Şimdi Ara

bitti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
3.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tükenmiş kaçırdık

• Yıllardır satılıyor zaten, trendyolda çıkınca şaşırmışsınız sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

giriş katta oturuyorum, gece 2 3 ten sonra evin içinde dolaştığım zaman illaki 2 tane 3 tane öldürüyorum,, tuvalet ve banyo yu sürekli kontrol ediyorum bugüne kadar tuvalet ve banyo da Bi tane bile rastlamadım nerden geliyor bunlar
    en eski oturduğum evde de aynı sorun vardı hocam
    link atmıyorum ama Bayer hamam böceği jeli ve Bayer K-othrine ilacını birlikte uyguladık, böcek falan kalmadı, tavsiye ederim

• ne iğrenç bir konu
  • Fırsatı kaçırdık. Sahtesi 40 TL ye satılırken kendisinin 50kr a satılması fırsattır tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitmiş kaçırdık
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

maşallah geyikler havada uçuşuyor ama gene de bilgi vereyim. Evde çeşitli türde (sakallı ejder, iguana, gecko, bukalemun, örümcek ve benzeri bir çok tür) canlı besleyenler sık sık bu tür ürünler alıyorlar. Linkteki tür hakkında bilgim yok ama genelde dubia türü hamam böceği satılır ya da evlerde bir kutuda üretilir. Bahsettiğim tür böcek evde kapalı kutu içinde olduğu için ve bizim türk hamam böcekleri gibi pis gözükmezler, hızlı hızlı gitmezler, duvarlarda tırmanma özellikleri pek yoktur, zıplamazlar, atlamazlar. yani kutuyu açık bırakmadığınız sürece kolay kolay kaçamazlar. Beslenilen bahsettiğim türde ki canlıların bunu yemeye ihtiyacı vardır. Türkiyede yeni yeni yaygınlaşıyor o yüzden herkes bilmez ama ülkemizde yasal ve faturalı şekilde çekirge, un kurdu gibi canlılarda yem olarak satılmaktadır
    Dış güzelliğe önem vermeseydik uğur böceğini sevdiğimiz gibi hamam böceğini de severdik.

• satıcı kargoya vermiş. Alanlara hayırlı olsun
  • hamamböceğinin bile yağmalandığı forum gibi forum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 26 Mart 2020; 18:40:37 >
  • Üyeler dalga geçmişler de bunların manyakları var.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.