Şimdi Ara

Hamit Altın''KAZIK'' hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
2.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hamit'in baştan alınmasını hiç istememiştim, daha 30 yaşında olmasına rağmen sahada koşmaya mecali yok, sezon başından beri bir arpa boyu yol alamadı. Fatih Terim bir şeyler bekliyor şans veriyor kendisine ama adam bitmiş resmen. Verdiğimiz o kadar paraya yazık vallahi.
  • Hamit kaliteli oyuncu. Kaliteli oyuncular önemli maçlarda ortaya çıkar. Bize karşı oynarsa bence iyi oynar. Ki oynamasın falan demişsiniz ama Fenerbahçe'de 3 tane ortasaha özelliği olan adam oynuyor. Galatasaray'da melo formsuz selçuk'u da etkiliyor. Bi de hamit oynamazsa ortasaha hakimiyetini eline alamaz ki adam
  • Hala Hamit'e çok iyi diyenler var mı ? Kariyerli diye alındıysa artık bişi demiyorum TRABZONUN PİLOT TAKIMINA YENİLİYORUZ abi ya bu şaka mıdır nedir ya?
  • Bakın beyler ciddi ciddi soruyorum dalga gecmek gibi amacım yok.

hamit yıllık kac m alıyor.

bazıları 4 milyon euro diyorda doğruluğu var mı ?
  • Hamit cidden son 3-4 mactir berbat oynuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi oldu elenmemiz. Farklı kazansaydık hamiti, emreyi derbide oynatmaya kalkardı fatih hoca.
  • Hamit şimdi haftasonu uzaktan bir tane çakar sonra burada gevezelik edenler hahah-hiihihi diye forumda dolaşır. İyi izleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Bakın beyler ciddi ciddi soruyorum dalga gecmek gibi amacım yok.

hamit yıllık kac m alıyor.

bazıları 4 milyon euro diyorda doğruluğu var mı ?

2.9
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

Hala Hamit'e çok iyi diyenler var mı ? Kariyerli diye alındıysa artık bişi demiyorum TRABZONUN PİLOT TAKIMINA YENİLİYORUZ abi ya bu şaka mıdır nedir ya?

Onlar 2 seneye as Trabzon oyuncusu sonraki ilk sene sizin oyuncular olacaklar. Demedi demeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamit böyle bir kadroyla oyuna sürersen adam tabi hiçbirşey yapamaz.Fenerbahçe maçında kesinlikle ilk 11 de olmalı
  • Hamir GSYe yakışmıyor,nasıl REAL'de oynadı,hala şaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: OldWolF3

Hamir GSYe yakışmıyor,nasıl REAL'de oynadı,hala şaşıyorum

realın garip transferler yaptığını biliyoruz hepimiz adabayor gibi fln
  • Hamitten topcu degil ancak popcu olur. Ayakta duramiyor. İcip icip geliyor her maca sanki eleman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hamit büyük oyuncu. Maç yükünü kaldıramadı. 2 haftada 1 maç oynarsa yavaş yavaş adapte olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

quote:

Orijinalden alıntı: OldWolF3

Hamir GSYe yakışmıyor,nasıl REAL'de oynadı,hala şaşıyorum

realın garip transferler yaptığını biliyoruz hepimiz adabayor gibi fln

Üstüne bide onca yıl Schalke ve Bayern kariyeri var

Zamanında iyiymiş demek ki bize istekli gelmemiş kariyerini bitirme planını çoktan yapmış bence.

• İSTERSEK alırız demiştik. Allah'a şükür istememişiz.
  • Çok yanlış transferler yaptık çoooook.Hamit bazı büyük ve önemli maçlarda iyi oynadı fakat genel anlamda vasat.O bölgenin adamı değil ama bizim takımda.Çok daha iyisi alınabilirdi
  • Der Panzer Das Altintop.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamit büyük maçların oyuncusu
  • Hamit ağır oyuncu beyler. Öyle depar atıp oraya buraya gitmesini kanatı otobana çevirmesini beklemeyin
  • gökhan töre, tolga ciğerci, sercan saraer.. hamite ödenen ücret bu adamlardan biri alınabilirdi. ancak ben yinede hamiti tercih ederdim fakat bu adam cidden balon etkisi yarattı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.