Şimdi Ara

Haluk Bayraktar, 'Akıncı TİHA'dan sonra en önemli projemiz, insansız savaş uçağı geliştirmek' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: woltmer

Hakkı neyse o olmalı, damat için devletin kendi öz projesine sahip çıkmadığı da bir gerçek(tusaş/anka)
    Daha dün barzaniye Türkiye seninle gurur duyuyor diye bağıran adam gelmiş chp pkk diyor ya... Barzaninin bayrağını göndere çekmiş adam hala hdp diyor ya,
    Bir laf vardır çok severim "hırsıza hırsız olduğunu unutturursan gelir sana ahlak dersi verir" !
    Haluk Bayraktar, 'Akıncı TİHA'dan sonra en önemli projemiz, insansız savaş uçağı geliştirmek'

Ekremin bugünkü tweeti

Haluk Bayraktar, 'Akıncı TİHA'dan sonra en önemli projemiz, insansız savaş uçağı geliştirmek'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 8 Mart 2021; 18:48:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dellialli

Çok güzel konuya değinmişsin. ANKA'yı çöp ettiler sırf damatın toplama dronelarına bütçe ayırmak için. Tamam ANKA için Almanya ile projeden yararlandık ama sonuçta üretimdi. Burada bu ürünlere güzelleme yapanların amacı ürüne veya palavraya değil derdi, onların derdi akp övmek. Suriye'de MİG ile düsüşüren ANKA'ya o kadar sevinmişlerdi ki akpliler... Düşün biri katuşya ile düşürülüyor diğeri için ise JET kaldırıyorsun. Bu ANKA'nın başarısını bile gösteriyor ama işte ot kafakıla tenekeler anca "tın tın"

Alıntıları Göster

Anka envanterde , ayrıca "tercih edilmedi kenara itildi" yalan haber çünkü anka 2 bile geliştirildi ,karıştırma uçağı ,deniz karakol uçağı envantere alındı görevde

bayraktar tb2 radara yakalanma ve düşürülmesi daha zor o yüzden operasyonlarda daha çok kullanılıyor , ayrıca siha olarak ilk bayraktar yapılmıştır

Anka Aksungur da envantere girmek için testlerin bitmesini bekliyor tıpkı diğer TİHA akıncı gibi

Yani Anka ve Bayraktar , 2 çeşit Tiha üretiyoruz

• chp hdp ortaklığı ile değil delil bunları delil deposuna atsan kılıf bulurlar yeminli muhalifler erdoğan nefreti gözlerini kör etmiş maalesef:(((

• Yakışır
  • Dellialli D kullanıcısına yanıt

motoru yerli değil v2.

• alfa-x kullanıcısına yanıt

Arkadaş biraz omurgalı olun ya, bu kadın meydanlarda öcalanın mektubu okurken neredeydiniz? osman öcalan trtye çıkarken neredeydiniz? akp yaparken alkış, chp yapınca vay teröristlerde elele diyorsunuz azıcık mantık fazla bir şey istemiyorum :)

Gitmiş yandaş medya başlığı koyuyorsun buraya ama millet yemiyor artık bu işleri... Bu medya haberlerde fetö şifresi diye gta şifresi yayınladı:)

Bu kadın terörist ise düşür milletvekilliğini, at içeri bizde bilelim. Buna devletin gücü yetmiyorsa bununda sorumlusu baştan sonra devletin bütün mekanikleri ile oynayan, oturmuş devlet düzeneklerini yerle bir eden iktidardır.

Ha yok değilse bize burada bıdı bıdı yapmayın, kendi aklımız var neyin ne olduğunu görüyoruz, fetönün, abdnin, rusyanın, abnin kandırdığı adamları savunan arkadaşların fikrinin artık pek önemi olduğunu düşünmüyorum...

