Şimdi Ara

Hangi bilgisayar oyununu oynasak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Hangi bilgisayar oyununu oynasak?

(En Son Oy Tarihi: 23.4.2020)
Giriş
  • Bir şey merak ediyorum. İnsanlar neden bu kadar fazla ets oynuyor ya hayret ediyorum. Basbayağı dümdüz yolda kamyon sürüyorsunuz. Benim göremediğim bir kısmı mı var oyunun?
  • Yazdıklarının hepsini Mafia II hariç çıktığı sene oynadım

Tabi para pul yoktu o zamanlar, korsan CD alıp oynadım. Sonra iş-güç sahibi olunca da Steam'de satın aldım yapımcılarının hakkını ödemiş oldum kendimce
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Olsa olsa remestered falan olur 3 fiyaskosundan sonra 4'ü yapcaklarını sanmam ki zaten kendileri içinde riskli bir iş olacaklarını biliyolar,ha şirket değişirse belki.Ama hiç sanmıyorum 2021'de çıkacağını.
  • Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt
    Hocam 700+ saat ets geçmişim var. Olayı şöyle açıklayabilirim;
    Bazen çok yorgun, bıkkın vs. olunca kafa dağıtmak için giriyorum. Hayat zaten yeterince yorucu, gün boyunca bütün duyularımızı aktif olarak kullanıyoruz. Bu tür durumlarda aksiyon vs. gerektirmeyen, fazla beyin gücü kullandırmayan bir oyun arıyorum. Ets girip sakin müziğimi açıyorum, uzun yollarda beynimi boşaltıyorum. 30-45dklık bir teslimat rahatlamama yardım ediyor.
  • Mafia 2 fazla uzun sürmez. Çerez niyetine birkaç günde biter gün boyu evde olacağını düşünecek olursak.
    Far cry 3 uzun sürer. Özellikle tadını ala ala oynarsan daha da uzun sürer.

Ona göre ikisinden birine başla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • a plague tale innonence
    forza horizon 3-4
    nfs run
    con sim 2015
    gta 5
    watch dogs 2
    dirt 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Yazdıklarının hepsini Mafia II hariç çıktığı sene oynadım

Tabi para pul yoktu o zamanlar, korsan CD alıp oynadım. Sonra iş-güç sahibi olunca da Steam'de satın aldım yapımcılarının hakkını ödemiş oldum kendimce
    Zaten oynadigini tahmin ettigim icin yazdim. Tekrar oynamalik zaman tam.
  • Adam listedekilerden sormuş hala daha başka başka oyun yazanlar var

Listedeki oyunlardan sadece Far Cry 3'ü oynadım ve harikaydı. Metro da fena değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

Bir şey merak ediyorum. İnsanlar neden bu kadar fazla ets oynuyor ya hayret ediyorum. Basbayağı dümdüz yolda kamyon sürüyorsunuz. Benim göremediğim bir kısmı mı var oyunun?
    Bizde geçen hafta arkadaşla aldık, dlclerle birlikte 94 liraya ve 8 saatin ardından sıkıldık gerçekten aşırı monoton bir oyun. Steam iadeyi 2 saat oynanistan fazlaysa kabul etmiyor normalde ama şansımızı denedik ve kabul etmedi. Şimdi farklı farklı aktivitelerle multi de oyunu sevmeye çalışıyoruz...

• far cry 3 ve sleeping dogs derim
    turkce yamalarida mevcuttu ihtiyac varsa eger
    ben de eski oyunlara basladim bu virus hesabina.. max payne 1 2 yi bitirdim bugun (3 yeni bitti)
    yarin assasins creed 1 2 var
    ama herseyi gecelim; oynancak adam akilli mmorpg oyun kalmamis
    ne wow, ne knightonline.. hepsi cop

• @BF.Skinner Anket Mafia II diyor, vakit kalırsa da Far Cry oynarım artık. Daha vakit yokluğundan ilgilenemediğim piyanom var, fotoğraf hobim var, var da var. Sürekli oynamayacağım için muhtemelen 1-2 oyunla kapatacağız bu karantina dönemini, yani umarım öyle olur yoksa sıkıntı büyük demektir

