Şimdi Ara

Hamile Kadının Aracına Saldıran Trafik Magandaları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
1
Favori
43.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
678 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karşı taraf suçlu dahi olsa bu yaptıkları suç ve üzerine karşlıkta verilmiyor , karşılık verilmeyince iyice sapıtıp polat alemdara dönüşüyor.

Caydırıcı ceza şart bu cahillere yoksa arkası kesilmez

Birde şu akıllarına bile gelmiyor , benim teyze oğlunada arkadan çarpmışlardı otobanda eşi hamileydi birde arada tartışma çıktı üste çıkmaya çalıştı arabadaki 3 kişi 15 dakika sonra 5 tane araba gelince hepsi kuzu oldu abi demeye başladı , hayır yeri gelir sizin başınızı belaya sokarlar hiç düşünmüyorlar , o arabadaki 2 kişiyi kadınıda dövdün hadi yarın senin sülaleni kurutsalar ne olacak? düşünmüyor çünkü zeka yok beyin emaresi yok , arabadaki kapıları kilitleyince polat alemdar oldun 1 kadın ve 1 adama helal olsun devam.
  • Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt
    Polat abimiz delikanlılığın kitabını yazanlardandır. Böyle şeyler yapmaz kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstte kalsın.

• Elini kolunu sallayarak girmesini geçtim, karakola girerken polis ile el sıkışıyorlar... Diyecek bir şey yok. Bitmiş bu ülke. Düzeleceğini de sanmam.

• Kardeşi içerde aile olduğunu görünce hiç müdahale etmemiş hatta eliyle şöföre git işareti yapmış ama abisi belindekine güvenip saldırıya geçmiş.
  • Kadının kocasının arabadan indiğini düşünün. Vururdu adam allah kurtarmış. Geçen gün motosiklet süren biri şoförü öldürdü Teksasta yaşıyoruz

• barsoy kullanıcısına yanıt
    Emniyet şeridini aciliyetleri var diye kullanıyorlarsa polis görünce niye yana geçiyorlar anneleri komadaysa neden vakit kaybedip araba önü kesip kaputta dansözlük yapıp zaman kaybediyorlar yada annelerini kullanıp sosyal lincten yırtmayamı çalışıyorlar az daha zorlansalar karılarınıda kullanır bunlar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok mu bunların aktif bir sosyal medya hesabı? Çok sinirlendim. 2 kelam yazacağım ve sırf bu iş için sosyal medya hesabı açacağım ama aktif hesap bulamadım.

• Seyidoğlu değil seydioğlu diye hatırlıyorum.
  • Pişkinliğe bak kendilerine hakaret ve küfür ettikleri için çiftten şikayetçi olmuşlar birde.
  • şu idamı bir getiremediler tabi biliyorlar memlekette adam kalmayacak pardon böcek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Torres1903 kullanıcısına yanıt
    Geldi geldi ve polisler kapıda hazır olda karşıladı.

Tam bir ortadoğu devleti oldu Türkiye 17 senede.

• Polis merkezinde karşılanırken bi kırmızı halı serilmediği kalmış.

Soylu ile alakası oldugu içinmi acep.
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Yanlışlıkla yada iftira ile 15-20 yıl hapis yatanlar var. Pardon diyorlar çıkıyorlar. Onada pardon derler.

İnsanın gözü dönünce malesef hiçbir ceza işe yaramıyor. Ama ağır cezalar belki caydırıcı olur.

Bilmiyorum şuan video montaj teknolojisi çok gelişti gıcık kaptığınız birinin yüzünü bunun gibi bi videoya montaj yapıp sosyal medyada linç ettirebilirsiniz. Hatta çok profosyenel montaj olursa yargıda bile ceza alabilir.
  • TRAFİK MAGANDALARI karakolda kapıda karşılanmış.

Türkiye'de DEMOKRASİ yoktur!

Birisi trafikte aynanızı parçalayıp, eğer AKP'li ise, karakolda kapıda karşılanabilir!

(Beğenmediğimiz KEMALİZM döneminde bu yoktu... HUKUK ne halde geldi...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Kadının kocasının arabadan indiğini düşünün. Vururdu adam allah kurtarmış. Geçen gün motosiklet süren biri şoförü öldürdü Teksasta yaşıyoruz
    link var mı hocam motosikletçinin şöfor öldürmesi haberinin?
  • Lan ülkede yeminle adalet yok, aslında millet toplanıp güzel bi dövecek bunları, cezası verilmiş olacak, devletin veremediği cezayı yakında millet verecek valla az kaldı.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.