Şimdi Ara

Hancock (2008) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
8.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: B.S.S.

heleki o siyah tonlu makyaj

Hancock (2008)

• @phi

• Filmden bir kaç kare
    Ne olur ne olmaz spoiler ekleyelim biz

Hancock (2008)

Hancock (2008)

Hancock (2008)

Hancock (2008)

Hancock (2008)

Hancock (2008)

Hancock (2008)

• filmin ismi çok tehlikeli özellikle sonu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zaris

filmin ismi çok tehlikeli özellikle sonu

İsmi derken? Açar mısınız biraz daha.

• quote:

Orjinalden alıntı: s£stavina

quote:

Orjinalden alıntı: fromelf

Arkadaslar bugun cok ilginc birsey oldu.. 18 aydir abd deydim ve bu hafta Turkiyeye Donuyorum.. bugun newyorkta hancock un cekimlerine rastladim.. Times square de idi.. ilk defa canli bir sekilde film cekimi izledim, tabii yaklasik 500 kisi ile birlikte :).. will smith in fotograflarini cekme sansim oldu.. adam gercekten cok karizma...

Not: inanmayan olursa pm ile resimleri yollayabilirim

isteriz isteriz

: )

Hancock (2008)

Hancock (2008)

Hancock (2008)

Hancock (2008)

• güzel bir film hd si cıkınca indirmeye değer mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Déaron

güzel bir film hd si cıkınca indirmeye değer mi?

ses efekleri yeter
  • Hancock tan geldim şimdi 

Film, güzeldi, hoştu.. Ama daha fazlası değil 

Aksiyon sahneleri daha fazla olabilirdi, süresi daha uzun olabilirdi, Hancock'un karşısına dişli bir rakip çıkarılabilirdi..

Pek beklediğim gibi çıkmadı, ama herşeye rağmen ben eğlendim..

Notum:  7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilsemo -- 7 Temmuz 2008; 18:18:12 >
  • Fena değildi ilginç olmuş biraz beklediğim gibi değildi.
    Hatun cok güzeldi yanlız
  • güzel bncede ayrıca will smith de oynuyo daha ne isteyelim
  • aynen
  • Elestiriler genelde olumlu yonde zaten konusu da ilgi cekici gidip en kisa zamanda izleyecegim.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: s£stavina

quote:

Arkadaslar bugun cok ilginc birsey oldu.. 18 aydir abd deydim ve bu hafta Turkiyeye Donuyorum.. bugun newyorkta hancock un cekimlerine rastladim.. Times square de idi.. ilk defa canli bir sekilde film cekimi izledim, tabii yaklasik 500 kisi ile birlikte :).. will smith in fotograflarini cekme sansim oldu.. adam gercekten cok karizma...

Not: inanmayan olursa pm ile resimleri yollayabilirim

isteriz isteriz

: )

http://img385.imageshack.us/img385/6663/img0749bh8.jpg[/simage]
    http://img385.imageshack.us/img385/6417/img0816hs6.jpg[/simage]
    http://img385.imageshack.us/img385/695/img0841sw1.jpg[/simage]
    http://img378.imageshack.us/img378/6258/img0822vw7.jpg[/simage]

Film gösterime girdi. Ancak eklediniz

• Filme bugün gitmiş bulunmaktayım , normalde süper kahraman filmlerinde süper kahraman çoluk çocuğu döver baş kötü kahramandan sağlam bi dayak yer filmin sonunda ağzını burnunu dağıtır öldürmeden orda bırakır döner. Ama bu filmde kahraman kendisiyle kavgalı olduğu için çok sağlam olay örgüleriyle bağlanmış fakat şaşırdığım tuhaf gelen bazı sahneler oldu hepsinden önce arka koltuğumdaki will smith'i görünce " Hasan hancuk bumu la? " demesi bitirdi beni

Beni şaşırtan sahneler ise Will smith o hatunu öpmeye kalktığında 100 metre öteye yollaması aşırı şaşırttı ve kafamda soru bırakan sahne varki bu 2 si ölmüşken birbirinden uzaklaştıkça güç geldi madem öyle neden diğer çiftleşen süper kahramanları birbirinden uzaklaştırmadılar tuhaf değilmi

• quote:

Orjinalden alıntı: E®han

Filme bugün gitmiş bulunmaktayım , normalde süper kahraman filmlerinde süper kahraman çoluk çocuğu döver baş kötü kahramandan sağlam bi dayak yer filmin sonunda ağzını burnunu dağıtır öldürmeden orda bırakır döner. Ama bu filmde kahraman kendisiyle kavgalı olduğu için çok sağlam olay örgüleriyle bağlanmış fakat şaşırdığım tuhaf gelen bazı sahneler oldu hepsinden önce arka koltuğumdaki will smith'i görünce " Hasan hancuk bumu la? " demesi bitirdi beni

Beni şaşırtan sahneler ise Will smith o hatunu öpmeye kalktığında 100 metre öteye yollaması aşırı şaşırttı ve kafamda soru bırakan sahne varki bu 2 si ölmüşken birbirinden uzaklaştıkça güç geldi madem öyle neden diğer çiftleşen süper kahramanları birbirinden uzaklaştırmadılar tuhaf değilmi

O fırlattığı sahne de ben de çok şaşırdım. Dedim nooluyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 7 Temmuz 2008; 22:26:50 >

• Ben kıllanmıştım kızın bakışlarından. Şaşırdım ama o kadar değildi bişeyler bekliyodum zaten
  • Güzel filmiş demek indereyim
  • enteresan bi filme benziyo, sinemada izlemek lazım. Bu aylarda bomboş oluyorlar zaten sinemalar
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.