Şimdi Ara

Hangi Cihazın kulaklık ses kalitesi çok iyidir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Yeni bir telefon almak istiyorum ama genelde cihazların kulaklık ses kalitesine değinilmiyor. o yüzden cihazı kullananlar veya denemiş olanlar karşılaştırdıkları cihazlar oldumu yazarsa sevinirim.

Benim Listem sürekli değişiyor ama şu anda alttaki firmaların ürünleri ile ilgileniyorum. sınırlarım dar değil genişleyebilir.

Genaral mobile discovery , nexus 4, lg g2, iyi bir fiyattan girerse nexus 5 ama belirtğim gibi sınırlarım genişleyebilir.

• discovery ve nexus 4 daha alt sınıf , g2 n5 üst sınıf note 3 z 1 lumia 1020 bunlarıd listeye ekle he bide htc one ses olayı çok iyi
  • htc one nin tartışmasıs en iyi ses çıkışın a sahip. bir bası var beyninindeki hücreler uyanıyor valla
  • G2 en iyisi. 192khz 24 bit ses cikisina sahip telefon. Adam gibi kulaklikla hayatinin deneyimini yasatiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

G2 en iyisi. 192khz 24 bit ses cikisina sahip telefon. Adam gibi kulaklikla hayatinin deneyimini yasatiyor.

film izlerken ses boğuk geliyor mu ?
  • Htc one

• Eğer ses diyorsanız HTC One. Fakat G2'de güzel bir alet. S4 tercih edilebilir. Bir mağazada hepsini görüp kurcalayıp en çok hoşunuza gideni alıp geçin derim. Aralarında ufak farklar olur ama performans farklarını günlük bir kullanıcı çok fark edemez. Ses kalitesini fark edebilirsiniz ama, o önemli. Bir de bu telefonlar genelde nüyük ve narin ekranlara sahip. Bu nedenle mutlaka koruyucu kılıf ve ekran filmiyle kullanılmalı. Saydığım modellerin Kullanıcı Yorumlarını okumak isterseniz Bağlantıyı BURADA paylaşıyorum. Fakat dediğim gibi, ses için One. Zevk için de hepsini görüp istediğinizi seçin.
  • One alıp direkt kullanabilirsin.Performansı daha iyi olsun dersen LG G2 al.Yanına iyi kulaklık alıp kullanabilirsin.

• Oyunda oynarım internettede dolaşırım telefonun bütün nimetlerinden yararlanırım ama hepsinden daha çok müzik dinlerim. O yüzden ses kalitesi benim için çok önemli. note 3 bu fiyatlarla düşünemem bile ekranın çok büyük olması ise bana uymayan diğer etmen htc de fiyatları çok yüksek seviyede ve s600 işlemcisi biraz beni süpelendiriyor ( telefonun tüm nimetlerinden yararlanacağım için keşke full hd olmasaydı ) ama fiyatı makul bir seviyeye düşürse neden olmasın, g2 şu sıralar baya avantajlı ilanlar var 1350 tl gibi enpara ile 1250 alınabilir ama ses çıkışını beğenmeyende çok bilmiyorum belkide yazılımla ilgilidir.

samsung s4 tercih sırama koymayı bile düşünmüyor daha önce samsung mini kullandım ve telefon çekmiyordu şu sıralar nerdeyse 6 senelik olan bir tuşlu telefon kullanıyorum ve mini'nin çekmedi yerlerde full çekiyor. Note 3 nasıl antende onu bilmiyorum bu arada avea kullanıyorum.

nexus 4 ve gm discovery fiyat kralları olduğu için ve hemen alabileceğim fiyatta seyrettikleri için tercih ettim ama ses kaliteleri iyi değilse beklerler.

Genelde herkes note 3 ve htc one ilk sıralara yükseltmiş. Bunları kesinlikle değerlendireceğim ama alım seviyeme düşerlerse.

Aslında büyük bir mağzaya gidip deneyebilirim ama elimdeki cihaz hiç bir kablosuz teknolojiyi barındırmadığı için hepsinde belirlediğim ses kalitesi yüksek parçaları atamacağım hafıza kartı götürsem ne htc ye nede lg olur.

Yardımlarınız için çok teşekkürederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bonjour_matmazel

quote:

G2 en iyisi. 192khz 24 bit ses cikisina sahip telefon. Adam gibi kulaklikla hayatinin deneyimini yasatiyor.

Hayir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bonjour_matmazel

quote:

Hayir.

1080p video çekimi yaptınız mı hiç youtube a yüklenen lg g2 1080p videolarını izledim korkunç gözüküyor sizde nasıl ?
  • Htc one. Xperia z sonrasındada xperıa sp yada g2

• En iyi ses=HTC ONE

• Htc one yada xperıa Z

• hocam bu htc nin s800 işlemcili modeli nerden alabiliriz türkiye'de olmadığı kesinde sony z 1 ve z modelinin görünüşü çok güzelde çok büyük hocam Büyük telefon bana yarardan çok zarar sağlar g2 olsun htc olsun onlar biraz daha küçük geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.