Şimdi Ara

Hamster alacaklar için rehber. (Gonzales) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
749
Cevap
16
Favori
351.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda gonzales alacağım. Şu an ayrı kafeslerde suriye besliyorum. Biliyorsunuz suriyeler yan yana yaşamayı sevmiyorlar. 1 erkek - 1 dişi gonzales birlikte yaşar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Unforgiven

Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda gonzales alacağım. Şu an ayrı kafeslerde suriye besliyorum. Biliyorsunuz suriyeler yan yana yaşamayı sevmiyorlar. 1 erkek - 1 dişi gonzales birlikte yaşar mı?

yallah suriyeye
  • Elinde uygun fiyata kaliteli hamster kafesi satan varsa satın alabilirim. Hagen, Habitrai OVO, Ferplast gibi iyi birşey olsun istiyorum. Bana özel mesajla ulaşabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim suriye bir türlü hamile kalmıyor. Aldığımda hamileydi doğurdu daha sonra benim hamsterla 3 defa çiftleşti ama doğurmadı. Sebebi ne olabilir?
  • faydalı bir içerik olmuş elinize sağlık.
    Hamster almayı düşünüyorum.
  • Aldığım hamsterı bir hafta sonra geri vermek durumunda kaldım. Daha yeni 1 aylık olacak. Diğer küçüklerin yanına koyduklarında etrafına toplaşıp ağızlarıyla dürttüler hep. Görevliye aralarında sıkışıp kaldı dediğimde öyle olur, oynuyor onlar dedi. Sorun olur mu ki ileride? Hamster Gonzales değil ama Suriye. Belki burada m bilen çıkar diye buraya yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Terlik -- 7 Eylül 2019; 18:41:46 >
  • Hamster büyük boy bir karton kutuda yaşarmı acaba yani kemirip çıkarmı kemirebilirmi?

• Hamster ımın cinsi sizce nedir gonzales mi syrian mi
     Hamster alacaklar için rehber. (Gonzales)

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.