Şimdi Ara

Hangi Aracı Tercih Etmeliyim? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
0
Favori
2.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2002 ustam. 118binde zavoli lpgli. Deri koltuklu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insallah cikmazda. Allah kaza bela sikinti vermesin

@redbul_540 Bir bakalimda hic belli olmaz. Civic almaya giderken clio almistim. Ayni sekilde kararsiz birine 2000 motor otomatik araba aldirdim. Hic belli olmaz

• Aslinda tam tersi oluyor. Mesela yeni otomatik çift kavramalar sürekli sorun veriyor (dsg gibi mesela ) ama eski araçlarda kullanilan tork konvektorlu sanzimanlar sorunsuz. Tork konvektorlu sanzimanin omru araba ömrü kadardır
  • 2004 accord bakana kadar 1.6 125 beygir atmosferik civic e baksana? Hem daha yeni bir arac almis olursun.
    Yada kiy paraya al 1.2 tsi dsg wv gurubundan (ibiza?) hem cekisi cok iyi hemde az km de seni cok uzmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilhdmr kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle. Benim gozlemlerim de bu yonde.

• muratai kullanıcısına yanıt
    Iyi de 36 37 ye nerde temiz civic Cani cikmis arabalari o paraya veriyorlar. Ailemden dolayi ufak araba alamam maalesef. Zaten 1 bebek koltugu var. Geriye kaldi 4 kisi. Ne kadar genis o kadar iyi.

• Accord bulabiliyorsan bir kac yil daha yeni civic bulabilmen lazim. Ama civic sahipleri aracina cok para istiyor orasi dogru.

Torm konvertoru sanzimanlarin tamiri nispeten kolay ve ucuzdur. Ama 2004 accord cazip gelmiyor bana nedense. 2011 model avensis 2.0 premium full arabalar mesela 54 bin tl civari. Tamam arada fiyat farki var ama yas farkida muazzam.
  • Avensislere baktim hep eski kasa. Tup de takilmiyor. Normalde bu paralara guzel arabalar olurdu. Ama artik o devirler gecti maalesef. Ve arabalarin devamli zamlanacagini soyluyorlar. Isimiz zor
  • Avensise tüp nasıl takılmıyor ne alaka?
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2007-model-toyota-avensis-ilk-sahibinden-full-otomatik-viites-258007774/detay

Galeriden almazdım şahsen ama fiyat için referans olsun diye koydum.
    Lpg taktırmak içinde üstüne para kalır.
  • Evet 2.0 olanlara tüp takilmiyor. Direk enjeksiyonlu oldugu icin. Hatta arabasinda sorun olan biri vardi. Bir cok konu var bunla ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

2002 ustam. 118binde zavoli lpgli. Deri koltuklu.

renk fiyat, araç taklalı değil demi. :))

birde memleket neresiydi ;)

• Benim baktigim 2.0 avensisler tuplu ama?
    Ayrica dogrudan enjeksiyonasa lpg oluyor artik, biraz pahali olsada.
  • Musait bir zamanda surtme vardi orayi yaptirmam lazim. Bir de devir dusmesi vardi. Onu da halledip ondan sonra satacagim. Arkamizdan sovdurmenin alemi yok. Kaktirdim gitti olmamali. Renk gumus gri. Kapilarda serpme boya var. Degisen yok. Son asamaya geleyim o zaman satisa koyacagim hayırlısıyla.

• Ozel kitler taktirmak lazim. O da epey para eder yine. O piyasadaki takili olanlarin bu araca uygun olani pek azdir bence. Yeni konulari iyice bir gozden gecirmek lazim
  • tmm haberleşiriz tekrar :)
  • Olur. Denk gelirsen gorusuruz ustam

• "Yillik cok km yapmiyorum. Ancak dizel dusunuyorum"

Kusura bakmayın ama yukarıdaki kısımdan sonrasını okumadım.
  • osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Tercih senin ustam sorun yok. Ama dizel az yakiyor bu bir gercek. Ben sifir arabaya 10bin dizel farki vermiyorum ki. Ayni paraya dizel ve benzinli secenek sundum.

• 1 yıldır Accord bakıyorum 37 ye ancak çöp bir Accord olur...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.