@Emperor Karl Franz

Tüm öneride bulunan, ankete katılan arkadaşlara teşekkürler Mafia II it is o zaman Listeye hiç yazmasam iyiymiş, haksız rekabet gibi olmuş

• Bitirme odaklı değil de, gireyim hevesimi alayım çıkarım derseniz eğer, şu sıralar World of Warships sardı beni.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metro 2033ü bitirdiysen kesinlikle Last Light oyna derim.
  • 2033’ü yarıladım aslında ama nedense bitirmedim. Şimdi de zoruma gitti baştan başlamak, 4.5G’ye geçeceğimize direk 5G’ye geçelim dedim İlk oyunu bitirmeden direk başlasak çok kayıp olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

2033’ü yarıladım aslında ama nedense bitirmedim. Şimdi de zoruma gitti baştan başlamak, 4.5G’ye geçeceğimize direk 5G’ye geçelim dedim İlk oyunu bitirmeden direk başlasak çok kayıp olur mu?
    Olur ikisininde Redux sürümü birbirine benziyor zaten. 2033'ü 3 kere falan bitirdim o kadar sarmıştı beni Tavsiyem ikisinide sırayla oyna. Çizgisel ilerleyen ama hikaye ve atmosferi ile epey güzel oyunlar ikisi de. Hatta okumadıysan Romanını da tavsiye ederim 2033'ün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Handsome Family

Hocam 700+ saat ets geçmişim var. Olayı şöyle açıklayabilirim;
    Bazen çok yorgun, bıkkın vs. olunca kafa dağıtmak için giriyorum. Hayat zaten yeterince yorucu, gün boyunca bütün duyularımızı aktif olarak kullanıyoruz. Bu tür durumlarda aksiyon vs. gerektirmeyen, fazla beyin gücü kullandırmayan bir oyun arıyorum. Ets girip sakin müziğimi açıyorum, uzun yollarda beynimi boşaltıyorum. 30-45dklık bir teslimat rahatlamama yardım ediyor.
    Hocam olaya hakim degilim fps dışında oynamışlığım yok da, dediginiz oyun türü euro truck vs gibi oyunlar dimi ? Peki sistem yaptınız mı kendinize direksiyonu,pedalı vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anarchist Reaper kullanıcısına yanıt
    Evet simülasyon oyunları. Normalde logitech G27 kullanıyorum ve özellikle assetto corsa çok oynardım. Ama euro truck simulator mouse ile de güzel oyun. Yaklaşık 8 aydır yurtdışındayım haliyle direksiyon setini yanımda taşımadım ama hala ets giriyorum.
  • Mafia II'de %60-70 civarı bir yerlerdeyim.

GTA 4'ü oynarken çok güzel bir oyun olacakken olmamış hissiyatı vardı. Bu oyun işte olmuş olanı

Remastered haberlerini okuyunca sonraya mı bıraksam demiştim ama iyi ki başlamışım. Grafikler benim gibi amacı oyun oynamak isteyenler için yeterli.

Sindire sindire oynuyorum, birkaç güne biter herhalde.
  • Eskileri biraz hatırlatıyım
    Soldier of fortune
    Return the castle wolffeintein
    Medal of honor
    call of duty
    Max payne

Sen hiç wolfeeintein daki final bölümündeki koca canavarı öldürebildin mi gtacı çocuk
    Sen max paynedeki yanan barın içindeki tehlikeli adamları akrep silahıyla slow motion vurdun mu fortinate cı çocuk .

Need for speed underground
    Bu yariş oyununda grafikler, graj içinde dönen arabayı istediğin modifiye kitle modifiye edilmesi, tum jant markaları egzos vs
    misal tüm modifiye markalarını burdan öğrenmiştim...

Need for speed porshe, rahatlatıcı sonbahar manzarası eşliğinde eski ve yeni porsheleri kullanıyorsun çok beğendiğim bir oyundu

Birde test drive 6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 9 Nisan 2020; 18:35:10 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.