Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Hamile Kadına ve Cocuguna Tecavüz Edip Öldüren Suriyelilere 72 yıl Hapis!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sniper23 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
26
Cevap
0
Favori
2.928
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Hamile Kadına ve Cocuguna Tecavüz Edip Öldüren Suriyelilere 72 yıl Hapis!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    270 Mesaj
    Biktik artik yeter ya nerde bir tecavuz, cinsel instismar var hep bu Suriyeliler orada. Boyle bir sapik millet olabilir mi bunlar acilen gonderilmedikten sonra boyle haberleri daha cok duyariz diyim size.

Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde 8 aylık hamile olan ve tecavüz edildikten sonra 10 aylık çocuğu ile birlikte öldürülen Suriyeli Emani Al Rahmun cinayetinin davasında iki sanığa verilen ikişer kez ağırlaştırılmış müebbet ve 72'şer yıl hapis cezası Yargıtay tarafından onaylandı.

Sakarya’da 2017 yılı Temmuz ayında Kaynarca ilçesinde 8 aylık hamile olan ve tecavüz edildikten sonra 10 aylık çocuğu ile birlikte öldürülen Suriyeli Emani Al Rahmun’un cinayeti tüm vicdanlara ateş düşürmüştü. İlçede yaşayan Suriye uyruklu Halid Al-Rahmun, 6 Temmuz 2017'de iş yerinden geldikten sonra evinde olmayan hamile eşi Emani ile 10 aylık erkek bebeği Halaf Al-Rahmun'u tüm aramalarına rağmen bulamamış ve ihbarı üzerine jandarma ile polis ekiplerince çalışma başlatılmıştı. Aramalar sonucu kadın ve bebeğinin cesetleri, Birlik Mahallesi'ndeki ormanlık alanda bulunmuştu. Olayla ilgili gözaltına alınan Birol Karacal ile Celal Bay, çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme de tutuklanmıştı.

Tecavüz edilerek öldürülen Suriyeli Emani El Rahmun davasında tecavüzcü sanıklar olayı anlattı. Sanıkların ikisi de ‘kandırıldım’ dedi.

Sanıkların salona getirilmesiyle sesler yükseldi. Sanıkları baro tarafından görevlendirilen avukatlar savundu. Sanıklar Birol Karacal ve Cemal Bay’ın kimlik tespiti ile başlayan duruşmada sabıkası olmadığını söyleyen Birol Karacal’a hakim daha öce yargılandığını hatırlattı. Karacal, “Daha önce bir kadın bana iftira atmıştı” dedi.

İlk olarak Cemal Bay dinlendi. İfadesinde Emani’nin eşi Halid El Rahmun ile bir düşmanlığı olmadığını söyleyen Bay, olayı nasıl gerçekleştirdikleri anlattı. Bay, o gece işe gitmediklerini, herkesin uyuduğu saatte Karacal’ın kapıyı leveyle açtığını aktardı ve devam etti: “İçeri girdiğimizde kadın ve bebeği yatak odasında uyuyordu. İkimiz de kadının ensesine birkaç kez vurup bayılttık. Bebek ağlamaya başladı. Birol bebeğin boynuna bezle düğüm attı. Çocuğun sesi kesildi, birden gitti çocuk. Birol kadını omzuna aldı ben de bebeği aldım. Sokağa çıkıp Birol’un arabasına ilerledik. Birol kadını küçük bir battaniyeye sardı, çocuğu da yanına koyduk. Arabayla dağa gittik. Birol bana ‘Tecavüz et’ dedi. Ben de ettim. Hamile olduğunu anlamadım. Kadın bayılmış, ölmüş gibiydi. Tekrar arabaya bindik, başka bir yere gittik. Kadını arabadan indirdik, önce Birol bir odun parçasıyla defalarca vurdu kadına. Arabadan bebeği de indirdik. Üzerine ağaç dalları serptik. Üstlerini örterken kadının hamile olduğunu anladık.”

