Şimdi Ara

Hangi benzin istasyonu? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
16.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracımın iyi performans verdiği yakıt bp ultimate. Ama en önemlisi temiz bir istasyon bulmak.
  • shell gtl şuan için tam oturmamış bir yakıt. geçen gün aldım benim cdti de arıza verdi. bence GTL için biraz daha beklemek gerekiyor. birde shellin istayon denetimi opelte göre zayıf dolayısıyla GTL ye bişi karıştırınca, yakıtın kalitesi, normal eurodizele bişi karıştırmalarından daha fazla bozuluyor.

ama bi sefer bit GTL almışdım şile yolu üzerinden araç oldu yağğğğğ
  • quote:

Orijinalden alıntı: fidipaLdy

Ben BP'den alırdım eskiden. Fakat mecburi olarak Shell'den almak zorunda kaldım ve ogün bugündür Shell'den alıyorum.
    Yalnız Shell'in her istasyonunda da benzin aynı değiL. Bana öyle geliyor.

bende shell alırdım dizelde hep. ancak bir gün mecburen PO dan aldım. ogün bugündür PO alırım. nerdeyse depoda 80 km daha fazla gidiyorum. shellin petrol fiyatlarını da elinde tutan bir firma olduunu düşünürsek shell en son yakıt alacağım yer olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetCraC -- 16 Ekim 2009; 17:11:30 >
  • Bugün birşey fark ettim:
    Shell 95 oktan: 3.37
    BP 95 oktan: 3.33

Galiba Arkadaşında dediği gibi Shell tekel olmuşta fiyatları kendi belirliyor.
  • shell ve bp
  • opet tabi ki de

itü maslak'ta okuyorum babamlar gelmişlerdi, nereden benzin alalım dedi, baba dedim buranın benzini çok meşhur buradan alalım (maslak opet) ne sıra oluyor orada da 48 pompa mı ne var içeride abartı değildir arkadaşlar 6X4X2 pompa var
  • shell ve bp
  • astraya 2 depodur total eurodizel alıyordum..herhangi bir sıkıntı yoktu..şimdi mecburen petrol ofisinden aldım...deneyip göreceğiz..yalnız babam meganı alındığından beri total kullanır 3 senedir...herhangi bir sıkıntı yaşadığını görmedim...
  • karşılaştırmaların çoğu dizel için yapılmış sanırım. 95 oktan kurşunsuz için öneriler nelerdir
  • aklı kelden benzini shell den alıcan diye bir laf vardı :)
  • evet bende bunu soracaktım 95 oktanda durum nedir acaba?
  • Yaklaşık 15 yıl benzini Shell ve Petrol Ofisinden aldım, hiçbir sorun yaşamadım. 1 yıldan fazla bir süredirde euro dizel kullanıyorum, Total, Shell ve PO dan alıyorum.
  • Dört yıldır Opet'ten eurodiesel alıyorum, yakıtla ilgili bir sorunum olmadı çok şükür.
  • Konu daha çok eurodizel üzerinde ilerlemiş..
    Ancak bildiğim kadarıyla, benzin'i solvent türü ilave zararlı katkılarla çoğaltma-hilecilik daha kolay ve yaygın.
    95 oktan benzinde ist. anadolu yakasında hangi istasyonlar iyi, hangileri sabıkalı sizce?
  • yuzde 80 opet
    yuzde 20 shell
    ufak tefek yerden zaten yakıt almam zaten
    sehır ıcı sehırler arası farketmez buyuk yer her zaman ıyıdır hem yakıtı temızdır
  • FuLL genelde %5-7 indirim oluyor
  • Opet iyidir,iyidir.
  • Devamlı shell'den alırdım gittiğim güzargahta shell yoktu bp'den aldım sanki biraz performans arttı gibime geldi
  • Shell.
  • Bir zamanlar BP nin güzel HOPİ uygulaması vardı baya avantajlıydı ama geçen ay bitti Şimdilerde ise BP-OPET karışık
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.