Şimdi Ara

Halo Infinite için Sekiz Dakikalık Oynanış Videosu ve Yeni Fragmanlar Yayınlandı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Su yeni nesil diye gosterdikleri oyunlara bakin bide last of us 2 ye hangisi yeni nesil karistirirsiniz. Bu is konsolun gucuyle falan olmuyor iste yapimcinin elinde hersey. Sony Ps5 ike gene standarti belirler daha saglam studyolara sahipler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • sh4dy_081991 kullanıcısına yanıt
    Güç muhabbeti pazarlama ile alakalı bir durum. Eğer amaç gücü kullanıp en iyi teknik deneyimi sunmak olsaydı Microsoft zaten UE5 demosu gibi bir oyun için görseller ile yapılabilecekler show'u hazırlardı.

Bunun yerine hikaye odaklı deneyimler ve hizmet deneyimlerini hedeflemelerinde de bir sakınca yok. Microsoft'un hizmet politikası güzelleşti son yıllarda, oyun politikası biraz enteresan şu an. Sunumlarındaki oyunlarda çok ilgimi çeken bir şey olmadı birkaçı hariç. STALKER çok önemli, time exclusive olacağından PS5 sürümü 1 yıl gecikmeli gelir onun. Ben zaten PC'de oynarım her şekilde.

Forza süper, birde life is strange'in geliştiricisinin yeni oyunu güzel olabilir onu merak ediyorum.

Genel olarak sunum bence yeterli değil, alay edilebilir evet, çünkü çok iyi gösterimlerle gelineceği izlenimi vardı. ilk sunumda gösterilen korku oyunları falan daha güzeldi şu ankinden. Çok daha iyisinin yapılması gerekiyordu ama sağlık olsun. GEARS 6 gösterselerdi benim için olay bitmişti halbuki, deseler ki GEARS 6 sadece Xbox Series'e gelecek, gider bi tane alırım hiç acımam.

HALO ise gerçekten yeni nesil bir oyun gibi değil. Hadi pek çok oyun zaten yeni nesil gibi değil ama bu bildiğin eski nesille şu anki nesil arasında kalmış görünüyor. Cephene özel bir oyun geliştiriyorsun, biraz konsolunun gücüyle show yapman lazım bu tip oyunlarda. Oyudaki otlar daha kamera vektörünün içerisindeyken kayboluyor, optimizasyon sıkıntısı mı çektiler dicem ama konsol zaten el verişli bir sistem sunuyor. Daha iyisi yapılabilmeli.

Ne bileyim ya Xbox 360 zamanındaki o fırtınalar koparan Microsoft konsolu nerede, son iki nesildir çıkan Microsoft konsolları nerede. X360'ı seviyordum ben, her multiplatform oyunda en iyi deneyimi yaşatıyordu. Alan Wake falanda çıkınca coşturmuştu yani konsolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metal-Gear -- 24 Temmuz 2020; 2:59:12 >

• Hakikaten burada şu gameplayi savunan bile var.. Hayret ediyorum..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Halo Infinite için Sekiz Dakikalık Oynanış Videosu ve Yeni Fragmanlar Yayınlandı
  • Bana göre oldukça sönük bir etkinlik oldu. Fable ve Hellblade 2 gibi oyunlardan oynanış gelseydi daha güzel
    olabilirdi. The Initiative stüdyosundan da bir şey gelmedi. Halo Infinite oyununa gelirsek ben oyunu görsel ve teknik anlamda oldukça sıradan buldum. Bungie'nin yapmadığı Halo ve Epic Games'in yapmadığı Gears serisi ile daha ne kadar yol alabilirler merak ediyorum. Bu oyunu Tlou2 ile kıyaslamak pek adil olmaz. Zira Tlou2 bir Naughty Dog oyunu ve teknik anlamda bana göre rakipsiz. Tlou2 bir yana Death Stranding, Rdr2, Days Gone, HZD gibi açık dünya oyunlarda yine bana göre teknik ve görsel açıdan daha iyi duruyorlar. Şu ana kadar genel izlenimim Sony daha az ama en üst kalite oyunlarla konsol satmaya yönelirken, Microsoft daha fazla ve belli bir kalitenin üstünde oyunlarla hizmet satmaya yönelmiş gibi görünüyor. Yani bana göre Microsoft'un rakibi Sony'den ziyade Steam, Epic, Geforce Now, Google Stadia gibi hizmetler olacak. Sony, konsolunu ciddi bir fiyat avantajı ile satışa çıkarabilirse çok iyi bir şatışa ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodion Raskolnikov -- 24 Temmuz 2020; 9:29:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haloyu beğenmeyenler tam olarak ne bekliyorlar ki? Hikayesi tam, oynanış eski halolara göre modernize edilmiş, açık dünya konsepti var, bu sefer bir halo halkasında düz görevle ilerleyeceğimize bütün ringi dolaşabileceğiz,
    e düşmanlarda yeni "Banished"ler, Covenant'ın isyanciları. Napsın adamlar başka? Herbirimize Mjlonjir zırhı versinlerde biz mi savaşalım Gruntlarla falan? :D

Halo ile ilgili oyuncu talebinin yurtdışında "kalsik halo ruhuna dönülmesi" olduğunu da unutmayın. Oyunu buna göre değerlendirin. Next Gen. Halo isteyen Halo 5'e baksın o zaten yeterince Next Gen. idi gençlik.

