Şimdi Ara

Hamza hocaya yapılan ayıbın bedelleridir bu günler... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
2.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Fatih Terim gelmedikçe bu takım toparlanmaz.

Adam her geldiği sene takımı toparladı kalitesini arttırdı. Düne kadar hamzaya demediğinizi bırakmıyordunuz şimdi hamzayı ister olmuşsunuz. Sizde taraftarsınız ya

Fatih Terim in takımı toparladıgı zaten yok sadece takımın basına gececegi dönemleri cok iyi seciyor.

2011-2012 ve 2012-2013 sezonunda FB şike BJK ise feda sürecindeydi ve dogal olarak ortalık bostu e bi zahmet GS de sampiyon oldu. Gerci super finalde FB yi 1-0 yenmeyip berabere kalsak FB sampiyon oluyordu oda ayrı bi mesele.

Terim in önceki sampiyonluklarıda her ne kadar siz kabul etmesenizde nasıl kazanıldıgı bellidir. https://twitter.com/KartalVideo/status/696004393531895808

Avrupa'da nasil basarili oldu peki?

Tarihinizde hic CL'de tur atladiniz mi? Bak UEFA kupasi falan demiyorum. 1 kere olsun gruplardan cikabildiniz mi? 100 kusur yillik BJK tarihi Fatih Terim'in 1 sezonu etmiyor. Nolcak simdi?

Ne başarısı ?

Braga , Cluj ve bitik manchesterin oldugu gruptan zar zor cıkmakmı basarı ? Ardından 2. turda gelebilecek en basit takım geldi herkesin istedigi ve herkesin bekledigi gibi o takımıda eledi gs (zar-zor)

Kopenhag i bile yenemeyen Juventusu 5 gün süren macta yenip tur atlamakmı basarı ? Reale 3 - 0 yenildiniz burda 3-2 yenince iste biz superiz nerdeyse eliyorduk vs. dediniz. Sakamısınız ? Adamlar ellerini kollarını sallayarak öylesine geldi buraya zaten diger sene ciddi olarak geldiklerinde neler oldugunu gördük. 6 oldu dalgaya vurmasalar 10 olurdu ki zaten 2 macta toplam 10 oldu.

Ne başarısı ?

Braga , Cluj ve bitik manchesterin oldugu gruptan zar zor cıkmakmı basarı ? Ardından 2. turda gelebilecek en basit takım geldi herkesin istedigi ve herkesin bekledigi gibi o takımıda eledi gs (zar-zor)

Kopenhag i bile yenemeyen Juventusu 5 gün süren macta yenip tur atlamakmı basarı ? Reale 3 - 0 yenildiniz burda 3-2 yenince iste biz superiz nerdeyse eliyorduk vs. dediniz. Sakamısınız ? Adamlar ellerini kollarını sallayarak öylesine geldi buraya zaten diger sene ciddi olarak geldiklerinde neler oldugunu gördük. 6 oldu dalgaya vurmasalar 10 olurdu ki zaten 2 macta toplam 10 oldu.

Sen böyle bos hayallerle ugrasacagına biraz gerceklere odaklan kasımpasa akhisar konya ve basaksehir ile olan yarısınızda basarılar he birde dua et bu takımlarla yarısıyorsun hakemlerin katkısı olmasa ( 2 ts macı , ibb macı vs. ) küme düsmemek icin cirpinicaktınız.

Hadi kal saglıcakla BLOK.

• Hamza Hamzaoğlu'nun Galatasaray ve taraftarına yaptığı ayıbın bedeli ne olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hamza hoca gitti dertler bitti (!)
    Beter ol yönetim, beter olun hamza düşmanları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Hamza hoca gitti dertler bitti (!)
    Beter ol yönetim, beter olun hamza düşmanları.

Oyuncu aldırtmayan hamza kadro yapılanmasını beceremeyen hamza ama suçlu taraftar öyle mi?Aynı leş kadroyla 3 kupa aldı muhabbeti yapma çünkü o kadroda melo,bruma gibi en azından futbolcu olduğu belli adamlar vardı musleranın kurtardığı maçları saymakla bitmez zaten.En azından amrabat gönderilmeyecekti hamza bu tasarruf olayını yanlış anladı aynı senin gibi.En azından lig maçlarını kazanırdık oradan para gelirdi.Bu bitik kadro muhteşem ikilinin ortak yapımıdır.
  • Dogrudur ayip ettik ama haketmedimi??

