Şimdi Ara

Hamza hocaya yapılan ayıbın bedelleridir bu günler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
2.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray tarihinin en büyük ayıbı lucescuya yapılmıştı.
    İkincisi ise 3 kupalı, 4 yıldızlı hocaya yapıldı.
    Bir sezoncuk kredisi yok muydu ? Şu günlerden daha mı kötü halde olurduk ?
    Beter olun !

• Abdullah avcı gelmeli gs ye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayıbı yönetim yapmıştır. Taraftar Hamza Hoca'yı eleştirse bile sezonun ortasında gitmesini kimse istemezdi herhalde.
  • Hocam hamzayı gonderdikleri gün bu takımdan birşey olacaksa da artık olmaz diye heryerde yazdım.
    Kaldıki Denizli Hamzanın aldığı ücretinde 1,5 katını alıyor.

Hamza ile bu sezon aynı kadro hatta ocak takviyeleri bile yokken abartmıyorum laziodan 3 gomlek üstün benficayı yendik.
    Hamza ile lazioyu elerdik, ligde de 1.olurduk demiyorum ama denizli gibi 10 maçta 15 puan almazdık.
  • Fatih Terim gelmedikçe bu takım toparlanmaz.

Adam her geldiği sene takımı toparladı kalitesini arttırdı. Düne kadar hamzaya demediğinizi bırakmıyordunuz şimdi hamzayı ister olmuşsunuz. Sizde taraftarsınız ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Çınar

Abdullah avcı gelmeli gs ye

Selçuk'ta bu şekilde gider bak tuttum bunu
  • Ben olsam bu takım bundan daha iyi durumda olurdu.
  • Hamza'ya da Dede'ye de...
    Neyse boşlukları siz doldurun

• Bizden Ersun hocanın ahı çıktı, sizden de Hamza'nın çıkıyor-çıkacak. Çok da iyi oluyor.
    Ben anlamıyorum zaten, Hamza gitti hem ben sevindim hem Galatasaraylılar, Burak gitti yine hem ben sevindim hem Galatasaraylılar. Sanki elinizde daha iyisi vamrış gibi en önemli elemanlarınızı yolladınız.
  • Tugay hoca gelmeli kendi kadrosu ile ve genç oyuncular alınmalı yıldız potansiyeli olan fakat ga taraftarı ve kongre üyeleri buna sabredemez işiniz zor

• Dursun bunu göndererek en iyi icraatını yaptı daha iyisini istese yapamaz zaten, yaptığı sayısız yanlıştan biride dedeyi getirmek oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Fatih Terim gelmedikçe bu takım toparlanmaz.

Adam her geldiği sene takımı toparladı kalitesini arttırdı. Düne kadar hamzaya demediğinizi bırakmıyordunuz şimdi hamzayı ister olmuşsunuz. Sizde taraftarsınız ya

Fatih Terim birdaha gelmez bu takıma. Hamza Fatihten arda kalanları yedi ve şampiyon oldu. Fenerin başında İsmailin olmasıda bi ayrıydı tabi.
  • Hamza köylüsünü sevenler lütfen köyünüze dönün, yine sistemsizdik hâlâ öyleyiz. Hiç bir farkı yok

• Hamza çok yanlış zamanda gönderildi. Sezon başında ilk 5 maçta 2-3 kere kaybettik o ara gitmeliydi. Adam tam düzeldi kötü futbolla bile olsa Benfica'yı falan yendiği dönem gönderdiler. Kesinlikle gitmesi gerekiyordu ama çok yanlış zamanda gitti
  • Hamza gitti dengeler bozuldu.

• Hamza hocayı pek sevmezdim ama ne olursa olsun sezon sonuna kadar şans verilmeliydi
  • denizlide hamza da aynı şeyin laciverti ya fazla tartışmaya gerek yok
  • ne Hamza imiş arkadaş aynı kafadalar bu tam gelen gideni aratır durumu.
  • Hamza sezon başladıktan sonra gelip 3 kupayla kapattı. Denizlide sezon başladıktan sonra geldi elinde tek bir kupa kaldı ziraat. O da giderse nanay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Bizden Ersun hocanın ahı çıktı, sizden de Hamza'nın çıkıyor-çıkacak. Çok da iyi oluyor.
    Ben anlamıyorum zaten, Hamza gitti hem ben sevindim hem Galatasaraylılar, Burak gitti yine hem ben sevindim hem Galatasaraylılar. Sanki elinizde daha iyisi vamrış gibi en önemli elemanlarınızı yolladınız.

Ne diyorsun sen ya? Ersun tesislere karı attığı için kovuldu. Bir daha asla o kapıdan içeri giremeyecek. 80. dakikalara kadar kriz geçirten, bozuk bir oyun oynatıyordu, neresinden ah çıkartacakmış. İyi olsaydı başka kulüplerde de tutunurdu. Her yerden kovuldu.

Şu namussuzu anmayın artık!

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.