Şimdi Ara

hangi broadwayi almaliyim? 2016 symboldan sonra ????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 2016 model 90 lik dizel symbolum var vergisidi oyudu buyudu beni zorluyor esimde korkarak kullaniyor yeni diye heryerede sokamiyorum iice sikilmaya basladim hazir cocukda yokken bol bol gezmek dolasmak.istiyorum tofasa hic sicak bakmadigimdan broadway almak istedim ama karar veremedim maximim 14 bine kadar vericem orta kasa tutuluyor diyorlar bende orda kasa yerine 98 99 rl rn aliyim diyorum. ne dersiniz nelere dikkat etmeliyim alirken ortalama masraflari ne olur yardimci olursaniz sevinjrim.benim icin onemli olan soeunsuz olmasi camlar otomatik olmasada olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O arabaları artık pek kullanan kalmadı
    Bütçeyi biraz daha yükseltip başka bir şeyler baksan daha iyi bence.
  • 20 civarı accent admire 1.3 veya albea tarzi araç bakın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç gördüm, lakin 1999 model Broadway RNI ye (lpg li) 7 sene binen ve hiç üzülmeyen birisi olarak (ilk aracımdı bu arada) şiddetle tavsiye ederim.. Kazasız temiz bulabilirseniz boyalı olsun önemli değil, kaçırmayın derim.. Bakımlı olanın çok az masrafı olur. Kullanması çok rahattır, ama işte konfor ve güvenlik aramayın...! Işıklarda ilk önce kalkmanın zevkini hiç bir arabada, bu kadar güzel hissedemezsiniz...!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheart76 -- 2 Nisan 2018; 4:6:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.