Şimdi Ara

Hangi banka ve kredi kartını tavsiye edersiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar enpara.com ile aktif olarak çalışıyorum. Bunun yanında finansbank,işbank,akbank,vakıfbank’ta kredi kartlarım var. Finanstan memnunum diğerlerini de denemek maksadıyla başvurdum az da olsa kullanıyorum. Şimdi size bir konuda danışmak istiyorum. Finansbank kredi kartının yanına hangi kredi kartını kullanmaya devam etmeliyim ? Finansbankı seviyorum çünkü kredi imkanı,kredi kartının çeşitli nakit çözümleri olmak üzere birçok avantajı var. İşbankın tek artısı arada sırada cinemaximum bilet hediye vermesi. Başka da numarasını gördüğüm olmadı. Axess ve vakıfbankı çok deneyimleme fırsatım olmadı. Kredi imkanları ve kredi kartı nakit çözümleri gibi kriterleri göz önüne alarak hangi kartı tavsiye edersiniz ?

• Up
  • Vakıf bank işe yaramaz, kampanyaları hiç iyi değil. World kredi kartı alacaksanız yapı kredi den çıkartın. Enpara kredi kartı 100 aidat veriyor zaten. Axess kampanyaları güzel oluyor ama aidat ödemek istemiyorsanız free kredi kartı çıkarabilirsiniz. Bonus flexi aidatsız kredi kartıdır garanti bankasının bazı kampanyaları ücretli olarak katılıyorsunuz. İşbankası dediğiniz gibi sinema bileti falan veriyor arada (ilk seans 8tl oluyor bu arada). Kredi olarak bir fikrim yok.
  • Yapı Kredi Word eko kart aidatsız. Aidatlı olan Word kart imkanlarını sunuyor ama taksit sayısı çok fazla değil. Yaklaşık 145 TL aidat olunca Word Kartı iptal ettirip, aidatsız word karta geçtim.
  • 145 mi ?! Vay maşallah
  • İş bankasi.
  • Var mı bi sebebi hocam ?
  • Kampanya oluyor maximumda birde atmsi cok
    Ben teb ve finams denedim.daha unide atmeleri yok kampanya az is bankasina basvurdum
  • Garanti bonus kampanyalari iyi. Garanti pay diye uygulamasi var internet alisverislerinde odemede kolaylik sagliyor.
  • Garanti hariç herhangi bir banka. Vakıfta 17500 limitli kartım var gayet rahat kullanıyorum. Garantiden kart çıkaratım dedim 250 tl limitli 264 tl aidatlı kart gönderdiler. Ben rpg oyun mu oynuyorum karts xp kasıp level mi atlatacam.
  • axess kampanyası boldur ama 140 civarı adiatı var.
    world eko kullanıyorum tavsiye ederim.
  • Vakıfbank world kart vardı öğretmen kart
    Banka müşteri hizmetleri sayesinde 1350 TL param gitti sakin bu kartı almayınız
    Telefon numarası taklidini yapıp siz gibi davranıp kredi kartında limiitinuz boşaltıyor
    Benim başıma geldi
    Savcılık takipte
  • Enpara kullanın arkadaşlar.
    Aidat almaz, her 1 yıllık dönemde en az 6 ekstrenizin her birinde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlem yaparsan vadesiz hesabına 100 tl para yapıştırır.
    Havale eft ler ücretsiz.
    Ayda 3000 tl ye kadar 3 işlemi vade farksız 6 taksit yapabiliyorsunuz.
  • fth F kullanıcısına yanıt
    15 Ağustos 2018 tarihinde Banka ve Kredi Kartları Yönetmeliği’nde yapılan yasal düzenleme gereği kuyum, yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), telekomünikasyon (ör: cep telefonu), kozmetik, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.
    diyor
    peki geriye ne kaldı ki hangi harcamalar taksitlendiriliyor o zaman
  • Teknoloji marketlerinden aldığınız herşey.
    İnternet alışveriş sitelerinden aldığınız herşey.
    Giyim vs.
    Örneğin n11 den aldığınız cep telefonu bile taksitlendirebiliyorsunuz.
    Burda yazana takılmayın.
  • fth F kullanıcısına yanıt
    enpara resmi sitesinde yazıyor nasıl takılmayın yani
  • Arkadaşım.
    Alışveriş yaptığın pos cihazı telefon mağazasına aitse taksitlendiremiyorsun.
    n11.com hepsiburada.com gibi siteler genel alışverişe açık oldığından aldığın ürünün telefon olup olmadığını göremiyor ve taksit yapabiliyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.