Şimdi Ara

Hangi benzin istasyonu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
16.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet opelciler, arabanız için hangi benzin istasyonunu kullanıyorsunuz? Shell,BP,Opet,Petrol Ofisi....

Ben Shell diyorum..

• Opet ve shell tercihim
  • 1.3 cdti,
    shell den GTL alıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeFFreY.JeY

1.3 cdti,

Ben shell v-power dizel alıyorum, bi dahaki alışımda GTL'yi de deneyeceğim.. Nasıl senin arabada performans farkı oldu mu GTL'yi kullanmaya başlayınca?
  • Arkadaşlar Total Excellium Euro Dizel'i tek geçerim, eğer total yoksa da Opet derim..

Deneyin farkı göreceksiniz...
  • Shell'den vazgeçmeyiz.
  • Shell ve Petrol Ofisi'ni tercih ediyorum
  • shell ve opet genel olarak iyiler
    po bayii sine göre değişkenlik gösteriyor kimi po çok iyiyken bazısıda çok kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanboz

quote:

Orijinalden alıntı: JeFFreY.JeY

1.3 cdti,

Ben shell v-power dizel alıyorum, bi dahaki alışımda GTL'yi de deneyeceğim.. Nasıl senin arabada performans farkı oldu mu GTL'yi kullanmaya başlayınca?

psikolojik olarak evet :)
    bir abimiz getz dizeline alınca araba ucuyor, yakıtın rengi güzel demişti ama onun soylediği kadar performanslı çıkmadı tabiki.
    tam depo dolduramadım arada euro dizel fln aldım GTL bitmişti, ondan tam yorum yapamayacağım. Yanlız fazla birşey beklemek tabiki mantıksız %2-3 belki oynar
  • Shell-Opet-PO
  • İlk 24-25bin km boyunca BP ultimate kullandıktan sonra 7-8 depodur GTL kullanıyorum ve bugüne dek hiçbir fark göremedim.

BP puanların silineceğini ilan ederek beni küstürdüğü için Shell'e geçtim, şimdi de puanların silinmediği söyleniyor ancak ben silinecek diye LG'nin dandirik telefonundan 2 adet almak zorunda kalmıştım. BP'nin puan konusunda istikrarsızlığından dolayı daha gelişmiş bir yakıt piyasaya süremedikleri sürece Shell'e devam etmeyi düşünüyorum.
  • shell gtl. Gtl öncesi kadran 180den sonra çok nazlanarak hızlanıyordu şimdi 200de bile hızlanma isteği war ayrıca 100kmde .5 litre ekonomik gibi
  • shell ve opet diğerleri hikaye
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinnn

shell ve opet diğerleri hikaye

Abartı olmamış mı ?
  • Aklı kelden benzini Shell'den alacaksın demişler.
  • Shell ve opet derim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Aklı kelden benzini Shell'den alacaksın demişler.

Acabaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Aklı kelden benzini Shell'den alacaksın demişler.

Acabaaaa

Ne acaba olm.
  • shell
  • Mehmetçik vakfının iki ayrı istasyonu var,Maslak opet ve kurtköy opet burayı tercih edıyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.