• Hamza ve dursun basiretsizleri yüzünden bu durumdayız zaten bunun aksini iddaa edende cidden anlama sorunu vardır. Geçen seneki başarı ,rakiplerin yüzünden geldi ortada hamzalık bişey yoktu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hamza'ya haksızlık edildiği doğrudur.
    Geçen sezon sonu törenle gönderilmeliydi.
  • Sezon başında yollamalıydık ayıp ettik.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Bmw.

Sezon başında yollamalıydık ayıp ettik.

nice maçından sonra doğrusu sabri ile kapının önüne koyulmalıydı
  • Yapılan ayıbın bedeli değil, Hamzanın kendisinin yaptıklarının bedelidir bu günler

Sene başında o açıklamaları yaptığından beri söyledik, bu takım 2. yarıya çökecek diye müneccim olmaya gerek yok

Adam kendi ağzıyla söyledi yazın bilerek yükleme antrenman yaptırmadığını, transfere gerek olmadığını daha ne söylesin?

Bu yetersiz oyunculara tapan da kendisiydi, alın işte gördük gram ruh da yok çalışmalarını geçtim

Bu ülkede mağduru oynamak satıyor

Hamza o kadar şanslı ki gittiği için hem 1. yarı sonunda başlayan takımın düşmesinden sorumlu tutulmadı kimilerine göre.. Hemde gönderildi diye mağduru oynamış oldu..

adamı resmen kahraman ilan ettiniz görmesek inanacaz

• bursa GSyi yenip geçerse şaşırmam artık.
  • Bedel ödenmeye devam ediliyor. Gelen t.direktörlere bir bakın. Hamza hoca hangisinden daha kötü sonuçlar alırdı ? Neler yaptı, karşılığı ne oldu ?
  • Aynen Hamza da harikaydı.Ligde rezil etti , clde rezil etti.Sezon başı antrenman yaptırmadı adam akıllı herkes sakatlandı sonra.Melo,Telles,Bruma gönderdi.Yerlerine Bilal,Jem vs. Aldı.Bir sürü bedava oyuncuyu beğenmedi "alternatif çıkarırız" dedi.Ayrıca Bursa'ya da bunların aynısı yaptı , Osmanlı'ya da yapacak.

Tudor'un vs. Kötü olması Hamza'nın rezalet bir adam olduğu gerçeğini değiştirmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Aynen Hamza da harikaydı.Ligde rezil etti , clde rezil etti.Sezon başı antrenman yaptırmadı adam akıllı herkes sakatlandı sonra.Melo,Telles,Bruma gönderdi.Yerlerine Bilal,Jem vs. Aldı.Bir sürü bedava oyuncuyu beğenmedi "alternatif çıkarırız" dedi.Ayrıca Bursa'ya da bunların aynısı yaptı , Osmanlı'ya da yapacak.

Tudor'un vs. Kötü olması Hamza'nın rezalet bir adam olduğu gerçeğini değiştirmiyor

Lig de rezil etmiş he he. Rezil dediğin takım deplasmanda FB,BAŞAK,TS,KONYA'dan 10 puan almıştı 10. Gol poizyonuna girme,topa sahio olma,maç başına,şut vs vs her istatistik de 1. sıradaydık çok güzel top oynuyorduk.

CL'de rezil etmiş. Yahu Galatasaray'ın Galatasaray gibi oynadığı son maç 2-1 yendiğimiz Benfica maçıydı herkes hem fikir diil mi? o maç Benfica'yı boğmuştuk resmen adamlar yarı sahalarından çıkamıyordu Benfica hocası maç sonu GS bizi ezdi diye açıklama yapmıştı. 2. maçı söylemiyorum bile Yasin'in 90. dk bom boş kale kaçırdığını herkes gördü. Astana diyeceksin. Astana o sezon evinde Atletico'ya da Benfica'ya da yenilmedi. Onları en çok biz zorladık orada. Atletico pozisyona giremiyordu biz saçma sapan kendi kalemize attığımız gollerle verdik 3 puanı. O Benfica daha kötü kadro ile BJK'ye 45 dk da 3 tane gol attı. 2. yarı da taraftar desteğiyle vs zar zor 3-3 yaptılar. Siz ise CL maçında hamza hoca'nın oyuncularını ıslıklıyordunuz bu adam destek olan taraftara rağman değil köstek olan taraftara rağmen çatır çatır yendi.

