Şimdi Ara

hangi çamaşır deterjanını kulanyorsunuz? (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.033
Cevap
42
Favori
534.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bekar olduğum için çok anlamıyorum. sorum olacaktı.

persil jel alıyorum. vernel deniz esintisi kokulu. yumoş sensitive kullanıyorum bir de. hem beyazlar hem renkliler için dediği için bunu kullanıyorum açıkçası. pratik benim için.

beyazları da renklileri de 40 derece ekonomik ön yıkamasız programda yıkıyorum hem.

dereceleri anlayamadım. ne işe yarar 60 derece yada 30 derece. yaptığım yanlış mıdır? şu ana kadar bir sorun yaşamadım herşeyi 40 derecede yaşadığım için
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

arkadaşlar bekar olduğum için çok anlamıyorum. sorum olacaktı.

persil jel alıyorum. vernel deniz esintisi kokulu. yumoş sensitive kullanıyorum bir de. hem beyazlar hem renkliler için dediği için bunu kullanıyorum açıkçası. pratik benim için.

beyazları da renklileri de 40 derece ekonomik ön yıkamasız programda yıkıyorum hem.

dereceleri anlayamadım. ne işe yarar 60 derece yada 30 derece. yaptığım yanlış mıdır? şu ana kadar bir sorun yaşamadım herşeyi 40 derecede yaşadığım için

Merhaba..

Beyazlarınızı yıkarken 60 derece seçip ön yıkama yaparak yıkarsanız hem daha beyaz ve hijyen sağlamış olursunuz. Ama baskılı tişörtleride beraber atıyorsanız sorun olabilir.

Renklileri 40 derecede yıkarsanız sorun olmaz. Deterjandan memnunsanız bu şekilde kullanmaya devam edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok teşekkür ederim :) dediğiniz gibi yapacağım
  • kanoute K kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Başka sormak istediğiniz bişey olursa sorun tekrar yardımcı olalım. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GülçinGE

Valla masraflı bence. Ama siz bilirsiniz yine de. :))

Persil color mstik deterjanı ve domol'ün şeftalili yumuşatıcısı beraber çok güzel kokuyor. Tavsiye ederim.

Domolun yumuşatıcısının kokusunu çamaşırda yoğun olarak alabiliyormusunuz? Bende deneyeceğim ama Adanada bir market sürekli yumoş ve vernele ıslak havlu (64 lük) promosyonu yapıp benim benim başka markaları kullanmama engel oluyor. En son vernel konsantre ( 1.5 litre) + ıslak havlu yu 6 tl ye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojana -- 26 Nisan 2014; 12:36:57 >
  • trojana T kullanıcısına yanıt
    Konsantre yumuşatıcıların bıraktığı gibi yoğun koku olmuyor.
    Ama kokusu var tabi ki. Siz daha şanslısınız bence. Bahsettiğiniz ürünler burada 10 liradan aşağıya satılmıyor. Bizim mahalledeki marketin 20 lira üzeri alışverişlerinde 1,5 kg bingo konsantre yumuşatıcı 5 liradan satılıyor. Ama denemek isterseniz tavsiye ederim domol'ün yumuşatıcısını.

• çamaşırların ekstradan daha güzel kokmaları için nasıl bir uygulama yapmalıyız, bilginiz var mı.
    çamaşırlarımı kokladığım zaman buram buram mis gibi kalıcı kokmasını istiyorum, ama bende olmuyor.
  • Ben beyazları 90 derecde yıkıyorum yanlış mı yapıyorum acaba.
  • Bana Domol'ün yumuşatıcısı o kadar da kalıcı gelmedi. Çok uçucu da değil. 10 üzerinden 6 veririm. Ben balsam aldım, beyaz rengini.

• quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

Ben beyazları 90 derecde yıkıyorum yanlış mı yapıyorum acaba.

Bende beyazları 90 derecede yıkıyorum 2 kere ob yıkamalı. Kalıcı koku için vikingin beyazını kullanın muhteşem kokuyor. Dun gece 3 tane yorgan yıkadım. Bütün gün balkonda güneşte kalmasına rağmen mis gibi kokuyor hala.

• MİGROS 18 KG OMOMATİK ALANA ARÇELİK KT4352 ÜTÜYÜ HEDİYE EDİYOR. ÜTÜ VE DETERJAN AYNI KUTUDA VE 99.90 TL. SERAMİK TABANLI 2200 VAT ÜTÜ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DUYURULUR!
  • Ariel in bu kadar köpürmesi normal mi ?
     hangi çamaşır deterjanını kulanyorsunuz? hangi çamaşır deterjanını kulanyorsunuz?

• Kaç mı doldurdunuz? 120 ml'den fazlaysa normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Kaç mı doldurdunuz? 120 ml'den fazlaysa normal.

Üstünde yazıya uyarak 146 koydum çok mu fazla ?

• Çamaşır aşırı kirli değilse sizin makineniz için 110, en fazla 120 ml yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Çamaşır aşırı kirli değilse sizin makineniz için 110, en fazla 120 ml yeterli.

Saolun bende su arkasındaki yazıyı okuyup 146 kokuyodum

• quote:

quote:

Bende beyazları 90 derecede yıkıyorum 2 kere ob yıkamalı. Kalıcı koku için vikingin beyazını kullanın muhteşem kokuyor. Dun gece 3 tane yorgan yıkadım. Bütün gün balkonda güneşte kalmasına rağmen mis gibi kokuyor hala.

Demek ki ben de doğru yapıyormuşum teşekkür ederim. Elimdeki 5 kg. vernel bittikten sonra Vikingin beyazını ben de denemek istiyorum..

Önümüzdeki ay nasipse çamaşır makinasına çok iş düşecek, her tarafı boya badana yaptırmayı düşünüyorum, haliyle her şey yıkanacak, vikingi de o zaman kullanırım her halde.

• Viking'in beyazını kesinlikle deneyin. Çok yoğun ve kalıcı kokusu var fakat yazın sıcak havalarda pek iyi gitmiyor biraz ağır kaçabiliyor. Biz bir kere 6 litrelik almıştık, kokusu fazla yoğun diye annem bir daha aldırtmadı :)
  • quote:

quote:

quote:

Demek ki ben de doğru yapıyormuşum teşekkür ederim. Elimdeki 5 kg. vernel bittikten sonra Vikingin beyazını ben de denemek istiyorum..

Önümüzdeki ay nasipse çamaşır makinasına çok iş düşecek, her tarafı boya badana yaptırmayı düşünüyorum, haliyle her şey yıkanacak, vikingi de o zaman kullanırım her halde.

Ben beyazları kışın 90 derecede yıkıyorum. Yazın hiç gerek kalmıyor. Çünkü evde herkes her saat başı üst değiştitirdiği için yüksek ısıya gerek yok. Vikingin pembesi ve maviside süper kokuyor. En kalıcı olanları beyazı ve pembesi.

Allah yardımcınız olsun badana zor iş valla. Bizde mayıs sonu gibi taşınıyoruz annem evdeki her şeyi yıkıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• egenin_efesi E kullanıcısına yanıt
    O zaman ben de Vikingin pembe ve beyazından 2 tane ufak alırım, hangisini daha çok beğenirsem ona devam ederim.

Bu ara GülçinGE hanım ev taşımak zor iş, biz şimdiye kadar 3 kez taşındık iyi bilirim. Allah yardımcınız olsun.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.