul edin. Alacak arkadaşlarıma da uyarmak amacıyla kendimi sorumlu hissettim. Daha ciddi çalışan güvenilir sitelerden almanızı öneririm. saygılarımla

Alıntıları Göster
    kardeş bende janome 1018-1008-1012-2039 arasında kaldım sen hangi makinayı aldın memnun musun birde?teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: trabzonli_84

kardeş bende janome 1018-1008-1012-2039 arasında kaldım sen hangi makinayı aldın memnun musun birde?teşekkürler

Alıntıları Göster
    jenome 423s aldım. İnce kumaş, kot ve her çeşit kumaşı takır takır dikiyor. Daha önce singer vardı. Bir türlü ayar tutmadı. Şimdi çok memnunuz.
  • quote:

jenome 423s aldım. İnce kumaş, kot ve her çeşit kumaşı takır takır dikiyor. Daha önce singer vardı. Bir türlü ayar tutmadı. Şimdi çok memnunuz.

Alıntıları Göster
    Bende eşime hediye için böyle bir ürün arıyorum daha önce dikiş makinesi kullanmadı ama eminim ki kullanabilir neyse aklıma ilk gelen singer modelleri bilmediğim için sizlerin önerisi nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilzinamuh

Bende eşime hediye için böyle bir ürün arıyorum daha önce dikiş makinesi kullanmadı ama eminim ki kullanabilir neyse aklıma ilk gelen singer modelleri bilmediğim için sizlerin önerisi nedir acaba?

Alıntıları Göster
    Önceden bizde babaneden kalma eski tip singer vardı. kullanımı çok kolaydı ve çok uzun seneler hizmetini gördük. Daha sonra yenileme amacıyla janome marka dikiş makinası aldım. Bu makina iyi güzel de Mekik kısmı çok karışık, en son söktüğümde bir daha toparlayamadım. Makina şimdi öylece duruyor. Bir ara fırsat bulursam makinayı satan yerden yardım almam gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: surfcasting

Önceden bizde babaneden kalma eski tip singer vardı. kullanımı çok kolaydı ve çok uzun seneler hizmetini gördük. Daha sonra yenileme amacıyla janome marka dikiş makinası aldım. Bu makina iyi güzel de Mekik kısmı çok karışık, en son söktüğümde bir daha toparlayamadım. Makina şimdi öylece duruyor. Bir ara fırsat bulursam makinayı satan yerden yardım almam gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Jenome nin mekanik modelleri Thahiland imalatıdır. Sadece elektronik modelleri japonyadan geliyor. Bende 423 s modelini aldığımda ürünün orjinal japon malı olduğunu düşünmüştüm. Uzak doğu olduğunu görünce biraz hayal kırıklığı yaşadım. Yalnız kullananlar her çeşit kumaşı diktiğini söylüyor. Gerçekten de makina dikiyor. Singerin yeni modellerini bilmiyorum. Bende singerin portatif medeli vardı taivan malı. Bu ürün ayar tutmuyordu. İkide bir ayarı kaçıyordu.

• quote:

Jenome nin mekanik modelleri Thahiland imalatıdır. Sadece elektronik modelleri japonyadan geliyor. Bende 423 s modelini aldığımda ürünün orjinal japon malı olduğunu düşünmüştüm. Uzak doğu olduğunu görünce biraz hayal kırıklığı yaşadım. Yalnız kullananlar her çeşit kumaşı diktiğini söylüyor. Gerçekten de makina dikiyor. Singerin yeni modellerini bilmiyorum. Bende singerin portatif medeli vardı taivan malı. Bu ürün ayar tutmuyordu. İkide bir ayarı kaçıyordu.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar acil dikiş mak. almam gerekli. ilk makinam bindallı diye bir markaydı senelerce boğuştum durdum.
    Sonra eşim" her bulduğunu dikmeye kalkıyon, sonrada mak. Bozulup tamire ben götürüyom" diye bana sanayi dikiş mak. aldı. senelerce bu makinaylada da boğuştum bir birimizle anlaşamadık( sanayi mak. Hiç kullanmamıştım ki) evettt geleyim soruma şimdi ipek kumaş, tülden, kottan tutunda ,döşemelik kumaşa varıncaya kadar dikebileceğim1-1.500 tl arası bir dikiş mak. Arıyorum
    Janome marka 6260QC modeli sanki uygun geldi ne dersiniz? ( tek adımda ilki açması önemli)

• quote:

Orijinalden alıntı: tijeen

Arkadaşlar acil dikiş mak. almam gerekli. ilk makinam bindallı diye bir markaydı senelerce boğuştum durdum.
    Sonra eşim" her bulduğunu dikmeye kalkıyon, sonrada mak. Bozulup tamire ben götürüyom" diye bana sanayi dikiş mak. aldı. senelerce bu makinaylada da boğuştum bir birimizle anlaşamadık( sanayi mak. Hiç kullanmamıştım ki) evettt geleyim soruma şimdi ipek kumaş, tülden, kottan tutunda ,döşemelik kumaşa varıncaya kadar dikebileceğim1-1.500 tl arası bir dikiş mak. Arıyorum
    Janome marka 6260QC modeli sanki uygun geldi ne dersiniz? ( tek adımda ilki açması önemli)

