Şimdi Ara

Hamit Altıntop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen sezon bazı maçlarda güzel bazı maçlarda berbat bir Hamit izledik ve çoğumuz uzun zamandır oynamamasına bağladık bu durumu. Ancak şunu da bilmek gerekir ki, Hamit alınırken ne bekledik?

Hamit kariyerinde hiçbir zaman seri çalım atan, süratli, sıfıra inen bir adam olmadı. Hamit oyun zekası, mücadelesi, özverisi ile öne çıktı. Oyun bilgisi sayesinde sahanın hemen her yerinde oynayabilecek bir yapısı var. Zamanında Terim Eboue için 'Joker' demişti, Hamit de Türk olarak jokerimiz ve bunun kıymeti 6+0+4te çok büyük.

Ben demiyorum ki Hamit geçen sene krallar gibi top oynadı, çoğu maçta ben de küfrettim. Saçma pasları, topu ayağından zamanında çıkarmaması, ağır kalması vs. Ancak bizim göremeyip Terim'in gördüğü bi şeyler var dedik. Vazgeçilmezi oldu, çoğu maça 11 başladı.

Üst düzey teknik adamlarda olduğu gibi Terim de toplu oyundan çok topsuz oyuna önem veriyor. Olması gereken de bu zaten bence. Hamit'i öne çıkaran ya da Burak'a bu kadar gol attıran da bu topsuz alan bilgileri. Hamit top rakibe geçince, gideceği, duracağı yeri bilen biri bu yüzden prim yapıyor.

Ayakları çabuk değil, yine bu sene kanser olacağız. Çünkü Terim de biliyor ki Hamit topla dikine gidemez, orta pozisyonunu kendisi yaratamaz, birinin pasla ona yaratması lazım. Bu sebeple Hamit oyunu stopere ya da Selçuk'a bol bol açacak. Melo'nun uzun paslarını ya da Selçuk'un milimetrik toplarını kovalayacak. Emre Çolak ya da Amrabat onlar topu ayaklarına aldıklarında yüzlerini kaleye dönebilir ancak Hamit maalesef aynı özelliklere sahip değil.

Tüm bu konuştularım, Hamit'in kanat oyunu için geçerli. Hamit'in yılmaz savunucusu değilim, anlatmak istediğim beklentiniz yüksek olmasın, eldeki malzeme sağ kanat için ancak bu kadar.

• biri özet versin
  • Ben de aynı şeyleri düşünüyorum hocam.Hamit özellikle sınırdan sonra iyice ihtiyaç duyacağımız bir oyuncu haline geldi ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Ben de aynı şeyleri düşünüyorum hocam.Hamit özellikle sınırdan sonra iyice ihtiyaç duyacağımız bir oyuncu haline geldi ayrıca.
    Hamit sezonda iyi olur.

Biraz maç eksiği ve mentalite sorunu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikincielucak

Hamit sezonda iyi olur.

Biraz maç eksiği ve mentalite sorunu var

Alıntıları Göster
    Hamit bir mac ile değerini karşılamıştır.
    Hamit olmasa Real MAdrid ile maç yapamayacaktık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

Hamtiin yerine başkası olsaydı yarı finalde Dortmundla yapacaktık belki ne biçim mantık bu ?
  • quote:

Oldu bir maç oynasın 100 maç yatsın böyle mantık olmaz bize her maç performans gösterecek adam lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evapsie

quote:

Oldu bir maç oynasın 100 maç yatsın böyle mantık olmaz bize her maç performans gösterecek adam lazım...

Alıntıları Göster
    Konuyu açan arkadaşın mesajına katılıyorum. Hamit toparlayacaktır ve joker olmaya devam edecektir. GS'a gelmeden önce de yetenekleri, oyun tarzı belliydi. Bu sene daha iyi olacaktır. hamit'in keita gibi oynamasını bekleyen arkadaşlar boşuna hayal kurup sonra şikayet etmesinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Puskév

quote:

Hamtiin yerine başkası olsaydı yarı finalde Dortmundla yapacaktık belki ne biçim mantık bu ?

Hamit olmayınca takım Barselona gibi oynuyor sanki..
    Kusura bakmayın da adamın attığı gol yoktan geldi.Golü yedikten sonra demoralize olduk atak bile yapamazken geldi.Büyük oyuncular büyük maclarda sahne alır.Hamit'in attığı gol tesadüfen değil yeteneğiyle geldi.
    Aksihara karşı şov yapıp bu maçlarda dokülmesindense tarihinin en önemli maçlarını alması benim gözümde daha değerlidir.

Shalke04 macı sezonun değil Galatasaray tarihinin en onemli maçlarından biriydi.

Eğer madem bu kadar cok adam asmaya meraklıysanız Amrabat kazması var onünüzde.

