Şimdi Ara

Hamit Altın''KAZIK'' hakkında (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
2.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Avienova

Hamit ağır oyuncu beyler. Öyle depar atıp oraya buraya gitmesini kanatı otobana çevirmesini beklemeyin

kim ne derse desin hamit kariyerine kanat değil göbek olarak başladı, ümit milli takımımızda santrafor, almanyada ise ön libero gibi orta sahanın ortasında oynuyodu. ozamanlar "hamit göbek oyuncusu ama kanatta da oynar" deniyodu, şimdi "kanat oyuncusu ama gerekirse göbekte de oynar" deniyo.
  • Totem mi yapıyosunuz ?

Ben mi anlamadım nedir?

Hamit ne yaptı şimdi ? Hamit'ten beklenti nedir ? Messi gibi herkesi geçip gol mü atacak. Adam takım oyuncusu iyi performans sergilemiyor olabilir ama abartmanın lüzumu yok. Daha iyisi gelirse geçr yedeğe, isterse gider. Yiğit Gökoğlan gibi bi tane gelecek sonra görürsünüz şampiyonlar ligi, lig liderliği falan.

Abartmayın beyler kendinize gelin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Orijinalden alıntı: Avienova

Hamit ağır oyuncu beyler. Öyle depar atıp oraya buraya gitmesini kanatı otobana çevirmesini beklemeyin

kim ne derse desin hamit kariyerine kanat değil göbek olarak başladı, ümit milli takımımızda santrafor, almanyada ise ön libero gibi orta sahanın ortasında oynuyodu. ozamanlar "hamit göbek oyuncusu ama kanatta da oynar" deniyodu, şimdi "kanat oyuncusu ama gerekirse göbekte de oynar" deniyo.

Bencede Fatih Terim Hamiti kaybetmek istemiyorsa göbekte denemeli. Çünkü adamın fiziği top sürmesi bile bir kanat oyuncusuna benzemiyor.

• Fenerbahçe maçında oynarsa maçın adamı olacağını düşünüyorum, maçın adamı olmasa da maçın en etkili isimlerinden biri olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sovereign_Khan

Totem mi yapıyosunuz ?

Ben mi anlamadım nedir?

Hamit ne yaptı şimdi ? Hamit'ten beklenti nedir ? Messi gibi herkesi geçip gol mü atacak. Adam takım oyuncusu iyi performans sergilemiyor olabilir ama abartmanın lüzumu yok. Daha iyisi gelirse geçr yedeğe, isterse gider. Yiğit Gökoğlan gibi bi tane gelecek sonra görürsünüz şampiyonlar ligi, lig liderliği falan.

Abartmayın beyler kendinize gelin.

Madrid den GS ye gelmeyi sindiremiyor. Maç seçiyor. Onun dışında bi şey demiyoruz zaten.
  • fenerde krasiç gsde hamit böyle giderlerse harbiden balon olcaklar biri juventustan biri madridden gelmiş hala ptt topcusu kadar oyun oynayamıyolar arkadaş..
    ikiside güçsüz ve dağınık koşmaya halleri yok
  • Hamit altıntop suan takımın en zayıf halkası,el freni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hamit çalım atabiliyor mu kardeşim? Atamıyor. O zaman kanatta oynamayacak , ortasahada oynatabiliyorsan oynat , oynatamıyorsan yedek bırak , 18'e alma ama kanatta Hamit Altıntop görmek istemiyorum.

Aydın'ı koy , Emre'yi koy gene razıyım abi yeter.
  • kusura bakmayın ama hamit artık bitti.
    milli takımda rezalet.
    galatasarayda her topu eziyor.

bu adama verilen şans kadar bana şans verilseydi daha formda olurdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

hamit çok kariyerli bi futbolcudur.. çok iyi bir futbolcudur.. çok tekniktir vs.. ama bizim takımın kanadında oynayacak bi oyuncu değil kesinlikle.. oyunu çok yavaşlatıyor.. çalım yok, sürat yok, adam geçme yok.. ee ne yapacak bu hamit? bence kesinlikle oynamamalı artık..

bakın hamit kötü futbolcu demiyorum, bizim takımın kanadında oynayacak oyuncu değil!!

