Şimdi Ara

HALO: Master Chief Collection (ÇEVİRİ İSTEK) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
12.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun icin microsofta,343e veya xbox tr nin youtube sayfasinda istek yapalim mail atalim baski kuralim bir guncelleme ile altyazi koymalari zor olamaz ayrica pc de amator yama ile sinirli kalmasin xbox da olsun orjinal yama hali cocuklukdan beri oynadigim efsane bir oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence uğraşacaklarını sanmam, hali hazırda gelen/gelecek oyunlara da çözünürlük yükseltme dışında bir geliştirme yapmıyorlar.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Gears 5 Türkçe altyazıyla geldi Halo 6 yı da böyle bekliyorum. Açıkcası 10bin gibi büyük bir kitle türkçe dil için talep çıkarsa oyuna dil paketi ekleme özelliği getirebilirler. Mühim olan çevirecek birilerinin olması
  • Dişhekimi06 D kullanıcısına yanıt
    Halo da aynı şekilde Türkçe gelecektir bence. Microsoft tarafı toplu taleple karar değiştirecek bir firma değil. Bizlerden çok çok büyük topluluklardan da talepler gelmiştir. Tek olumlu kısmı PC'nin en büyük nimetlerinden olan modlama olayı için karşılıksız kalamazlar artık bence.
    Forza Horizon 3 offline olarak çevrilmişti, umarım mod desteği gelirde eskiye dönük diğer oyunlar da Türkçe yamalarına kavuşur.
  • oyun de türkçe desteği yok çevrilen bi babayiğit çıkarmı ki
  • çeviren çıkmaz oyun eski duruyor hala oynanış vs eskidi keyif vermez diye düşünüyorum efsane orası ayrı
  • Bu efsanenin Türkçe olamaması gerçekten üzücü. Keşke tool yapılsa da çevrilse. Dün itibaren Halo 2 çıkışını gerçekleştirdi. Son durumda 3 oyun çıkmış oldu, 3 oyun da çıkacak.
  • Umarım bu efsane oyuna yama yapılır.
  • Birçok yerde araştırmalar gerçekleştirdim, sordum soruşturdum ama bir kişi dahi maalesef yardımcı olamadı. Eğer tool konusunda yardımcı olabilecek birileri varsa ben şahsen çevirmeye razıyım. Tool konusunda pek ümidim yok ama umarım birileri yardımcı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: KederliLahmacun

Birçok yerde araştırmalar gerçekleştirdim, sordum soruşturdum ama bir kişi dahi maalesef yardımcı olamadı. Eğer tool konusunda yardımcı olabilecek birileri varsa ben şahsen çevirmeye razıyım. Tool konusunda pek ümidim yok ama umarım birileri yardımcı olabilir.
    Anonymous Çeviri yardımcı olacaktı çeviri yapacaklara.
  • Konuyu yeni gördüm. Teşekkür ederim bir danışayım belki yardımcı olabilirler.

• KederliLahmacun kullanıcısına yanıt
    Dostum inşallah tool yapılırda çevirebilirsin şöyle zevk ala ala oynayalım oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe-92 -- 16 Mayıs 2020; 19:59:27 >
  • Çok uzun zamandır böyle bir arzum var aslında umarım birileri tool konusunda yardımcı olabilir. Hayırlısı.

• gears 5 türkçe altyazılı çıktı,şimdi bu adamlar neye bakıyor acaba ,oyunun ne kadar sattıgınamı yoksa gamepass kullanıcı sayısınamı:D yani memnunlarmı acaba türk oyuncu sayısından:D umarım gelecek oyunda ve haloda tr altyazılı gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KederliLahmacun

Çok uzun zamandır böyle bir arzum var aslında umarım birileri tool konusunda yardımcı olabilir. Hayırlısı.
    Hocam baya çok oyuncu kitlesini Halo efsanesiyle tanıştırmış olursunuz gerçekten çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 17 Mayıs 2020; 22:46:59 >
  • Temennim o yönde. Çok uzun zamandır Halo oynuyorum ve en sevdiğim FPS oyun diyebilirim rahatlıkla. Ha bir de DOOM var onun yeri ayrı.
  • Tremere117 kullanıcısına yanıt
    Bu paket yeni çıkan bir paket değil. PC tarafına yeni geldi sadece. Ki daha eklenecek 3 oyunu var. Ama dediğiniz gibi bende merak ediyorum neye göre yaptıklarını. Gears 5 Türkçe geldi, Ori 2 Türkçe geldi ama Gears Tactics gelmedi. Umarım yeni nesil ile birlikte bütün Exclusive'ler Türkçe gelir.
  • Hala bir gelişme yok mu? Şu oyunu bir de Türkçe oynayabilsek harika olacak. Resmi çeviri gelmesi mümkün görünmüyor. En azından bir şekilde çevrilebilse güzel olurdu.
  • Konsolda fbs nasıl olur dedirten bir seri halada oynarım Türkçe altyazı şart resmi olarak da

• 14 Temmuz'da Halo 3 geliyor. Bununla birlikte ODST ve 4 kalmış olacak. 2 ayda 1 oyun çıkartıyorlar genelde fakat ODST'in çıkması uzun sürmeyecektir, diğer oyunlara göre daha kısa süren bir ara oyun kendisi.
    Ayrıca bir kaç gün önce CE oyununun ilk bölümü oynadım, forumdan bir arkadaş performansını soruyordu. 144 FPS'de paşalar gibi çalışıyor. Zaten eski nesile göre adapte edildiği için yorabilecek bir grafik kalitesi yok. Bu arada keşke Türkçe yamaları yapılabilse, resmen kalite akıyor. Bu seri kesinlikle Türkçe oynanabilmeli.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.