• yaşadığı sakatlıklar kötü etkiledi. yoksa yabancı sınırının azaldığı şu günlerde iyi bir hamit rakiplerin korkulu rüyasıdır
  • quote:

quote:

quote:

Kusura bakmayın da adamın attığı gol yoktan geldi.Golü yedikten sonra demoralize olduk atak bile yapamazken geldi.Büyük oyuncular büyük maclarda sahne alır.Hamit'in attığı gol tesadüfen değil yeteneğiyle geldi.
    Aksihara karşı şov yapıp bu maçlarda dokülmesindense tarihinin en önemli maçlarını alması benim gözümde daha değerlidir.

Shalke04 macı sezonun değil Galatasaray tarihinin en onemli maçlarından biriydi.

Onu da asıyorum merak etme.40 maçın 35i kötü oynayıp 4 maç idare eden 1 iyi oynayan oyuncuyu kabullenemem ben.1 maç iyi oynadı diye değerini mi karşılayacak bu adam saçmalıyosun.Hamit sistemimize uygun bi oyuncu değildir bizim.Taç çizgisinde g*tünü rakibe dayayıp top tutmaya çalışması yüzünden hasta etti beni bu adam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Onu da asıyorum merak etme.40 maçın 35i kötü oynayıp 4 maç idare eden 1 iyi oynayan oyuncuyu kabullenemem ben.1 maç iyi oynadı diye değerini mi karşılayacak bu adam saçmalıyosun.Hamit sistemimize uygun bi oyuncu değildir bizim.Taç çizgisinde g*tünü rakibe dayayıp top tutmaya çalışması yüzünden hasta etti beni bu adam.

Tamamen Hamit bu baska bir sey degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Wesley Sneijder 10

quote:

quote:

quote:

quote:

Tamamen Hamit bu baska bir sey degil

Alıntıları Göster
    el freni işe yarar bu hamit yaramaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: İsen Buga

biri özet versin
    Hayatında 10 - 12 tane düz yazı okusaydın ya da en azından Türkçe derslerinde hocana biraz kulak verseydin; yazıların giriş, gelişme, sonuç bölümlerinden oluştuğunu bilirdin.

Yazar kişi, anlatmak istediği konuyu ilk paragrafta açıklar. Yazının ortalarında fikrini savunur. Son paragrafta genel bir toparlama yapar. Yani son paragrafı oku en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Hayatında 10 - 12 tane düz yazı okusaydın ya da en azından Türkçe derslerinde hocana biraz kulak verseydin; yazıların giriş, gelişme, sonuç bölümlerinden oluştuğunu bilirdin.

Yazar kişi, anlatmak istediği konuyu ilk paragrafta açıklar. Yazının ortalarında fikrini savunur. Son paragrafta genel bir toparlama yapar. Yani son paragrafı oku en azından.
    Hamit'ten bir yol olmaz yine kanser olacağız bence sadece hamit degil amrabatında düzelmesi lazım adam fos çıktı resmen dünkü maçta duran toplarıda sabri niye kullanır oda hala aklımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmtqnR

Hamit'ten bir yol olmaz yine kanser olacağız bence sadece hamit degil amrabatında düzelmesi lazım adam fos çıktı resmen dünkü maçta duran toplarıda sabri niye kullanır oda hala aklımda

Alıntıları Göster
    Zaten orta saha oyunu oynuyoruz herşey ortada bitiyor Hamiti Defansif orta saha oynatırsak verim alırız nokta net.

Hamit Çizgiye yaklaşmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

Zaten orta saha oyunu oynuyoruz herşey ortada bitiyor Hamiti Defansif orta saha oynatırsak verim alırız nokta net.

sen hamiti defansif orta saha oynat bakim noluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanMümtazRakMetıl

quote:

Ben bir maçtan gördüklerime dayanarak söylüyorum atmıyorum. Gayet iyi top keser dagıtır. Kanatta yaptıgı işten 3 katı iş yapar ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gestapo

quote:

Orijinalden alıntı: OsmanMümtazRakMetıl

quote:

Ben bir maçtan gördüklerime dayanarak söylüyorum atmıyorum. Gayet iyi top keser dagıtır. Kanatta yaptıgı işten 3 katı iş yapar ortada.

Alıntıları Göster
    Geçen sene herkesin hem fikir olduğu gibi sadece birkaç maçta iyi oynadı. Ama bu sene ümitliyim Hamit'ten. En azından ümitli olmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ermisss

Geçen sene herkesin hem fikir olduğu gibi sadece birkaç maçta iyi oynadı. Ama bu sene ümitliyim Hamit'ten. En azından ümitli olmak istiyorum.

Alıntıları Göster
    dos değilde os oynasa iyi olur bence

sneijder
    selçuk hamit
    melo
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.