Şimdi Ara

Hamile Kadının Aracına Saldıran Trafik Magandaları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
1
Favori
43.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
678 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barsoy

Saldıranın annesi şeker komasına girmiş, o yüzden emniyet şeridinden ilerliyormuş diye bir şey okumuştum; doğru mu ? Eğer öyleyse yol vermeyen kadın haksız hatta suçludur bana göre. Her emniyet şeridinden gideni apaçi zannedip böyle yaparsan arada gerçekten bu şeridi amacı için kullananları da engellemiş olursun.
    Saldırgan ile bir yakınlığınız varmı? Arkadaşı kankası veya kendisi olabilir misiniz ,:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar ve bunlar gibiler Allahtan çok paradan korkarlar o yüzden en güzeli boykot, bu ülkede adalet yok.

• Adamın belinde silah var gibime geldi. Silah varsa zaten taşıma ruhsatı var mı? Varsa hangi yetkinlikle o taşıma ruhsatını almış? Bunlarında sorgulamak gerekiyor.
  • Bizim milletimiz ancak ve ancak ceza ile ve cebine dokunulma ile adam olur, bu durum hapishanelik değilse 10k üzeri cezayı vereceksin, adam trafikte küfür mü etti ver 5k cezayı geç, yere mi tükürdü çöp mü attı ver 2k cezayı fotoğraflı belgeli ve bunu tvlerde sürekli duyur bak bakalım nasıl düzelmeye başlıyor. Başka türlü olmaz bizim milletimiz anca cebine dokunulduğunda adam olur dokunacaksın, vergiden çıkaracağın geliri cezadan çıkart en azından bi işe yarar.
  • Bi keresinde motorlu bi eleman önüme geçip belinden silah çıkarıyo gibi yaptı. Arabanın el frenini çekip birinci vitese taktım. Ara ara gaz veriyorum, adama dedim sen belinden silahı çekip bana doğrultana kadar ezerim seni. Sonra defoldu gitti.
  • Bırakın bu tantanaları olayın aslını bilmeden kimse yorum yapmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan hainleri tiplerinde hayır yok zaten muşmula suratlilar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 210507 2 kullanıcısına yanıt
    Emniyet şeridinden gitmesini engellemedi ki. Emniyet şeridinden çıkarken yol vermedi. Dedigin seyle uyuşmuyor yani

• erkurt02 kullanıcısına yanıt
    Anlat?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkurt02

Bırakın bu tantanaları olayın aslını bilmeden kimse yorum yapmasın
    Anlatta anlayalim aslan

• Diyelimki arabada acil hastaları olsun. Bir an öyle var sayalım, ambulans beklemek yerine hastasını kendisi götürüyor olsun. Hatta işi biraz daha abartıp hasta sayısını 3 hasta durumlarını çok çok acil yapalım.
    Şimdi soruyorum. Arabanızda 3 çok acil hastanız varken, aracınızı terk edip başka insanlarla kavga etmeye vakit ayırırmısınız. Öncelik sıranız nedir. Taşıdığınız çok acil hastalarınızmı, yoksa dur abi şu bayan yol vermedi bi dur şuna dalalımmı dersiniz

A: Haklı dahi olsam önceliğim taşıdığım hastalardır, onları ilk hastahaneye götürene kadar aracımı ter edip çok değerli vaktimi harcamam.

B: Aracımı basit bir yol verme tartışması için terk ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranel -- 8 Temmuz 2019; 9:18:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxyDogy

Anlat?
    Klasik linç konusu nerden biliyorsunuz belki kadın küfür etti bilerek yol vermedi. Tamam bunu yapanlar haksız ama olayın arkasında hafifletici sebep olabilir. Bu arada genelde kadın sürücülerle kimse kavga etmek istemez. Burada ciddi bir durum söz konusu.

• prenssabahattin kullanıcısına yanıt
    Üstte

Ya hayir kadin sana ne yapti ki bu kadar kin öfke içinde oluyorsun. Ne diyebilir. Anama sövse ben güler geçerim.
    Olay ortada herif arkamda birileri var şirketim var güç elimde bu kadını dovsem bi sey olmaz en fazla para cezası öderim kafasında.
    Oldu ki kapıyı açtı. Kadına vuracak mıydı? Ne yapacaktı ?
    Öldürecek miydi ? Kadin kendini savunmasa ne olacaktı ?
    Kadin lan bu kadin.. Güçsüz birine bu şekilde saldırmak insanlık mi?
    Hala olayın perde arkasıni bilmeden konuşmayın deyip boşluk yapabiliyorsan senin de bu canavardan farkin kalmıyor.
    Hepinize adam akıllı meydan dayağı lazım.
    Dinsizin hakkından imansız gelir diye boşuna denmemiş

Sürücü kadın mi?

• Konu güncel kalsın +++

Sen daha olayı tam anlamamışsın. Sürücü kadın değil. Kimsede gerizekalı değil. Sen orada o kadar trafik çilesi cek. Kendini uyanık sanan bir sığır hem kul hakki yesin millet beklerken acil bir durum olmadan emniyet şeridinden gitsin önüne kirmaya kalksın sonrada yol vermeyince saldırsın.

• Şu iki dallamayı bile savunmaya kalkanlar var. Olayın başı ne olursa olsun yapılan eylemin savunulacak bir tarafı yok.
  • "Kadın hamile" dedikleri anda akan sular durur! Neyin kafasındasınız lan neyi savunuyorsunuz?

Allah korusun o minicik cana bir zarar gelse vebalini düşünmez mi insan ya?

Yoluna şeridine trafiğinize sokayım! Bir aracın gerisinde kalsan ne olurdu yani?

Allah korkusu olan adam... neyse ya bunların dini benimkinden farklı artık buna inanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

Diyelim eli yanlışlıkla kesildi, ne yapacan geri döndürebilecen mi elini?

Alıntıları Göster
    Olaya toptan yaklaşmak lazım. İşin büyük kısmı önleyici tedbirlerdir, eğitim gibi. Geri kalan kısmı da caydırıcı ve cezalandırıcı yöntemlerdir. Adalet sisteminin ehil olması çok önemli tabi her durumda. Bundan sonra cezaların ağır olmaması bir kişiyi kurtarırken cezanın ağır olması toplumu kurtarıyor. Bununla birlikte adalet sistemi de dahil olayın tüm paydaşları sorumlu olacak ki kimse yanlışa yeltenmesin.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.