Alıntıları Göster
    bende janome 423s aldım daha önce makine hiç kulanmadım ayarlarını yaparken bayağı uğraştım dikiş dikerken dikişin bir ucu fizana gitti diğeri başka yere...yeni pantolonuma pens atayım derken pantolunu dikip sökmekten defoladık:))kaç tane iğne kırdığımı bilmiyorum acemilikten kızım ayaklığa basıyor ben kumaşı yönlendiriyorum daha düzgün dikmek için şuana kadar makinemden memnunum acemilikten bozulacak diye de korkuyorumm:(((

• quote:

Orijinalden alıntı: trabzonli_84

bende janome 423s aldım daha önce makine hiç kulanmadım ayarlarını yaparken bayağı uğraştım dikiş dikerken dikişin bir ucu fizana gitti diğeri başka yere...yeni pantolonuma pens atayım derken pantolunu dikip sökmekten defoladık:))kaç tane iğne kırdığımı bilmiyorum acemilikten kızım ayaklığa basıyor ben kumaşı yönlendiriyorum daha düzgün dikmek için şuana kadar makinemden memnunum acemilikten bozulacak diye de korkuyorumm:(((

Alıntıları Göster
    dikiş makinası alma kriterleri şunlar olsa iyi olur:

1- servis: yeni cihazlar annelerimizin dönemindeki sağlamlığa sahip değiller. hem de şimdiki cihazlar oldukça fazla fonksiyona ve elektronik sisteme sahip olmaları cihetiyle her an yolda kalıp servis hizmetine ihtiyaç duyarlar. iyi bir servis ve yedek parça ağı olmayan makina almamalı. bu konuda en iyileri singer, brother, janome.
    2- ürün kalitesi: bernina makineler içinde mersedestir. ardından brother ve janome gelir. singer ve zetina ise son modelleri alınabilir, orta modelleri hayal kırıklığı. orta modelden kastım 2010 dan önce üretilenler. bende 2013 model singer 9660 var, süper derecede memnunum.
    3- fonksiyon: eve sokulacak bir makinada - otomatik iplik takma - elektronik iplik kesme - yazı yazma - desen ekranı mutlaka ve mutlaka olmalıdır. iki dakikalık işlem için iplik takmaya çalışmak bile eziyetli geliyor. eski klasik makineyi iplik takma sorunsalı yüzünden hemen hiç kullanmazdık. ama 9660 gelince sık sık makine kullanılır ve iş görür oldu. bu fonksiyonlar olmazsa hiç kullanılmadan uzun süre yatacağına eminim.

saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: entrophy

arkadaşlar merhaba,
    eşime dikiş makinası alacağım. singer bakıyordum ama janome kafamı karıştırıyor. brother de fena değil.
    singer çin malıymış.
    bir de tek aşamada ilik açma ile 4 aşamada ilik açma arasında ne fark var. çok mu farkediyor kullanım kolaylığında.

Singer çin malı değildir. Şu zamanda bir çok büyük firma ve marka işçilik ucuz olduğu için mallarını çinde yaptırmaktadır.

singer tarihçe : Singer tarihçe

Ve ben biraz arştırma yaptım bazı sitelerde uygun fiyat ve kampaya şeklinde ürünleri alıcıya uygun bir şekilde sunmuştur.

Evium.com singer kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aslann1905 -- 15 Mayıs 2013; 13:09:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aslann1905

quote:

Orijinalden alıntı: entrophy

arkadaşlar merhaba,
    singer çin malıymış.

Singer çin malı değildir. Şu zamanda bir çok büyük firma ve marka işçilik ucuz olduğu için mallarını çinde yaptırmaktadır.

singer tarihçe : Singer tarihçe

Ve ben biraz arştırma yaptım bazı sitelerde uygun fiyat ve kampaya şeklinde ürünleri alıcıya uygun bir şekilde sunmuştur.

Evium.com singer kampanyası
    Singer alırken Türkiye garantili olup olmadığına dikkat etmelisiniz. İhtiyaca göre değişir ama 2250 modelini öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: funda.oz.me

Singer alırken Türkiye garantili olup olmadığına dikkat etmelisiniz. İhtiyaca göre değişir ama 2250 modelini öneririm.

Alıntıları Göster
    selamlar. dikiş makineleri servisi olarak biz şahsen janome tafsiye ediyoruz, janome almıcaksanızda pfaff'ın 2000 tl üzerindeki modellerinden olabilir veya bernina'nın da 1500 tl üzerindeki makineleri alınabilir. janome tafsiye etmemin nedeni herşeyini kendisi üretmesi,sağlamlığı,kumaş ayırdetmeden dikmesi fiyatı,ve dünyada en çok tercih edilmesi.ve ayrıca yedek parça fiyatlarıda diğer markalara göre çok uygun. saygılar...

• ahmet686 A kullanıcısına yanıt
    dikiş makinası dediğimizde tek marka tanırım bir japon harikası brother dikiş makinası...bütün ürünleri sadece kendi fabrikalarında sadece kendisine üretim yapıyor. dünyada teknoloji lideri bir marka. üstelik parça fiyatları da piyasadaki diğer markalara göre çok daha ucuz. zaten hiçbir makine kumaş ayırdetmez jarse iğnesi kullanıldığı müddetçe. iplik ayırtdeder. ama brother'da ne kumaş ne iplik hiçbirisini ayırtetmez. brother dikiş makinesi bence süper hiç düşünmeden alınabilinecek tek makine....
  • kesinlikle pfaff
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.