Şimdi Ara

HANGİ AYAKKABI? TABİKİ SS'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commonder

İkincinin linkini atsana hocam.

https://www.pullandbear.com/m/tr/erkek/ayakkab%C4%B1/bestsellers-%E2%9D%A4/spor-ayakkab%C4%B1-c1030017511p500034442.html?colorId=040&productIndex=5&isMobile=true

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günlük, kotun altına falan giyeceksen ikincisi.
  • Senin bu yaptığın iş hangi araba deyip TIR ve otomobil resmi koymak gibi olmuş. İki ayakkabının da kullanım yerleri farklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goca_moğlalı

lotto hem türk malı hem 1 yıl garantili nike bile 6 ay garanti veriyor lottonun ayakkabıları da sağlam 2yıldır giyiyorum hala taş gibi boşuna 1 yıl garanti vermiyolar hem daha ucuz hem daha sağlam daha ne olsun bu arada lottoda ne çalıştım ne çalışan tanıdığım var ama nike yerine iyiki lottodan almışım ilk başta ismi var diye nike alacaktım ama iyiki satıcı dinlemiş lotto almışım lotto ayakkabıda bence en iyisi hem tasarımları da çok güzel.ikinci tercihim puma çok güzel tasarımları var gayet çok şık ayakkabı üretiyolar ama pek sağlam değil en azından bir nike kadar yada lotto kadar sağlam değil ama şık işte tek özelliği o

Hocam doğru söylüyorsunuzdur ancak lottonun modelleri benim tarzıma hitap etmiyor. Pumanın modelleri güzel ancak istediğim modeller TR de bulunmuyor çoğu zaman. Zaten modeller Türkiye'ye çok geç geliyor.

• Drake Ramoray kullanıcısına yanıt
    Kullanım yerinin farklı olduğunu düşünmüyorum. Ayakkabıların tarzları çok farklı evet. Ama çok yürüyen biriyim bu yüzden ilk ayakkabıyı günlük de giyebilirim.

• biri uzay gemisi gibi öbürü bambu çadırı gibi.
  • 399.90 ver kurtul
  • Ancak outdoor(the north face, merell,solomon vb.) bir ayakkabıya o kadar para veririm. Bir spor ayakkabı için 400tl çok.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.