Şimdi Ara

Hangi Asus ZenFone 4 modelleri ülkemize gelecek ve fiyatları ne olacak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Asus sen ne içtin ? kendine gel o paraya o donanım olmaz!

• Neredeyse bütün modellere ZenFone 4 demek nasıl bir kafanın ürünü?
    Hangi Asus ZenFone 4 modelleri ülkemize gelecek ve fiyatları ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HesapsızKitapsız

Neredeyse bütün modellere ZenFone 4 demek nasıl bir kafanın ürünü?
    Hangi Asus ZenFone 4 modelleri ülkemize gelecek ve fiyatları ne olacak?

4 serisi ve modelleri. Bu kadar modeli değişik isimlendirme daha çok karışıklık çıkarır. Zenfone 4 max, zenfone 4 selfie gayet mantıkli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Patron çıldırdı :D düşük teknolojiyi yüksek fiyata yaşamanın keyfini çıkarın :D

• sd 410 işlemcili Asusa 900 lira istemek! Hiç değilse Vestel'in sd 615 serisi işlemcili telefonları 800 lira civarına bulunabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fantomasds

sd 410 işlemcili Asusa 900 lira istemek! Hiç değilse Vestel'in sd 615 serisi işlemcili telefonları 800 lira civarına bulunabiliyor.

Vesteli de gördük , snap435 li cihaza 1500tl istiyor z10 mudur nedir

4gb/64gb başka tüm özellikleri nerdeyse leş gibi . Savunmayın şu vestel denen kazıkçı markayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

sd 410 işlemcili Asusa 900 lira istemek! Hiç değilse Vestel'in sd 615 serisi işlemcili telefonları 800 lira civarına bulunabiliyor.

4gb/64gb başka tüm özellikleri nerdeyse leş gibi . Savunmayın şu vestel denen kazıkçı markayı

Z10 Vestel'in en üst modeli. Piyasaya yeni çıkınca fiyatının yüksek olması normal. Vestel de diğer üreticiler gibi zamanla ürünlerinin fiyatlarını düşürüyor. Vestelin de bir köşede kendi halinde gelişmesi ülkemiz adına iyi bir şey. Sevmeyebilirsiniz, lakin telefon üreten bir firma olmalı. Kuzey Kore kudurukluk yapıp Güney Koreyi vurursa Samsung, LG biter. Orada çıkacak bir savaş bçlgeye sıçrarsa Asus da iptal olur. Çinli üreticilerde fırsattan faydalanıp fiyat arttırır. Böyle senaryolara karşı yerli bir şirketin üretim yapması bir güvencedir.

• quote:

quote:

quote:

Z10 Vestel'in en üst modeli. Piyasaya yeni çıkınca fiyatının yüksek olması normal. Vestel de diğer üreticiler gibi zamanla ürünlerinin fiyatlarını düşürüyor. Vestelin de bir köşede kendi halinde gelişmesi ülkemiz adına iyi bir şey. Sevmeyebilirsiniz, lakin telefon üreten bir firma olmalı. Kuzey Kore kudurukluk yapıp Güney Koreyi vurursa Samsung, LG biter. Orada çıkacak bir savaş bçlgeye sıçrarsa Asus da iptal olur. Çinli üreticilerde fırsattan faydalanıp fiyat arttırır. Böyle senaryolara karşı yerli bir şirketin üretim yapması bir güvencedir.

Vestel sanki ekranlarını bu markalardan almıyor ? K.Kore öyle birşey yaparsa , Vestel'de otomatikman biter .

SnapDragon 435, 1,5 yıllık bir işlemci hatta 1.5 yılı da geçti . Bunu son teknoloji diye lanse etmeleri esas beni delirten olay .Hiç utanmıyorlar göz göre SON TEKNOLOJİ demeye .

bu yüzden hiçbir zaman yerli denen (aslında seni yolunacak ördek gibi gören yerli) bu markalardan! telefon vs almayacağım .

Kusura bakma ,Xiaomi Snapdragon 821 li telefonu 1300TL ye satıyor .

• quote:

quote:

quote:

quote:

Vestel sanki ekranlarını bu markalardan almıyor ? K.Kore öyle birşey yaparsa , Vestel'de otomatikman biter .

SnapDragon 435, 1,5 yıllık bir işlemci hatta 1.5 yılı da geçti . Bunu son teknoloji diye lanse etmeleri esas beni delirten olay .Hiç utanmıyorlar göz göre SON TEKNOLOJİ demeye .

bu yüzden hiçbir zaman yerli denen (aslında seni yolunacak ördek gibi gören yerli) bu markalardan! telefon vs almayacağım .

Kusura bakma ,Xiaomi Snapdragon 821 li telefonu 1300TL ye satıyor .

Son teknoloji demesi satış stratejisi. SD 410lu telefonu satacak Asus ona bakarsan. Asus da son teknoloji satıyorum diyor. Sevmeyebilirsin Vesteli, almazsınız olur biter. Ona bakılırsa 2017 yılında hala kapı içi hava yastığı olmayan kliması olmayan arabalar var. Onlarda Son teknoloji diye satılıyor. İnsanlar değerlendirir. Fiyatı sunduğu fayda tatmin ederse alır o ürünü. Yerli teknoloji bir yandan gelişsin. Ben de Xiaomi Redmi Note 4x aldım 6 ay önce 880 liaraya. Benim içinde 1300 liralık Xiaomi Lüks. SD821li telefona fazladan vereceğim parayı 3 yıl sonra telefonumu yenilemek için kullanırım. 3 yıl sonranın telefonu sd 821li xiaomiden daha üstün özelliklerde olacaktır eminim.

• Zenfone 4 max'ın 5.2" türkiyeye gelmicekmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 4 pro yu bırak normal zenfone 4 bile snapdragon 660 ile gelmiyor.
    Ülkemize gelecek olan model snapdragon 630 lu model ise dedikoduya göre fiyat 2.750 TL.

Kusura bakmasın Asus Samsung S 7 edge alırım o fiyata.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.