Şimdi Ara

Hamster aldım şimdi ne yapayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hamster aldım yalnız eve sokamadım henüz yarın gizli gizli eve sokacağım. Şu anda apartmanın çatı katındalar, üşümezler inşallah Talaş ve yem verdiler. Yemlerini attım 2. kata yalnız dokunamıyorum hayvanlara, korkuyorum nasıl alışabilirim onlara? Talaşı ve yemi nereye koyuyoruz? Yarın SS atacağım. Ha bir de birisi Gonzales birisi normal hamstermiş. Gonzales olan biraz fazla büyük diğeri minicik bir şey. Hatta Gonzales olan minik olanı korkutuyor mu ne yapıyor anlamıyorum, peşinden ayrılmıyor diğeri ellerini kaldırıyor falan. Açıkçası ben şimdi ne yapmalıyım?

edit: resimler eklendi. Sanırım tüp olan şeye su konuluyor. Zeminle birleşik şeye de yem konuyor. Dibine de talaşı yeteri kadar koymuş muyum emin değilim. Şimdi ne yapmalıyım tecrübeli arkadaşlar biraz bilgi verebilirse çok sevinirim. Ha bu arada unutmadan, üstte çatı gibi bir şey var ya Gonzales olan oradan kaçmış. Sabah almaya gittiğimde üstü açık kaçmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piskomat -- 10 Nisan 2014; 16:40:42 >

• Olmeleri istemiyosan acilen ayir usta. Ikisi cok farkli hayvan biri sürüyle yasar (gonzales)digeri tek (suriye yani hamster). Alisman icin yuvanin icinde sev sonra eline al sev tekrar. Talasi yuvanin tabanına yay komple yemide ufak bi yemlik yap biraz derin onun icine koy olmadı talaşa dök yemi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam gece çatı katında bıraktım demiştim ya büyük olan(Gonzales) kaçmış. Üstte yuvasının çatısı var açılıyormuş. Ordan gitmiş. Ufaklık kaldı.
  • Tamam ufakliga iyi bak gayet sadık bi turdur. Buyudugunde daha da sevimli olur. bi ara foto atarsan sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet Samet

Tamam ufakliga iyi bak gayet sadık bi turdur. Buyudugunde daha da sevimli olur. bi ara foto atarsan sevinirim

Okuldayım eve geçince fotoğraf atacağım
  • Hadi artık bee

• Resimler eklendi
  • Ailen ne dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: piskomat

Resimler eklendi

Usta benden sana söylemesi kafes 1-2 ay sonra senin ufaklığa dar gelecek. Sen şimdiden uygun fiyatlı büyük bir kafes almaya bak,eğer tabi uzun süreli bakmayı düşünüyorsan.
  • quote:

quote:

Resimler eklendi

Usta benden sana söylemesi kafes 1-2 ay sonra senin ufaklığa dar gelecek. Sen şimdiden uygun fiyatlı büyük bir kafes almaya bak,eğer tabi uzun süreli bakmayı düşünüyorsan.

Fiyatları ne kadar burada pek seçenek yoktu bakamadım internette satılır mı
  • Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet Samet -- 10 Nisan 2014; 18:28:18 >
  • quote:

quote:

quote:

Resimler eklendi

Fiyatları ne kadar burada pek seçenek yoktu bakamadım internette satılır mı

Internette var biraz tuzlu gibi geldi bana minimum 50 lirayi gozden cikar güzel bişey için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.