Melo,Telles göndermiş he he. Bu adam yazın üçünün de kalacağını açıklamıştı. Eğer göndermek istese ligin ilk iki lig maçında neden oynatsın Melo ile Telles'i? Bilal Melo yerine falan alınmadı Bilal Yekta'nın yerine yedek alındı. Performansını da gördü herkes. Jem de Melo'nun yedeği olarak alınmıştı ama Melo efendi son gün takımı yarı yolda bırakıp kaçtı. Alel acele Kevin alındı onu da yönetim hatasından oynatamadı adam.

Bursa'ya da bunları yapmışmış he he. O Bursa kadrosunu devre arasında ilk 5'e sokacak tek teknik direktör yok. Şenol Güneş Bursa'nın belki de gelmiş geçmiş en iyi kadrolarından birisini 6. yapmıştı devre arası. Hamza hoca herkesin küme düşer dediği takımı 5. yapmıştı. Bunu yaparken de ne kendisi ne oyuncuları para almadı. Kolay mı aylardır para almayan oyuncuları motive etmek?

Hepiniz o 3 kupaya Muslera,Sneıjder dediniz bakın ikisi de 2 senedir ligi 6. ve 5. bitirecek. Hamzaoğlu gitti kaç tane hoca geldi hiç biri Hamza hoca gibi verim alamadı Sneıjder'den.

Osmanlı'ya da yapacakmış. Osmanlı lig de 15 maçta 1 galibiyet almıştı hoca geldi 3 maçta 2 galibiyet.

Hep diyorum GS taraftarı bu günleri sonuna kadar hak etti. Alın işte hani diyordunuz ya al 3 kupanı ver takımımı diye aldınız mı şimdi takımınızı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 24 Nisan 2017; 15:33:12 >

• Hh > Tudor + Rie çok net

• Bloklusun bende.Hamzacı olduğun için taa geçen sene bloklamıştım seni.Mesajını görmüyorum ama sen görebiliyorsun beni sanırım.O yüzden soruyorum sana sezon başı Bursa Bursa diye geziyordun.Ne oldu Bursana ? Batırdı hocan.

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Bloklusun bende.Hamzacı olduğun için taa geçen sene bloklamıştım seni.Mesajını görmüyorum ama sen görebiliyorsun beni sanırım.O yüzden soruyorum sana sezon başı Bursa Bursa diye geziyordun.Ne oldu Bursana ? Batırdı hocan.

15 ıq'lu musun sen ben ne yazmışım bak.
  • Hamza nedir arkadaş? Vizyonsuz sıradan bir hoca işte. Umut Bulut aşkı bitirdi Hamza' yı.
  • renktaş haklısın da hamza da kendini yaktı doğru düzgün transfer yapmadı sabri iyi dedi jem karacan bilmem ne çöpleri takıma doldurdu üstüne umut sevdası takıntısı saçma sapan açıklamaları bardağı taşırdı bi anda çoğu kişinin sevgisi nefrete dönüştü tamam kabul hamza varken iyi top oynuyorduk dediğin maçlarda eziyorduk rakipleri ve ayrıca bu dursun çapsızı yüzünden sezon çöpe gitti hamzayı yollanmayacak en kötü zamanda kovdu gerizekalı herif 3 kupalı tdyi kovdu hiç kredi verilmedi en azından devra arasına kadar sabredilmeliydi bakalım kaçıncı bitirecekti diye ama çapsız herif takımı o günden sonra batırdı resmen dibe vurduk şu anda kene gibi yapıştı gitmiyor yahu aslında sövecem küfredecem ama şu çapsıza neyse...

• Irkçının tekiydi evlatlarımızı küstürmeyelim diye diye kulübü sömürdüler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.