Şimdi Ara

HAMA KABLOSUZ GÖRÜNTÜ AKTARICI ALDIM,İZLENİMLER,FOTOLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
100.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cimbomlu45

quote:

Orjinalden alıntı: mussa

bu görüntü aktarıcı tam olarak ne işe yarıyor acaba? mesela ben uydu alıcısı alsam oturma odasına ve aynı zamanda mutfaktaki televizyonda da farklı bi kanal izlemek istesem bu cihazı mı almam gerekir?

hayır bu cihaz o işi görmez aynı kanal seyredilir

çift çıkış lnb ve bir adet daha uydu alıcısı cihaza ihtiyacınız var

anladım sağolun. ama herhalde aynı kanalı izlesek bu cihaz yeterli sanırım?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cimbomlu45

quote:

bu görüntü aktarıcı tam olarak ne işe yarıyor acaba? mesela ben uydu alıcısı alsam oturma odasına ve aynı zamanda mutfaktaki televizyonda da farklı bi kanal izlemek istesem bu cihazı mı almam gerekir?

hayır bu cihaz o işi görmez aynı kanal seyredilir

çift çıkış lnb ve bir adet daha uydu alıcısı cihaza ihtiyacınız var

anladım sağolun. ama herhalde aynı kanalı izlesek bu cihaz yeterli sanırım?

yeterli ayrıca diğer odadan kumanda edebilme kabloyla bağlamaya göre başka bir avantajı ben sunny at 1600 kullanıyorum fiyatı 70 lira civarı memnunum

• yaklaşık 4m lik mesafede aktarım yapıyorum.neredeyse kayıpsız görüntü alıyorum
  • bi şey daha soracam; bu cihazı kullanmak için illa iki televizyon da açık mı olacak, yoksa biri kapalı olabilir mi? ve birinde kanalı değiştirdiğimde diğer televizyon da mı değişiyor?
  • aynı aletin thomson marka olanını epson projeksiyonumla tüplü tv den aldıım görüntüyle çatır çatır kullanıyorum:)
  • tv kapalıyken kullanabilirsiniz.. ama uydunuz ya da digitürk ünüz açık olcak..

kanal malesef aynı kalıyo deiştremiosnz dier odadan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdeMmM206

tv kapalıyken kullanabilirsiniz.. ama uydunuz ya da digitürk ünüz açık olcak..

kanal malesef aynı kalıyo deiştremiosnz dier odadan..

uydu yada dg açık olmasa da olur.zaten diğer tv daki receivera dg ün kumandasını aynı fonksiyonlarla kullanabiliyorsunuz.dolayısıyla açma kapama tuşu buna dahil...
  • bende kumanda alıcısı ana tv ye takılı cünkü projeksiyonda scart girişi yok:(..

kendim için solemiştim:)
  • ok, anladım sağolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdeMmM206

aynı aletin thomson marka olanını epson projeksiyonumla tüplü tv den aldıım görüntüyle çatır çatır kullanıyorum:)

Ben tam olarak anlayamadım. Bu aleti kullanarak evinizdeki sıradan televizyonunuzdaki görüntüyü projeksiyon makinasına mı aktarıyorsunuz. Şayet bunu yapabiliyorsanız televizyonunuzda görüntü aktarımı için OUT çıkış var mı? Şayet OUT çıkış olmadan bunu başarabildiyseniz bende aynı yöntemi projeksiyon makinamda uygulamak isterim.
  • merhabalar

arkadaşlar bu cihazla salondaki digiturk ü , mutfakta LCD MONİTÖR (üzerinde hopörlor olan pc monitörü-philips 170X6) aktarmak istiyorum. bunun için ne yapmalıyım?

hama da scart kabloları çıkıyor . benim LCD de bildigimiz monitor baglantısı , dvi ve usb bablantısı var.

hama nın bu cihazıyl a beraber, harici tv kartı alsam olur mu? olursa hangi TV KARTI ÖNERİRSİNİZ ??

