Şimdi Ara

ham kaldım yardımcı olur musunuz ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önce kendimi anlatayım, sınava hazırlandığım için evde çok hamlaştım. Spor mülakatlarına da katılacam 400 m koşu yapıcam 1 dk içinde, yaşıma göre iyi koşardım önceden. bi zaman önce de halı sahada bi deneme yapmıştım o zaman daha iyiydim şimdiye göre.60 m varsayarsak tam hatırlamıyorum ama 5-6 sn gibi bişeyde koştum, bilmiyorum ama 7 sn bile iyi heralde, ama tabi dayanıksızım hemen yoruluyorum geçen bakkala kadar koşayım dedim bacaklarım taşıyamadı artık.

Neyse konuya geleyim 400 m parkuru bitireceğimden dahi şüpheliyim hızlımıyım veya hızlanırmıyım onu da bilmiyorum. 1 ay kadar daha evdeyim bu süre içinde evde egzersiz yapayım diye düşündüm en azından hamlığımı atarım sonra da vakit kaybetmeden 1-2 hafta da dışarıda koşarak çalışırım süre tutarak filan, şanssızlığım dillere destandır sakatlanmazsam filan hallederim sanırım.

Evde ne yapabilirim tavsiye bekliyorum... Bu arada zayıfım ~178 cm/65 kg bi iki kiloda almam lazım bide sınava kadar :/ Sonra düzenli spora başlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk34 -- 18 Mayıs 2017; 19:57:28 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.