• CleanCoders C kullanıcısına yanıt

eğitim şart derken bu yazdığınla kanıtı oldun okuduğunu anlamıyorsunuz , herkesin 5 dil öğrenip bilim adamı olmasımı kast edilen bir düşün istersen sonra tekrar cevapla .

selçuk bayraktar dünyada en iyi 10 üniversiten birinden eğitim alıyor başarısı ortada . köyde internet olmayan tableti olmayan çocuklar var eğitim almasınlar mı cahil mi kalsınlar .eğitim alıp çitfçiilk yapsa olmaz mı? git avrupadaki çiftçilerin videolarını izle biraz , git köy enstütüleri nedir bir araştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanhan68

eğitim şart derken bu yazdığınla kanıtı oldun okuduğunu anlamıyorsunuz , herkesin 5 dil öğrenip bilim adamı olmasımı kast edilen bir düşün istersen sonra tekrar cevapla .

selçuk bayraktar dünyada en iyi 10 üniversiten birinden eğitim alıyor başarısı ortada . köyde internet olmayan tableti olmayan çocuklar var eğitim almasınlar mı cahil mi kalsınlar .eğitim alıp çitfçiilk yapsa olmaz mı? git avrupadaki çiftçilerin videolarını izle biraz , git köy enstütüleri nedir bir araştır.

Eğitim alamamışları aşağılayan sığ düşünceye karşı olduğumu göremiyorsun değil mi.

• Ne güzel ha! bir yandan açlıktan nefesiniz kokacak. Geforcenow alacak paranız yok ama bayraktar akıncı reröröererörö.

Sonra tatlısu milliyetçiliği cHP HDP destekçisi falanm yardırmış biri. ARkadaşım ülke battı battı! ayık olun biraz . az tiner çekipte milliyetçilik yapın.

• damat ın cv biliyor olman lazım. bilmiyorsanız bakmanızı ve ona göre yorum yapmanızı tavsiye ederim.

baykar ın başarısının bu kadar kısa sürede yayılmasının kaynağını hepimiz biliyoruz zaten.

• hakanhan68 H kullanıcısına yanıt

hala üniversitede okuduğundan emin misin selçuk bayraktarınHaluk Bayraktar, 'Akıncı TİHA'dan sonra en önemli projemiz, insansız savaş uçağı geliştirmek' 

futbolun bu konuyla ne alakası varHaluk Bayraktar, 'Akıncı TİHA'dan sonra en önemli projemiz, insansız savaş uçağı geliştirmek' 

• quote:

Orijinalden alıntı: BalkanGöçmeniBirBey

damat ın cv biliyor olman lazım. bilmiyorsanız bakmanızı ve ona göre yorum yapmanızı tavsiye ederim.

baykar ın başarısının bu kadar kısa sürede yayılmasının kaynağını hepimiz biliyoruz zaten.

Yurtdışında üniversite okumadığınız bu kadar belli iken.

Amerika'da üniversitelerin paralı olduğunu ve bunun anlamının "babadan, dededen forslu ise her üniversitede okuyabileceğini" yada "yüksek başarı notu ve sağlam referanslar ile burslu okuyabilmek" gibi iki ihtimaleden biri ile okunabileceğini bilmiyorsanız siz akp tayfası... Öğrenin.

Bakınız küçük enişte de amerika'da okudu. Hatta patlatılan mail adresinden Türkiye'de ki üniversite profesörleri ve bir çok başarılı öğrencilerin ödevlerini, projelerini çaldığı ve bu profesörlere yaptırdığı ortaya çıkmıştı.

Yani Amerika'da parayı basarsan, pek ses etmiyorlar.

Burslu okudu ise ki burslu okusan 7/24 propagandasını yaparlardı, tamam yetenek var dır derdik. Dediğim gibi nasıl çarşamba gelişi perşembe ise küçük damattan büyük damata uzanan bir yol vardır belkide.

evet yurdışında üniversite okumadım bu doğru.

ben muhallifim bunu belirteyim. bu kafayla(sağcısıyla solcusuyla) bu ülke ilerlemez.

selçuk un MIT de sanırım burslu okuduğunu belirteyim. kaynak bak sözcü.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/selcuk-bayraktar-kimdir-selcuk-bayraktar-aslen-nerelidir-kac-yasindadir-5799126/

selçuğun itü yü derece ile bitirdiğini bilmen lazım. sanırım 3.5 üstü falandı

berat ı örnek vermişsin. bilal e saygısızlık ettin bilmen lazım.Haluk Bayraktar, 'Akıncı TİHA'dan sonra en önemli projemiz, insansız savaş uçağı geliştirmek' 

biliyorum abd de paraya baktıklarını. toefl,ielts de var tabiHaluk Bayraktar, 'Akıncı TİHA'dan sonra en önemli projemiz, insansız savaş uçağı geliştirmek'  oxford un toefl i 110 diye biliiyorumHaluk Bayraktar, 'Akıncı TİHA'dan sonra en önemli projemiz, insansız savaş uçağı geliştirmek'  yap da görelim.Haluk Bayraktar, 'Akıncı TİHA'dan sonra en önemli projemiz, insansız savaş uçağı geliştirmek' 

