Şimdi Ara

Hangi AV Reciever ve Hangi Hoparlörler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Salon için ses sistemi kurmak istiyorum. Bu konuda çok fazla bilgili değilim, o yüzden sizlerin bilginize ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. Vaktinizi ayırıp beni yönlendirirseniz çok sevinirim.

Şu an hoparlörüm bile yok. Sony 65XE9005 tv var. Çok fazla film ve PS (pro) oynuyorum. Tabiki müzik de dinliyorum. Müzik konusunda da çok eksik kalan bir sistem yapmak istemem ama ağırlıklı olarak film ve oyun oynuyorum.

Bütçe olarak toplamda 3000 TL yı aşmak istemiyorum. İlla, daha da çıkmamı tavsiye ederseniz zorlarım. Ama demezseniz iyi olur :)

Bu arada salon 28 m2. Henüz taşınmadığım için tv koltuk mesafesini tam olarak bilmiyorum ama krokiyi ekliyorum oradan anlayacaksınızdır. Salonu tam olarak resimdeki gibi döşeyeceğim.

Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Hangi AV Reciever ve Hangi Hoparlörler ?

• https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-pioneer-vsx-921-k-ev-sinema-amfisi-internet-radyolu-7.1-kanal-500012828/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-satilik-heco-victa-502-front-102-center-302-raf-tipi-5.0-sistem-498660636/detay

sisteme subwoofer eklemedim onuda ihtiyaç duyarsanız 502 yetmezse ilerde eklenebilir vsx 921 ikibuçuk yıl kullandım heco hoparlör sistemi zaten imzamda var sony 65xe9005 ile birlikte işitsel olarak muhtesem bir deneyim yasarsınız hem stereoda hem müzikte

• Teşekkürler tavsiyen için @odesy. Temiz bas alabilir miyim bu sistemle ? sanırsam bunun için subwoofer şart ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isoykan İ kullanıcısına yanıt
    bas alırsın ama subwoofer kadar olmaz ilk etapta subwoofer olmamasına karsın memnun kalırsın tabiki iyi bir subwoofer işi çok değiştirecektir
  • 921 de 4K yok ps için işinizi zorlaştırır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Totalde almam gerekenler konusunda tavsiye verebilecek olursa gerçekten çok memnun olacağım.

Tabiki tertemiz bas da istiyorum. ilk etap da subwoofer almamak gibi bir derdim yok. Benim istediğim Av reciever, speakerlar ve subwoofer arasında iyi bir uyum ve iyi bir performanslı kombinasyon. Fiyatta da uçmadıkça esneyebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.