Şimdi Ara

Hangi Akaryakıt Markasını Tercih Ediyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Hangi Akaryakıt Markasını Tercih Ediyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 23.8.2019)
Giriş
  • Hangi akaryakıt firmasını neden tercih ediyorsunuz?

• Malatyadayim Ramoil diye bir firma var.Piyasanın 35-40 kuruş altında fiyatları var.2 yildir araliksiz oradan aliyorim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzinde Shell, dizelde BP
  • Dizel aracımda şuana kadar sürekli petrol ofisinden aldım. Son 2-3 akaryakıt alışverişimi shell'den yapıyorum Piskolojikmidir bilmiyorum ama iyi anlamda farketti sanki, artık shellden alırım.
  • Shell den memnunum, özellikle kendi işlettiği istasyonları tercih ediyorum mümkün olduğu kadarı ile.
  • Bpden alıyorum son 3-4 depodur dpf filtre temizliği için devir yükseltme ve çok yakma işlemi olmadı

• Shell > BP > Opet > PO.

Benim tercih sıralamam böyle. Özellikle yeni açılan istasyonlardan almaya çalışırım.
  • LPG'de kesinlikte Türkiye Petrolleri en uygun fiyatı kesinlikle TP veriyor. Benzinde Shell
  • Yakıtı şelden yaprağı kelden......
  • Shell-Zubizu ile her ay 15tl puan kazanıyorum kart kampanyaları olursa ekstra oluyor.
  • Aynı bölgedeki yakıt fiyat farkları genelde içindeki karışımlardan dolayı oluyor diye biliyorum. Atıyorum benzinin parlaması için gereken X maddesini shell daha çok koyuyorsa fiyata yansıyor. Yani kendiniz aynı şirket aynı "pompadan" yakıtı tekrar almak kaydı ile test edip yakıtınızı öyle almanızı tavsiye ederim. Dizel'e zaten girmiyorum. Enjektörünü seven defansa gelir 5- 10 kuruş daha az diye oyuna gelmeyin :D
  • Shell.
  • senelerdir yakıtımı shellden alıyorum.şu ana kadar hiç bir istasyonunda sorunla karşılaşmadım.

benzin ve lpg kullanıyorum

onun haricinde lavabo ve wc temizliği bir de çocuk tuvaletlerinin olması seçim nedenlerinden bir tanesi

eger uzun yolda shell bulamıyorsam opetten alıyorum
  • BP iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucavuss

Malatyadayim Ramoil diye bir firma var.Piyasanın 35-40 kuruş altında fiyatları var.2 yildir araliksiz oradan aliyorim.

Hocam makro marketin orada bi benzinlik var orası da piyasanın baya aşağısında veriyor. Benim eve çok ters olmasa ordan alırım denk geldikçe alıyorum da

• quote:

Orijinalden alıntı: ucavuss

Malatyadayim Ramoil diye bir firma var.Piyasanın 35-40 kuruş altında fiyatları var.2 yildir araliksiz oradan aliyorim.

makro markete varmadan go var orada da genelde yuzde 6 ındırım var makro marketın hemen yanında akpet var .ayrıca turk telekom avanatjı olarak da lukoıl de benzın ve dızel de yuzde 6 ındırım var bunun ıcın de turktelekom avantaj uygulamasını ındırıp gırıs yapıp ındırım kodunu alıyorsunuz gecerlı olan lukoıl petrollerınde kullanabılrısınız.
  • AcayipKuark kullanıcısına yanıt
    Biliyorum orayi benim aldigim yerden ucuzu yok.Bir bakin isterseniz.Pazarlari ek indirim de oluyor.ilce minibüs şoförleri de oradan aliyor sürekli.

• shell'den alıyorum, istasyonları marketi wcleri temiz oluyor, özellikle uzun yola çıkınca gördüğüm maymunlu aslanlı çocuk wcleri çok iyi düşünülmüş, bursa-orhangazi köprüsü arası özel otobandaki istasyonlarını görmeyen shell istasyonu gördüm demesin
  • ben aytemizden 4 tl dizel alıyorum gayet iyi bir sıkıntısını görmedim.
  • Sarı deniz kabuğu logolu istasyon varya işte oradan alırım yakıtımı..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.