TEMYİZ BAŞVURUSUNDA BULUNMUŞLARDI

Sanıklar hakkında çıkarıldıkları ilk mahkemede mahkeme heyeti, 10 aylık bebek Halaf Al Rahmun’un İstanbul Adli Tıp Kurumu’ndan ayrıntılı raporun düzenlenip gönderilmesi için davayı ertelemişti. 2. celsede mahkeme heyeti Halaf Al Rahmun’un otopsi raporunu okudu. Raporun okunması sonrası mahkeme heyeti sanıklara Birol Karacal ve Cemal Bay’a ayrı ayrı nitelikli cinsel istismar suçundan 30 yıl hapis, anneye karşı kasten öldürme suçundan ağırlaştırılmış müebbet, çocuğa karşı kasten öldürme suçundan ağırlaştırılmış hapis, yağma suçundan 15 yıl, Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçundan 21 yıl, konut dokunulmazlığından 6 yıl olmak üzere toplam 132 yıl hapis cezası verilmişti. Daha sonrasında sanık avukatları, Sakarya 1. Ağır Ceza Mahkemesinin kararına ilişkin İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 1. Ceza Dairesine temyiz başvurusunda bulundu. Başvuruyu değerlendiren 1. Ceza Dairesi, başvurunun reddine karar vererek, Sakarya 1. Ağır Ceza Mahkemesinin kararını onayladı. Başvuruyu değerlendiren Yargıtayın yaptığı incelemede, isabetsizlik görülmemiş olduğundan sanık müdafilerinin, sanıkların suçu işlediklerinin ispat edilemediğine ilişkin ve yerinde görülmeyen temyiz itirazlarının esastan reddine karar verildi.

https://www.mynet.com/suriyeli-hamile-kadin-ve-bebegini-olduren-birol-karacal-ile-celal-bay-in-cezalari-onandi-110105594617

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi instance -- 11 Temmuz 2019; 13:56:11 >

• Teğmen
    202 Mesaj
    Sayılır 5 milyon bu kadar olay çıkarıyorlar 25 milyon olsa ne olacak acaba hiç ülkenin geleceğini düşünen yok nasılsa onların çocukları amerika da eğitim alıyor.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

edit:hızlı okuyup haberi yanlış anlamışım ama fikrim sabit

yapan itleri de naylona sarıp yakmak lazım hatta ailelerini de öldürmek lazım böyle çocuk yetiştirdikleri için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 11 Temmuz 2019; 14:24:16 >
    |
    |
    Zamanında izlemistim TV haberinde de, haberde de isimleri yazılmış zaten

Girin konuya girin istemeseniz de goreceksiniz bunlari bir iki cumle de bu adamlar icin sarf edin

|
    |

|
    |
    Halen bu surileri savunan varsa, gitsinler bi pisikiyatıra görünsünler. Yok yok direk yatır’a görünsünler

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3365 Mesaj
    2012 den beridir Suriye'liler bu ülkede ve bu olay 1 kere yaşandı o da bir kaç yıl önce.

Dip not: bu suçu işleyenler arap asıllı türk vatandaşları.

Yani yine geldik mi arap tecavüzü ve cinayetine.

Akılları sura bu ümmetçi davarlar Türk'ün üzerine gidecek bu münferit olay üzerinden ama yine baltayı taşa vuruyor hıyarlar.

|
    |
    Suriyeliler masum moruq .s .s

Hep bizimle kalsınlar vatandaşlık verelim .s .s

Not: Yanlış anlaşılmasın konuyu yanlış anlamadım çünkü dün görmüştüm.

Mültecileri mağdur göstererek onların savunuculuğunu yapanları taklit ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 11 Temmuz 2019; 18:16:26 >
    |
    |

İroni kardesim

|
    |
    atmaca57 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ironi sanmayıp hala Suriyelilere giydirenler var
    |
    |
    instance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben hatırlıyorum bu mevzuyu Türkler gerçekleştirdi.

Bu arada aylan bebek karaya vurdu diye yada suriyeli kadın tecavüze uğradı diye suriyeliler artık vatandaşlık hakkı kazanmıştır aferin.. Para verelim bedava sosyal hizmet verelim.

keri... şey, yani ümmet olmak bunu gerektirir.

Avrupa'da 50 yılda gelinen nokta 6 milyon Türk, burada 5 yılda gelinen nokta 5 milyon suriyeli premium mülteci.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2131 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _gavaracı_

Botlar cevap yazmaya başlamış haberi önce okuyun yahu
    Bot dimi bu üyeler dostum, bende öyle düşünmeye başlayacağım artık, bu kadar mı çaresiz olurlar aklım almıyor. :)
    |
    |
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
SEO
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,280
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.