O dediklerini yapan kim var ki?
  • Herseferinde savunuyorum 2. yarı form tutucak diyorum ama bu maç hayal kırıklığına uğrattı beni. Takımda abi olarak, fark yaratacak isim olarak ilk 11 de çıktı ama 1461 e karşı etkisiz kaldı, çok isteksizdi belli ki aklı fener maçında ve bu maç kendini veremedi birtürlü maça.
  • Hamit sağda oynayamıyor bu belli. ben olsam direk ortada başlatırdım onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sataten sonra iyi oynasada hamit benim için bitmiştir. gs formasını bukadar küçük görmeye kimsenin hakkı yok. dünyanın parasını alıyorsun bukadar isteksiz olmaya suratsız olmaya hakkın yok.
  • Bu adamdan çok fazla şey bekleyince böyle oldu.Heralde orta saha'yı tek başına yönetecek sandınız.
  • Cluj maçında 2 asist yapan,ManU maçların da maçın adamı seçilen "KAZIK" Hamit'den mi bahsediyorsunuz?Şimdi Pazar günü derbi gelir,Hamit 35 metreden bir gol atar.O zaman ben buraları görürüm.Siz aynı yaftayı Burak'a "KAZMA" diyerek yapıyordunuz.Arda'yı da bu tip fikirler bu takımdan gönderdi.Biraz daha sabırlı olun.Birşeyi kazanmak zordur ama kaybetmek bir o kadar kolaydır.Sen adamı her maç ıslıkla,bağır çağır.Gel burada eleştir.Sonra o adamdan sağlıklı düşünce ve psikolojiyle mükemmel oynamasını bekle yok öyle birşey.
    Tavsite:Maça göre oyuncu değerlendirmeyi bıraktığımız an objektif bir taraftar olmaya hak kazanacağımızdan emin olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cast Away

Cluj maçında 2 asist yapan,ManU maçların da maçın adamı seçilen "KAZIK" Hamit'den mi bahsediyorsunuz?Şimdi Pazar günü derbi gelir,Hamit 35 metreden bir gol atar.O zaman ben buraları görürüm.Siz aynı yaftayı Burak'a "KAZMA" diyerek yapıyordunuz.Arda'yı da bu tip fikirler bu takımdan gönderdi.Biraz daha sabırlı olun.Birşeyi kazanmak zordur ama kaybetmek bir o kadar kolaydır.Sen adamı her maç ıslıkla,bağır çağır.Gel burada eleştir.Sonra o adamdan sağlıklı düşünce ve psikolojiyle mükemmel oynamasını bekle yok öyle birşey.
    Tavsite:Maça göre oyuncu değerlendirmeyi bıraktığımız an objektif bir taraftar olmaya hak kazanacağımızdan emin olabilirsiniz.

alakası yok arkadasım. kötüde oynayabilir uyum sağlayamaz bunlar futbolun içinde olan şeyler. ama ondaki azmi isteiği görebiliyormusun. hamitin yüzüne baktıgında mutsuzluk akıyor suratından. azim istek arzu ne bileyim sadece benmi böyle hissediyorum çok mutsuz hamit galatasarayda gibi geliyor. ozaman nedne geldin küçük mü görüyor galatasarayı anlamadım ki.

• bu adamın iyi oynadığı maç sayısı toplam üçü geçmez sampiyonlar liginde deplasmanda oynadığımız cluj ve her iki manchıstır macı diğer maçlarda bi numarasını göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Sami Yen

Der Panzer Das Altintop.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamit büyük maçların oyuncusu

Büyük maçların değil de Gs'nin üzerine gelen takımların oyuncusu diyelim...Tıpkı BJK deki Nihat gibi..Nasıl ispanyada top oynuyordu çünkü nispeten zayıf rakibe gitti ve rakipler sosiedat'ın üzerine geldi Nihat ta fuleli oyuncu olduğu için boş alanlar buldu ve bunu değerlendirdi...Bekleyen takımlara karşı nihat'ın da hamit'in de yapacak bir şeyi yok hatta top kayıpları vs ile çok zararı olur hatta 10 kişi oynasan daha karlı çıkarsın...Gs de hep kapanan takımlara karşı oynadığından Hamit iş yapmıyor yapamıyor...Dikkat edin Hamit her iki manchester ve deplasmandaki Cluj maçlarında oynayabildi...Neden ?çünkü bu takımlar Gs gibi oynadı Gs nin üzerine geldi ve Hamit te boş alanlar buldu...Hamit'in suçu yok onu tamamen yanlış bir strateji ve planlama ile takıma isteyen ve transfer eden ve takımı milyonlarca lira zarara ve puan kayıplarına uğratan Fatih hocadadır suç

• bu adama nefret kusuyorum inanın yeter artık diyorum bu adamı sahada görmek istemiyorum fatih terim bundan daha ne bekliyor
  • Hamit'ten bir cacık olmaz. Fatih hoca küsmesin darılmasın diye sürekli şans veriyor ama nereye kadar?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.