Şimdi Ara

HammerHead 7.2V-Lion Otomatik Çivi Çakma Makinası 29.90 TL (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
8
Favori
16.714
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnmoc

İçinde piller dolunca akımı kesen devre falan var mı ? Orjinalinde harici batarya var ve şarj cihazı çok güvenli duruyor, aletten daha güzel. Bunun adaptörü normal bir adaptör. Li ion piller biraz nazlıymış ya. Güvenli bir mekanizması varsa ben de almak isterim.

Şarjı dolunca ışıkları farklı yanıp akım kesiyor zaten. Videodakinden tek farkı pili gömülü bu ürünün.
  • Ürünü aldık ah bide kullanacağımız yer olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: uzzd

Deneme olarak supurgelige çivi caktim gayet başarılı.

En nefret ettiğim yer
    Bir sürü çivi ziyan ettiğim halde o kelepçeli çivileri bir türlü normal çekiçle çakamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortaboy civiyi adam gibi cakıyorsa bende alacagım, tereddut ettigim nokta cekicin agız genıslıgı cok fazla
    bu nedenle kullanımın cok rahat olmayacagını dusunuyorum. Yorumlarada bakıyorum alın bunu maşallah tüfek gibi
    diyen bir kişi yok.
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Hocam nacizane kendi çözümümü paylaşayım. Sıcak silikon kullanıyorum ben kabloyu (ya da kablo kanalını) sabitlemek için. Hem çivinin verdiği zararı vermiyor hem de istediğiniz zaman temizce sökebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

ortaboy civiyi adam gibi cakıyorsa bende alacagım, tereddut ettigim nokta cekicin agız genıslıgı cok fazla
    bu nedenle kullanımın cok rahat olmayacagını dusunuyorum. Yorumlarada bakıyorum alın bunu maşallah tüfek gibi
    diyen bir kişi yok.

kullanmak zor çiviyi çakması için baskı ve güç uygulamak zorundasınız o zamanda çivi yamuluyor yani yan yatıyor sabit tutmak biraz zor mesela kroşeleri çakamadım kroşenin çivisini duvara cakmak için bütün vucudunuzla yüklenmeniz gerekiyor o zamanda alet çiviyi kaydırıyor yada ben yapamadım. fakat fiyatına göre gerçekten kalitesi üst düzey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan_uyar -- 12 Eylül 2017; 23:52:52 >
  • çivi değil de geçen masa kurarken vida sıkmaktan avucumun içi su topladı. sanki o daha önemli gibi
  • bence bu cihaz çivi çakma makinesi değil ,çivi çakma çekici :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dredy

Ürünü dün sipariş etmiştim, bu sabah geldi.
    Hemen içini açtım, fotoğrafları aşağıda.
    Ürünü ihtiyacım olduğu için değil, içindeki pillerin fiyatına satıldığını düşündüğüm için almıştım, yanılmadım.
    İçinde 2 adet 3.7V'luk 1100mah'lik SANYO markalı li-ion pil var. Kapasite biraz düşük ama yine de kaliteli piller.
    Pilleri ayrıca almaya kalksak en 20 TL eder.
    Haber verene teşekkürler.
    HammerHead 7.2V-Lion Otomatik Çivi Çakma Makinası 29.90 TLHammerHead 7.2V-Lion Otomatik Çivi Çakma Makinası 29.90 TL

elektronik sigara için mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoturk

7.2 olan en zayıf olanı. Bu markanın diğer modellerini izledim videolardan, biraz büyük çivilerde iş yapmıyor üstten yükleniyorlar uzun sürüyor. İnce çivilerde sorun yok. Süpürgelik, çerçeve v.b. çakar, ahşap hobicilere işe yarayabilir.

Madem bu kadar ucuz kayısı çekirdeği, fındık kırmada işe yarasın. Yaylı silindir dış boru sayesinde mesafeyi kolay ayarlayıp fındığı ezmeden kolayca kırar gibi :)

Bi çuval kayısı çekirdeği var beton veya taş üstünde kırıp yiyoruz. Bu aletle seri kırabiliriz belki.

Hocam, kayısı çekirdeği siyanür içerir diye biliyorum, fazla tüketmeyin

• Alet çok güzel fındık kırıyor
    1 kere basıp bırakın hemen, yoksa un gibi olur fındık. 1 kere basıp bırakınca cillop gibi kırıyor
  • yeşil zeytin de kırar mı acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ceviz deneyen var mı.performansı nasıl?
  • bu zihni sinir aleti almak için neden bahane yaratılmaya çalışılıyor anlamıyorum,
    en az 4-5 sene depoda yatmış lityum batarya içinse son demlerini yaşıyor.
    muhtemelen 1 sene sonra şarj tutmamaya başlayacak.

kimse de çıkıp dememiş; milyonla yıl önce keşfedilmiş çekiç denen bir şey var diye.
    çekiç denen aletle ister çivi çak ister fındık kır. darbesi kendinden ayarlı evladiyelik, üstelik 5 liradan başlıyor fiyatları.

ayrıca bu aletin otomatikliği nereden geliyor? çiviyi kendi alıp duvara kendi tutturup mu çakıyor?
  • halen 29.90 ürünü gelip kullanan arkadaslar tecrübelerini aktarabilir mi? Sondaki arkadaşın mesajını görmesem sipariş verecektim kafam karıştı :)

• 4 sayfa mesaj var işte hocam. Teknolojiye meraklıysanız alın kullanın, tahtaya her türlü çakıyor, duvarada kolon olmamak kaydıyla çakıyor
  • Satışı kaldimi acaba bu ürünün? Hiç bir yerde bulamadım.

• Ellerinde ki stok bitti demek ki hocam. Sitesinden ulaşıp bir sorun olmadı
  • Sıcak fırsatlarda başlığı görünce vay be şunu da almıştık öyle duruyor dedim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.