Şimdi Ara

Hancock (2008) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
8.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: PHI

O fırlattığı sahne de ben de çok şaşırdım. Dedim nooluyoruz.

Çocuğu fırlatmasıda cabası Ne güldüm ona

• -Bana bi daha serseri desene
  • sanirim sadece charlize'i kacirmisim dun aksam sinemanın kapısından donmekle :)
  • valla tam bi piyasa film derler ya ole bi filmdi ii vakit gecirmek icin izlenr

herkes bahsetmis bnde bahsedem bari charlize den
  • quote:

-Bana bi daha serseri desene

- You As*hole!
  • Filme gittim süperdi.. 9/10 aldı benden..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigknife

enteresan bi filme benziyo, sinemada izlemek lazım. Bu aylarda bomboş oluyorlar zaten sinemalar

evet bomboştu koca sinemada 4 kişi izledik film güzeldi eglenceliydi ama keşke ölme sahnesi son olsaymış son kahramanlarda ölseymiş o bölümlerde üzüldüm biraz gözlerim felan doldu töbe töbe kendime bir

• ben efsaneyim ve hancock'tan sonra bidaha will smith filmi izlemem.

• Arkadaşlar Filmin Türkçe Alt yazısını nerden bulabilirim.
  • resimlerde GTA IV ı gördümmm :D
  • benim pek beklediğim gibi çıkmadı eğlenceli bir filmdi ama çok hareketli değildi ben biraz daha fazla aksiyon bekliyordum.Ama yinede izlenebilir tabi.
  • quote:

Yeter charlize'e sulandığınız
    İyi ki bi güzel dedik

Gerçi filmin yarısından sonra o güzelliğin altında nelerin yattığını öğreniyoruz

Hancock'u bi çırpıda duvardan fırlattığında baya bi şaşırmıştım. Hatta istemsiz olarak ağzımdan bir kaç şaşırma ünlemi çıktı

Sonu ise süperdi bence. Ay'da o kalbin görünmesi

Aydaki o kalbi nasıl çizmiş acaba? Hangi boyayla ruj mu?

• quote:

Orjinalden alıntı: fromelf

Hancock (2008)

Hancock (2008)

Hancock (2008)

Hancock (2008)

Vuuu

• Film superdı.

Good job
  • Film başladı ve hancock elinde şişeyle uçmaya başladı ya, ben benden geçtim. Alttan vantilatörle hava üfürmekten farksızdı efektler. Yakışmamış.
  • Will Smith gene sıçmış sıvamış son yıllarda izlediğim en berbat film..theronu oraya kıytırık bir rol için işte sen benim eski sevgilimdin carttın curttun ayağına oynatan..Yeri geldimi koca mermer kolonları kırarken 2 sn sonra kurşun yedimi postu deldiren sonra 2 dk sonra koca binayı yıkan tekrar 2 sn sonra adamnın piknik tüpü darbesiyle nevri dönen artı aşk sahnelerinde aciz kaldığın oyunculuk , efekt olarak beş para etmez yapımın, ilkokul çağındaki talebenin "madalyonun öteki yüzü" diye başlayan klişe kompozisyonundan öte geçemeyen konun ile yılın en s.kindirk filmi olmaya aday film..Halbuki ne umutlarla gitmiştim Smith i savunurdum hep ama önce i'm legend sonra bu sildi bitirdi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: дltuğ

Will Smith gene sıçmış sıvamış son yıllarda izlediğim en berbat film..theronu oraya kıytırık bir rol için işte sen benim eski sevgilimdin carttın curttun ayağına oynatan..Yeri geldimi koca mermer kolonları kırarken 2 sn sonra kurşun yedimi postu deldiren sonra 2 dk sonra koca binayı yıkan tekrar 2 sn sonra adamnın piknik tüpü darbesiyle nevri dönen artı aşk sahnelerinde aciz kaldığın oyunculuk , efekt olarak beş para etmez yapımın, ilkokul çağındaki talebenin "madalyonun öteki yüzü" diye başlayan klişe kompozisyonundan öte geçemeyen konun ile yılın en s.kindirk filmi olmaya aday film..Halbuki ne umutlarla gitmiştim Smith i savunurdum hep ama önce i'm legend sonra bu sildi bitirdi..

derler ya zevkler ve renkler tartışılmaz..bunları okuduktan sonra kesinlikle bu sözün arkasındayım..dediğin 2 süper film ile ilgili yorumlarını ağzım açık okudum..

• Filme öyle zevk ve renk olayıyla bakanlardan değilim belli başlı filmler vardır gerçekten iyi olan aa ben beğenmedim bu film kaka denilemicek filmler ki bu film onlardan değil..zaten kendi görüşüm bunlar herhangi bir kaygım yok..Smith in filmleri yani son iki filmi eğlencelik tamamen gişe kaygısıyla çekilmiş tema olarak herkesin ilgisini çekebilecek filmler gel gör ki ne oyunculuk ne kurgu ne de efekten eser yok..Mesela the pursuit of happyness de benim ağzım açık kalmıştı smith in oyunculuğunu izlerken ama son iki filmide olmamış bunu az da olsa sinemanın içinde olan herkes söyleyebilir.. aslında yazdıkların çok normal kendi görüşünü yazmışsın ama o son iki smile sayesinde bunları yazdım..
  • vasat bir filmdi, pek beğenmedim.

4/10 veriyorum
  • Çok güzel bir filmdi ben çok beğendim. Ama bazı efektler çok güzel değildi sanki...

10/6.5
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.