Şimdi Ara

Hangi Cihazı Almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
96
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ben yeni bir iphone alacağım fakat bazı sorularım var, hangi cihazı almam gerektiğini bilemiyorum. 5S ve SE arasında kaldım küçük ekran alacağım. Telefonda yapacaklarım sınırlı.

-Apple Music kullanacağım.
    -Whatsapp, telefon görüşmesi ve safari ile internette gezinti.
    -Oyun oynamam.
    -Arka ve Ön kamera kullanabilirim

Ben sizce hangi cihazı almalıyım ? Uzun bir süre kullanmak istiyorum, sizce iphone 5s kasar mı ? Zaten fazla kullanmıyorum telefonu genelde müzik dinlemek amaçlı kullanırım whatsapp fln gerektiğinde sadece.

• Senin Kullanım amacına göre 5s fazla fazla yetecek bir cihaz..kasma yok ama biraz ağırlık var tabiki uygulama açılışlarında filan 2-3 saniye daha fazla beklersin se modeline göre..

Ama hem şarjının daha iyi olması hemde daha uzun güncelleme alacak olması vs daha iyi bir tercih olacaktır eğer se alırsan..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: askarali

Senin Kullanım amacına göre 5s fazla fazla yetecek bir cihaz..kasma yok ama biraz ağırlık var tabiki uygulama açılışlarında filan 2-3 saniye daha fazla beklersin se modeline göre..

Ama hem şarjının daha iyi olması hemde daha uzun güncelleme alacak olması vs daha iyi bir tercih olacaktır eğer se alırsan..

SE alayım o zaman 3-4 sn çok falza
  • tam olarak sizin yaptıklarınızın aynısını yapıyorum ve 5S fazlasıyla işimi görüyor. aralık'ta almıştım, pişman etmedi. iyi ki 5S almışım. işimi görüyor.

ama bana sorarsanız bütçeniz elveriyorsa kesinlikle SE alın. daha güncel bir cihaz, daha uzun süre kullanırsınız. en basit örnek ile 5S Eylül'de son ana sürüm güncellemesini alacak. yani artık sona yaklaştı. ekran boyutu sorun olmaz ise SE pişman etmez. 16GB yeter mi bilemem. 64GB SE tam ömürlük telefon gibi geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: but you promised

tam olarak sizin yaptıklarınızın aynısını yapıyorum ve 5S fazlasıyla işimi görüyor. aralık'ta almıştım, pişman etmedi. iyi ki 5S almışım. işimi görüyor.

ama bana sorarsanız bütçeniz elveriyorsa kesinlikle SE alın. daha güncel bir cihaz, daha uzun süre kullanırsınız. en basit örnek ile 5S Eylül'de son ana sürüm güncellemesini alacak. yani artık sona yaklaştı. ekran boyutu sorun olmaz ise SE pişman etmez. 16GB yeter mi bilemem. 64GB SE tam ömürlük telefon gibi geliyor

Artık 32 oldu birde minimum ama bana 16da yeter yani. Zaten apple music yer kaplamıyor

Edit: 16gb SE 380 dolara geliyor sanırım ondan alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patrick Yıldız -- 28 Mart 2017; 23:26:7 >

• Kucuk telefon sorun etmezse se tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone 5s nasıl son ios sürümünü alcak kardeş? Daha iphone 5 bitmedi 5s en az 2 yıl daha güncelleme alır

• MyHappy M kullanıcısına yanıt
    apple aksi bir durum olmadıkça cihazlarına 4 jenerasyon güncelleme sunuyor. iOS 10 sürümü 5 için son destekti. yani iPhone 5, iOS 11 almayacak. 5S için son destek ise iOS 11 olacak. yani 11 ile 5 bitecek 12 ile 5S... umarım ben yanılırım ama %90 5S 11 ile fişi çekilecek.

• S serisi her zaman daha uzun ömürlü. Örnek veririrsem iphone 4 ios 7 de bitirilirken 4s ios 9 aldı Görücez bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.