Şimdi Ara

Hamzaoğlu'nun açıklamalarına Demirkolun cevabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çok mantıklı konuşmuş izlemeyen varsa izlesin; Link

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Galatasaray yönetimi şampiyonluğun verdiği hayal dünyasından hala kurtulamadı rakipler takımdaki çöpleri ayıklarken biz takıma çöp alıyoruz , süper ligi yönetimin portekiz ligi gibi görmesi ve galatasarayı da porto ya benzetme çabaları pahalıya patlamaz umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dinledikçe " Acaba bizim yönetim cidden bu kadar beceriksiz mi? Yoksa cidden altında yatan başka bişeyler mi var?" soruları geliyor insanın aklına.

Söylediklerini görememek için afedersiniz gerizekalı olmak gerek.Bu kadar net bir açıklama yapılamazdı, helal olsun
  • Yok ama olur mu, medya gs yi karıştırmaya çalışıyor.
    Yersen
  • adam müthiş konuşmuş...

bir kere yönetimin şunu düşünmesi lazım ben bu adamı getirirsem forma satışları ibahimovic özel atkılar t-shirtler bu takım sırf sneijder için kombine almadı mı ibrahimovicten bahsediyoruz direk adam kombine alma sebebi fenerbahçenin tur olayı var turu geçemezse para sana kalcak daha neyin kafasını yaşıyor bu yönetim taraftar stada gittiği zaman amaç için gider kusura bakmayında her ne kadar kral olursa olsun bana burak yılmazı canlı izlemek haz vermiyor sneijder gibi drogba gibi yıldızları sahada görmek haz veriyor.
  • Demirkolun oğlu Fenerliymiş öğrenmiş olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: SetrekiaN

Demirkolun oğlu Fenerliymiş öğrenmiş olduk

Demirkol'da Fenerli oğlunun Fenerli olması anormal bir durum değil.
    Galatasaray lisesi mezunu herkes Galatasaraylı olmak zorunda değil bu adama lise zamanında da Fenerbahçe maçlarına gitmiş, kavgalara karışmış bunları kendi söyledi zaten.
  • demirkol zaten açık konuşan bi adam. gerçekleri yüzlerine vurmuş. hangi maliyetten bahsediyorlar. şu an satılan kombineler 25-30k arasında. ibrayı al bu 40k olacak. formalar falan derken 2 ibra parası çıkartırsın zaten. sat meloyla tellesi 5de ordan gelse tamamdır
  • Hamza Hamzaoğlu: Bu sene ligde başarılı olacağız demiyorum, şampiyonlar liginde başarılı olacağız demiyorum.

Yahu bu adam resmen bu seneyi unutun diyor

• quote:

Ne kadar objektif yorum yapip belli etmesede adamin kendiside Fenrbahceli hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Dhiozy

quote:

Bilmiyordum valla hangi takımı tuttuğunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

çok mantıklı konuşmuş izlemeyen varsa izlesin; Link

linkte
    1 kez izlendi yazıyor... Sadece siz ciddiye aldınız herhalde dmirkolu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

çok mantıklı konuşmuş izlemeyen varsa izlesin; Link

linkte
    1 kez izlendi yazıyor... Sadece siz ciddiye aldınız herhalde dmirkolu

ben neden göremiyorum acaba herkes yorum yapmış
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dhiozy

quote:

Bilmiyordum valla hangi takımı tuttuğunu

Gs lisesi mezunu Beşiktaş'ta oturan bir Fener'li.kaç kez söyledi bu sözü:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ___NeO

Hamza Hamzaoğlu: Bu sene ligde başarılı olacağız demiyorum, şampiyonlar liginde başarılı olacağız demiyorum.

Yahu bu adam resmen bu seneyi unutun diyor

Kilit nokta burası. Buraya odaklanin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • demirkolu seviyorum başkan olurken şunu bunu alacaz deyip sonra almıyorsan taraftar tepkiyi koyarben mesela kendimden örnek verirsem ne forma alacam ne ligtv uzatacam ne de store ürünleri alacam inter maçını izledim ve aklıma geçen sene geldi takım halen leş defans leş KOCA SEZON burak umut izleyemem podolski ora da oynatırız baltayıda oynatır orda gerekli transferler yapılmayacaksa izleyip kanser olmaya gerek yok..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.