teşekkürler...
  • dg receiverın tek çıkışı var nasıl aynı anda hem video aktarıcıya hem de birinci tv ye bağlayabiliyorsunuz? İnceleme güzel olmuş ama bağlantıların da bir resmi olsaymış süper olurmuş. Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: menaban

dg receiverın tek çıkışı var nasıl aynı anda hem video aktarıcıya hem de birinci tv ye bağlayabiliyorsunuz? İnceleme güzel olmuş ama bağlantıların da bir resmi olsaymış süper olurmuş. Teşekkürler

dostum sorunuzu tam olarak anlayamadım.dg ün arkasına bakarsanız 2 scart çıkış var.bunlardan bir tanesini ilk tv için kullanacaksınız.diğerini aktarıcı için.
    resim koymak isterdim ama tv sehbasının arkası o kadar karışık ki çekmeye üşeniyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr.omur

merhabalar

arkadaşlar bu cihazla salondaki digiturk ü , mutfakta LCD MONİTÖR (üzerinde hopörlor olan pc monitörü-philips 170X6) aktarmak istiyorum. bunun için ne yapmalıyım?

hama da scart kabloları çıkıyor . benim LCD de bildigimiz monitor baglantısı , dvi ve usb bablantısı var.

hama nın bu cihazıyl a beraber, harici tv kartı alsam olur mu? olursa hangi TV KARTI ÖNERİRSİNİZ ??

teşekkürler...

bu konuda önerisi olan arkadaş yok mu?

bu baglantı olaylarını bilen arkadaşlar yardımınızı bekliyorum
  • quote:

quote:

merhabalar

teşekkürler...

bu konuda önerisi olan arkadaş yok mu?

bu baglantı olaylarını bilen arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

mesela bu tv kartıyla bu işi yapabilirmiyim??

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=266&productId=bd48540

http://www.astech.com.tr/pages/Elektronik/HAMA-AVSENDER.htm

• quote:

merhabalar

teşekkürler...
    Avermedia Live Box 7 var bende üzerindeki çıkışlara baktığımda olması lazım diye düşünüyorum ama uzman arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur tabi ki...
  • Dg kutusunun arkasındaki iki skartın birinin in birinin out olduğunu düşündüğüm için nasıl bağladığınızı merak etmiştim. Ama bağlantılarda in out yazmasına rağmen ikisi de çıkış veriyordu sanırım. Bu şekilde olabildiğine sevindim. Bağlantılar konusunda genelde yaratıcıyımjdır ama bunu kaçırmışım. Teşekkürler

quote:

Orjinalden alıntı: ChordSolo

quote:

Orjinalden alıntı: menaban

dg receiverın tek çıkışı var nasıl aynı anda hem video aktarıcıya hem de birinci tv ye bağlayabiliyorsunuz? İnceleme güzel olmuş ama bağlantıların da bir resmi olsaymış süper olurmuş. Teşekkürler

dostum sorunuzu tam olarak anlayamadım.dg ün arkasına bakarsanız 2 scart çıkış var.bunlardan bir tanesini ilk tv için kullanacaksınız.diğerini aktarıcı için.
    resim koymak isterdim ama tv sehbasının arkası o kadar karışık ki çekmeye üşeniyorum

• Arkadaşlar yeni Digiturk kutularında bu kumanda ile kanal değiştirebilen var mı?
  • PHİLİPS MARKA BENDE KULLANIYORUM BU TÜR ÜRÜNLERDE DUVAR VB. VEYA HAREKETLİ ORTAMSA PARAZİT OLUYOR MALESEF BENİ İDARE EDİYOR BAĞLANILABİLİRLİK AÇISINDAN KAMERA DVD UYDU GİBİ ÖZELLİKLER OLARAK İYİ BİR ÜRÜN EV ORTAMI İÇİN FELAN İYİ.... TEKNOLOJİK HER ÜRÜNDE KALİTELİ VE DENENMİŞ TAVSİYELİ ÜRÜN ALMAK MANTIKLI HAMA NIN BU TRÜ BİR ÜRÜNÜ OLDUĞUNU YENİ DUYDUM BİLDİĞİM ÜRÜN GRUNU KABLO BAĞLANTI ELEMANLARI İDİ.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _crash_

Arkadaşlar yeni Digiturk kutularında bu kumanda ile kanal değiştirebilen var mı?

yeni kumandaları bilmiyorum ama üniversal kumanda ile de kullanabiliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.