Şimdi Ara

Hangi aracı almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba aracımı değiştireceğim sizlerden yardım almak istiyorum.
    Öncelikle suanki aracım 2015 Passat 1.4 TSI manuel en boş paket trendline.Benim butcem Max 105 bin TL alacağım aracın otomatik , konforlu ve dolu olması şart yakıt çok fazla olmaması şart.
    Ben Emlakcıyım 40 yaşındayım küçük bir şehirde yaşıyorum yılda 20.000 km yapıyorum haftada 2 kez köye gidiyorum (15 km).bu özelliklerde bir araç arıyorum alacağım araç kolay satılabilir olması lazım ve kronik sorunu fazla olmaması lazım masraf açmaması lazim. ŞİMDİDEN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM SEVGİLER SAYGILAR.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süperb.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HOCAM BU TOPİCDEN BEKLENTİN NE
    PASSAT güzel araba değiştirme daha iyisini alamazsin passat en iyisi demelerini mi bekliyorsun
    sizi de anlıyorum passst trndlineden bana hep şu lafı hatırladır ''ne arabalar gördüm içinde donanım yok ne donanımlar gördüm üzerinde araba yok''
    malesef halkımızın vw sevdası doğusotoya en boş araçları aldırmak zorunda kaliyor hepimize
    çatır çatırda satıyor aynı kasa bir kaç küçük dış görünüm dışında (ki trendline dışı r line dışa cevirmek çok kolay) fark olmayan aynı motor adı altında satıyor
    benimn fikrim passat güzel araç emlakcısınız karizmanizida düşünün illa dikkat cemeniz lazim sadece üzerine otomatik koyun ve yeniden trendline oromatik passat walin gereksiz yere abartılı para vermeyin

zaten dıştan aynı passat
    köye gidiyorsanız suv düşünebilrsiniz ama sizin mantığga göre qashqai alinabilr az yakan otomatik hızlı satılabilecek ama o da passattan sonra daha kalitesiz bir araç kalacaktır

ama ben olsam illa bir değişiklik yapacaksam ve az yaksın dersem a3 sedan alabilrdim hem bir değişiklik hemde aradiğiniz kriterleri sağlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresGTi -- 18 Nisan 2018; 21:24:17 >

• 105 bin tl ye elinizdekinden daha iyi bir araç alamazsınız ne kadar trendline da olsa benden söylemesi

• Bu devirde araba değiştirmek iyi cesaret...

• Bugün o fiyata Chr hybrid bulmuştum.

Bir bakın

• passat 1.4 tsi dsg alın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.