Şimdi Ara

HALO THE MASTER CHİEF COLLECTİON (Ana Konu) (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
777
Cevap
11
Favori
31.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim oyunun da download'ı sabah tamamlandı sonunda. Dün akşam halo2 nin single'ına baktım oyun acayip zevkli. Ne zamandır bir fps oyunundan bu kadar keyif almıyordum. Bana göre pc de half-life neyse konsolda da halo odur. Ciddi yetenek istiyor oyun, böyle olması çok hoşuma gitti. Cod bf gibi değil. (ki zaten halo'nun olayı da burda )

Multiyi denemedim , eşleştirme sorunları devam ediyor mu ? Bu arada multi oynamak isteyenler eklesin beni gamertag imzamda
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Benim oyunun da download'ı sabah tamamlandı sonunda. Dün akşam halo2 nin single'ına baktım oyun acayip zevkli. Ne zamandır bir fps oyunundan bu kadar keyif almıyordum. Bana göre pc de half-life neyse konsolda da halo odur. Ciddi yetenek istiyor oyun, böyle olması çok hoşuma gitti. Cod bf gibi değil. (ki zaten halo'nun olayı da burda )

Multiyi denemedim , eşleştirme sorunları devam ediyor mu ? Bu arada multi oynamak isteyenler eklesin beni gamertag imzamda

Hocam toplamda kaç gb indi ?? Kaç günde indi acaba
  • mezara_kabul kullanıcısına yanıt
    2.5 gün sürdü nerdeyse. ama akk ye takıldım ben ondan cok uzun sürdü.

fifa15 + halo mcc toplam 90gb indirdi. Normalden yaklaşık 18 gb fazla indirdi bu 2 oyun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3x

2.5 gün sürdü nerdeyse. ama akk ye takıldım ben ondan cok uzun sürdü.

fifa15 + halo mcc toplam 90gb indirdi. Normalden yaklaşık 18 gb fazla indirdi bu 2 oyun için

yok abi kutulu almak şart oldu ama daha çıkmamış piyasaya
  • Geçen nesil halo çıktığında ortalık yıkılırdı şimdi ise 2. sayfaya düşmüş, yapmayın beyler böyle :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Geçen nesil halo çıktığında ortalık yıkılırdı şimdi ise 2. sayfaya düşmüş, yapmayın beyler böyle :(

aynen ortalık yıkılmalı hele o reach dönemi nasıldı ya sayfalarca ana konu videolar resimler yok mu oynayan?
  • oyuna 1437 mb güncelleme geldi, bağlantı sorunları kısmen düzeltildi. Multi baya zevkli hatta şimdi zenith e akıyorum
  • Oyunun multisine kufur etmekten zevkine varicak zamani bulamadik daha malesef

Aak 343

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • multiplayer da oynayan arkadaşlar bağlantı ve eşleşme sorunları ne durumda? bilgi verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: relaxmovie

multiplayer da oynayan arkadaşlar bağlantı ve eşleşme sorunları ne durumda? bilgi verir misiniz?

Rezalet oldugunu soyleyebilirim.

• team1907 T kullanıcısına yanıt
    Duzelmiş olması lazım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Duzelmiş olması lazım...

düzeldi de ben haloyu kötülemek için yalan söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: team1907

quote:

Duzelmiş olması lazım...

ne gibi sorunlar var detayını paylaşabilir misiniz?
  • Dediğim gibi bağlantı sorunları kısmen düzeltildi, ilk çıktığında hiç rakip bulmuyordu, şimdi biraz zorda olsa buluyor ama bu seferde lag oluyor bazı oyunlarda. Yeni güncelleme gelicek, oyunda bazı şeyler yetişmemiş belli ediyor kendini.
  • quote:

quote:

quote:

Duzelmiş olması lazım...

Rakip bulmuyor,lag oluyor 2 saat oyunda dursam en fazla 3 mac falan yapabiliyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Duzelmiş olması lazım...

Rakip bulmuyor,lag oluyor 2 saat oyunda dursam en fazla 3 mac falan yapabiliyorum.

cevapladığınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Geçen nesil halo çıktığında ortalık yıkılırdı şimdi ise 2. sayfaya düşmüş, yapmayın beyler böyle :(

Maalesef artık Xbox bölümü baya sessiz gerçi az ama öz oyuncu var ama konular eskisi kadar güncel olmuyor.

Birde en çok ilgiyi ana başlık görüyor.
  • Online düzelsin konu canlanır.

• profxxx kullanıcısına yanıt
    Bende kesin alacagim ama multi bu sekildeyken acele etmiyorum hepnkotu yorumlar var. Buyuk olasilikla duzeldigi gibi alacagim.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.