• quote:

ben muhallifim bunu belirteyim. bu kafayla(sağcısıyla solcusuyla) bu ülke ilerlemez.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/selcuk-bayraktar-kimdir-selcuk-bayraktar-aslen-nerelidir-kac-yasindadir-5799126/

berat ı örnek vermişsin. bilal e saygısızlık ettin bilmen lazım. 

biliyorum abd de paraya baktıklarını. toefl,ielts de var tabi  oxford un toefl i 110 diye biliiyorum  yap da görelim. 

Ya bak bana şunu yaptırdın ya...

Ben bu işleri bildiğim için zaten yazıyorum. Merak etme bende burslu okudum Master eğitimim için. Sonrasında aynı üni ve birkaç farklı üni bana yine burslu Doktora için teklif vermişlerdi. Aralarında şirket bile vardı. Denis LAB adında bir proje vardı isviçreli bir şirket , CERN üzerinde farklı projeler için Doktora eğitimime burs sağlayacaktı vs. Ben istemedim. Yeter kaç yıl oku oku bir de doktora çekemezdim.

Yani sen girişe bak gardaş. Giriş paralı ise sonradan başarı sağlarsa bitirdikten sonra, üniler zaten ucuza doktora sağlıyor. İTÜ ye giriş de muhtemelen Fetö bağlantıları iledir. Çünkü Linke İn de proje ortağı olarak bir kaynak yoktu. Ama gönderdiğin linkte maşallah porjeden projeye uçmuş :)

Gözcüye kayyum atanmıştı değil mi?

• Kayyum atanmayan yer mi var. Ahaber i gönderseydin bana aktrol damgası yapıştıracaktın.

hangi üniversitede okudun diye sormayacam.ifşalanmayasın diye. muhtemelen ab ülkelerinden birinde okudun ve cern dediğine göre büyük olasılıkla fiziktir bilemiyorum.

senin için hayırlısı olsun ne diyeyim.

• woltmer kullanıcısına yanıt

Arkadaş biraz omurgalı olun ya , chp hdp ile ortaktır hala da ortaktır ,kadın konuşurkende yoksunuz hala yoksunuz imamoğluyla beraber gılıçdarla beraber hala yoksunuz ortalıkta bi ince şimdi şimdi biraz terpki gösteriyor

Gılıçtarın kardeşi kadar olun yeter adam Diyarbakır annelerinin yanına gidip pankart açtı kardeşimi hdp den istiyorum diye :))

abd nin fetönün kandırdığı adamlar diyip , bugün chp nin fetönün abd nin komutasına girmesi ,fetö adamlarını ibb dahil heryere yerleştirmesi

, iktidar olursak fetöcü , demirtaş hepsine af çıkarıcaz demesi darbe öncesi abd ziyaretleri ,abd de açılan fetö reklamlarına tek laf etmemeleri , azıcık mantık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 9 Mart 2021; 18:56:31 >

• alfa-x kullanıcısına yanıt

İflah olmazsınız çünkü beyin sizden koşarak uzaklaşmış, ülke batmış adam hala kahve emmisi gibi gılışdar diyor, trollükte güzel iş maaşını zamanında alıyorsundur umarım.

Sorgulayacak kapasiten olduğunu bilsem daha yazardım...

• quote:

berat ı örnek vermişsin. bilal e saygısızlık ettin bilmen lazım. 

biliyorum abd de paraya baktıklarını. toefl,ielts de var tabi  oxford un toefl i 110 diye biliiyorum  yap da görelim. 

Muhalefetim demen yetmez. bir güzel iktidara küfür edeceksin sonra belki ikna olurlar. bu arada ben oyumu çoğunlukla AKP ye, bazen de MHP ye veriyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.