Şimdi Ara

hangi cd-rom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bir cd-rom alacagim ve hangisini alsam diye dusunuyorum ne alsam...
    hepsi ortalama 18-25 usd arasinda bende ortalama 20 usd ye birsey alacagim arti kdv var sanirsam neyse...http://www.hepsiburada.com/departman.asp?dept%5Fid=225 buradan bakabilirsiniz... yada siz bana bir link verin yada tavsiyede bulunun hangi marka nerden...

• Artık hiç birinin birinden farkı yok. Hepsinin ömrü 2 yıl.
    CD-W sorsan fikir verebilirdim. Ben Pionner CD-Rom almıştım ve
    gayet memnundum.2 yıl sonra patladı tabe
  • dogru söylüyorsun da yinede fiyat/performans olayını düşünürsek 2 yıl kullanilacak bir cd-rom hangisi olur yada 3 yil garanti verilen cd-rom varmi ve bu garanti olayini yazinca düşündüm de nasil bir garanti olayi söz konusu yanii nesi arizalandiginda servis garantisi ve degistirilmesi söz konusu... ve 1.5 yil sonra falan hic ücretsiz olarak degistirebilen oldumu içinizde cd-romunu degistirebildiysen bize de hangi firmanin bunu yaptigini belirtirseniz seviniriz.. hic degilse müşteri memnuniyetini düşünen bir firma var deriz buradan..
  • asus 52x derım bende sımdı ondan alcam LG den daha ıyı fıyat olarakda 1-2$ fazla ama olsun
    asuslar lg lerden cok daha ıyı okuyor bence tabıkı
    asus alırsan bence pısman olmazsın
  • asus iyidir. memnun kalirsin
  • Asus 50X 3 sene kullandım hicbir sorun cikarmadi
    Asus 24X..CDW 1.5 senedir kullaniyorum sorun yok

bence Asus al
  • 3 yılı aşkın asus kullanıyorum sorun çıkartmadı.
  • Samsung 52X Özellikle kopya ve çizik Cd'lerin çoksa bunu tavsiye ederim. Hata düzeltme oranı çok yüksek..
  • lg neden olmasın?
  • Lg 'lere hep soğuk bakmışımdır. Buna da LG hakkında forumda duyduklarım ve bir arkadaşımın LG'sinin problemli olmuş olmasının etkisi olabilir.
  • lg bir ara kaliteli ürün sundu piyasaya, sonra fason üretimleri çıktı. dolayısıyla hangisi iyi hangisi kötü bilmek zor gibi gözüküyor. ben de 2 yıldır asus kullanıyorum, ynei yeni teklemeye başladı. cd-rom temizleyen cd'lerle temizleyince normale dönüyor, sanırım açıp lensini temizlemek gerekiyor ya gittiği yere kadar artık. ayrıca asus'u ilk aldığında performansına hayran kalacaksın emin ol.
  • lg alırken bandrollü olamsına dikkat edin!!
  • Walla kimse msi demiyor cd yazıcısına hayran kaldım birde cd - rom unu aldım çok iyi bir performansı vare herşeyden önce birde hiç bir cd rtomumun okumadıpğğı cd leri çatır çatır okudu bnm oyum msi dan yana
  • Arkadaşlar,
    bir şey diyeceğim ama inanmayacaksınız. iş yerimde aşağı yukarı her marka cdrom var. cd ile çalışan oyunlar yoğun olduklarında sürekli çalışıyorlar. bir sıralama yaparsam okuma problemi ilk olarak creative lerde başlıyor. phılıpsle ve asusla devam ediyor. en uzun ömürlüler BENQ olanlar çıktı.
  • MSI yada asus
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.