Şimdi Ara

Hangi dijital platform? BeinConnect? Tivibu? TV+?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Birkaç gündür devam eden uydu yayınları probleminin sonunda paralı platformlara üye olmaya karar verdim. Fakat hangi platform daha iyidir hangisinin kullanımı daha kolay ve hangi platformda daha çok içerik var kullanan arkadaşlar bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler.

İlave olarak platformun uygulamasını Samsung SmartTV’de kullanacağım. Ona göre TV kumandasıyla kullanım kolaylığı da önemli benim için.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Tivibu go ise uzak durun. 720p bile değil çamur. Tv plus veya d smaet go tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digitürk içerik olarak daha iyi sayılır ama eğer telekom kullanıyorsan interneti tivibu iptv var ondan al 7 güne dönük izliyebiliyorsun program kaçırma derdin yok canlı yayını durdur filan daha avantajlı o konuda program saatlerine bağlı kalmıyorsun.Ha illa uygulama istiyorum dersen beinconnect daha kullanışlı gibime geliyor ama yayın kalitesi 2022 yılına göre 2012 gibi bir şey.

• Açıkçası TV+ ile BeinCONNECT arasındayım. Tivibu uygulamasını hiç kullanmadım TV+ eskiden iyiydi şimdi değişmiş geriye sarma vs gelmiş. BeinCONNECT ise kanal çeşitliliği olarak cazip geliyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • xtream iptv düşünmezmiydiniz ? .

• NewSphere kullanıcısına yanıt

Hocam bazı insanlar sansürlere ve reklamlara, sigara ve alkol bağımlıları gibi para ödemeyi seviyor. Özgür dünyada nefes alamazlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.