Şimdi Ara

Hangi Arabayı Almalı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
15.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: denizkubi

valla kardeş mercedes almayacaksan alman aracından uzak durmakta fayda var

Aslında benim de gönlüm Mercedeste ama en çok 35bine Mercedesin hngi modeli iyi olur?
    B de parça fiyatları üzmesin beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaponArabası

quote:

Orijinalden alıntı: m4y

Tercihlerinize pek uymayabilir ama Alfa Romeo 159'a bir bakın derim.

Hangi Arabayı Almalı?

İlk maddenize birebir uyuyor

Evet İlk maddeme gerçekten çok uyuyor ama 2-3 ve 5. maddelere kesinlikle uymuyor

Allah askınızı hayatınızda hiç Alfa Romeo kullandınız mı ? 159 un saglamlık testlerine bakıp avrupada yapılan testlerde italyan dokunuşlu alman lakabını hiç duydunuzmu? Masraf derken somut örnek verirmisiniz bana? Opelle renaultla kıyasladıgınızda hangisi masrafsız hangisi masraflı acaba? 159 un kalitesini ve saglamlıgını biliyormusunuz hiç koltuguna oturup sürdünüz mü ? Keseden atıp tutmak kolay hey allahım ya..

• quote:

Orijinalden alıntı: vet147

quote:

quote:

Hangi Arabayı Almalı?

Evet İlk maddeme gerçekten çok uyuyor ama 2-3 ve 5. maddelere kesinlikle uymuyor

Allah askınızı hayatınızda hiç Alfa Romeo kullandınız mı ? 159 un saglamlık testlerine bakıp avrupada yapılan testlerde italyan dokunuşlu alman lakabını hiç duydunuzmu? Masraf derken somut örnek verirmisiniz bana? Opelle renaultla kıyasladıgınızda hangisi masrafsız hangisi masraflı acaba? 159 un kalitesini ve saglamlıgını biliyormusunuz hiç koltuguna oturup sürdünüz mü ? Keseden atıp tutmak kolay hey allahım ya..

Sanırım Alfa Romeo'ların parçaları pahalı olduğu için öyle dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muzaffersan

şahsi fikrim laguna yada nissan primera dizellerde renault çok iyi yada farklı olmak istersen alfa 147 lere bak derim 30 a dizel modelleri var oldukca donanımlı bi bakmanızı tavsiye ederim

147lerin masrafı çok olur. Dünya üzerinde en fazla arıza yapan araç alfa romeo olduğunu görmüştüm bi kaç yerde.

A4
    Accord
    Avensis
    Lancer
    Jetta
    Volvo S40

Bunlar daha sıcak geliyor aslında.

Hocam tamamda bu paraya ne s40 i ne a6 sı

Modeli biraz eski olablir ya da a6 veya s40 olursa 35e fln çıkabilirim...

• quote:

quote:

quote:

Hangi Arabayı Almalı?

Sevgili hocam atıp tutmuyorum internetten bulduğum bir sorunsuz araç sıralaması

1.Toyota
    2.Mercedes
    3.Mazda
    4.Honda
    5.Mitsubishi
    6.Volvo
    7.Fiat
    8.Nissan
    9.Audi
    10.Ford
    11.BMW
    12.Peugeot
    13.Subaru
    14.Hyundai
    15.Rover
    16.Volkswagen
    17.Opel
    18.Renault
    19.Saab
    20.Citroen
    21.Land Rover
    22.Alfa Romeo

• o sıralamayı bende gördüm fakat gercekliligi ne kadar dogru onu tartışmak lazım.Gecen sene adac ın yaptıgı memnuniyet testinde 32 firmadan cogunu geride bırakarak 10.gibi bi yerde olmuştu
  • bu sıralamalara pek güvenmeyin. fiat 7. ford 10. sırada. olabiklirmi böyle bir şey ve saab 19. olmuş ben buna sadece gülerim.
  • bu arada ben olsam volvolara bakardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremersoy

bu arada ben olsam volvolara bakardım

Arıza çıkarırsa masrafı nasıl olur?
    Yakıtı nasıldır?
  • 35 bine 2006-2007 s40 16d ler var. hem az yakar hem seridir. bu motorlar arıza vermez kolay kolay. ama alırken turbosunu trigerini iyice incelettirmelisin
  • Parcası pahalı olmasın dıyorsan Volvo dan uzak dur derım...
  • avensis veya civic seç beğen al
  • 2008-2012 Lancer 1.5 İnvite nasıl? 25den başlıyo fiyatları. İnvite modeli full modeli ve motoru da sağlam.
  • Araçlar uzun araştırmalar tüm forumlardaki yazıları okumalar ve geçmiş tecrübelerimle bana uzun süre yarenlik edecek donanımlı ve karizma arabalardan 4 tanesine kadar indim. Bunlar içinde hangilerini tavsiye edersiniz?

Honda Civic hb
    Mazda 3
    Mitsubıshı Lancer Köpek Balığı
    Toyota Corolla
  • 'bana uzun süre yarenlik edecek donanımlı ve karizma arabalardan'

hiç düşün me lancer al
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremersoy

'bana uzun süre yarenlik edecek donanımlı ve karizma arabalardan'

hiç düşün me lancer al

Gliba öyle olacak :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi Arabayı Almalı?

Sevgili hocam atıp tutmuyorum internetten bulduğum bir sorunsuz araç sıralaması

1.Toyota
    2.Mercedes
    3.Mazda
    4.Honda
    5.Mitsubishi
    6.Volvo
    7.Fiat
    8.Nissan
    9.Audi
    10.Ford
    11.BMW
    12.Peugeot
    13.Subaru
    14.Hyundai
    15.Rover
    16.Volkswagen
    17.Opel
    18.Renault
    19.Saab
    20.Citroen
    21.Land Rover
    22.Alfa Romeo

orada mazda ile toyota yer degisecek listenin orjinali ingiliz bilmem ne dergisinin yaptigi testtide mazda ilk siradaydi onu iyi biliyorum

• Bugün itibariyle 2011 Opel Astra Enjoy 1.4 Classic III aldım. Hız sabitleyici de mevcut. Yol tutuşu çok iyi arabanın. Kaza değişen booya yok. 14binde. Benzinli. 29000e aldım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.