Ayrıca Halo infinite'nin youtubedeki diğer videolarına bakarsanız oluşan Hype'yi görebilirsiniz. Herkes eski Halo ruhunun döndüğüne inanıyor.... Halo'yu sevenler oyun yeni diye değil eski ruhu geri getirdiği için seviyor. Biz eski ruhu hiçbir zaman yaşamadığımızdan bizim oyunculara bişey ifade etmiyor... Ayrıca aman etmesin. malesef bizim oyuncu kitlemizin kalitesi belli. Frontine, pubg, apex, sekiro, dark souls :DDDD

E tabi bizim ps guys biraz bilmediği konunun cahili olduğundan Halo Hype'sini kendi ps dünyalarınca yorumluyorlar.
    Sadece Halo: Reach Last of Us serisinden uzunca bir dönem fazla sattı....

Son olarak şu iki linki inceleyin :
    https://www.windowscentral.com/halo-infinite-will-get-free-ray-tracing-update-after-launch
    https://www.youtube.com/watch?v=bMlKeuaHdsY (A PlayStation Guy's perspective on the reveal of Halo Infinite)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-675C938D1 -- 24 Temmuz 2020; 12:18:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-675C938D1

Haloyu beğenmeyenler tam olarak ne bekliyorlar ki? Hikayesi tam, oynanış eski halolara göre modernize edilmiş, açık dünya konsepti var, bu sefer bir halo halkasında düz görevle ilerleyeceğimize bütün ringi dolaşabileceğiz,
    e düşmanlarda yeni "Banished"ler, Covenant'ın isyanciları. Napsın adamlar başka? Herbirimize Mjlonjir zırhı versinlerde biz mi savaşalım Gruntlarla falan? :D

Halo ile ilgili oyuncu talebinin yurtdışında "kalsik halo ruhuna dönülmesi" olduğunu da unutmayın. Oyunu buna göre değerlendirin. Next Gen. Halo isteyen Halo 5'e baksın o zaten yeterince Next Gen. idi gençlik.

Ayrıca Halo infinite'nin youtubedeki diğer videolarına bakarsanız oluşan Hype'yi görebilirsiniz. Herkes eski Halo ruhunun döndüğüne inanıyor.... Halo'yu sevenler oyun yeni diye değil eski ruhu geri getirdiği için seviyor. Biz eski ruhu hiçbir zaman yaşamadığımızdan bizim oyunculara bişey ifade etmiyor... Ayrıca aman etmesin. malesef bizim oyuncu kitlemizin kalitesi belli. Frontine, pubg, apex, sekiro, dark souls :DDDD

E tabi bizim ps guys biraz bilmediği konunun cahili olduğundan Halo Hype'sini kendi ps dünyalarınca yorumluyorlar.
    Sadece Halo: Reach Last of Us serisinden uzunca bir dönem fazla sattı....

Son olarak şu iki linki inceleyin :
    https://www.windowscentral.com/halo-infinite-will-get-free-ray-tracing-update-after-launch
    https://www.youtube.com/watch?v=bMlKeuaHdsY (A PlayStation Guy's perspective on the reveal of Halo Infinite)
    Cümlelerine ne kadar da güzel başlayıp tamamen bir fanboy olarak bitirebildin hayret ettim. Tabi siz elde olan mal kötü olduğu için karşı tarafa çamur atmadan duramıyorsunuz. Dostum Halo'nun ağırlığı ve hayranları ortada. Hayranlar bunu istediği için bir özüne dönüş var ona da kabul. Çok önemli bir seri Xbox markası için. Yalnız sen çıkıp bana 'Xbox Series X dünyanın en güçlü konsolu, daha güçlüsü gelmedi, Halo'yu hele bir görün yeni nesil neymiş görürsünüz!?! deyip bu demoyu gösterirsen ben kıçımla gülerim. Bütün oyunlarını PC'ye getiriyorsun ve konsolu satmak için en ağır topun Halo iken şöyle bir gameplay göstermek hakikaten çok komik. Attığın linklerden biri Windows Central linki. Youtube linki atmışsın bir de, adam her iki konsola da sahip üzerinde xbox hırkasıyla reaksiyon yapıyor başlığa 'Playstation Guy' yazdığı için böyle videolarla kendini avutmana gerek yok. Adam armorun kolunu görüyor çıldırıyor gerçekten mi gerçekten mi diye. Sanki oyun daha önce duyurulmamış gibi. Böyle youtuberları kıstas almak hiç doğru değil. Bak ben de sana bir kaç link bırakayım ilgini çekerse bakarsın.

https://www.pcgamer.com/this-halo-infinite-screenshot-looks-bad-but-at-least-its-honest/https://comicbook.com/gaming/news/halo-infinite-screenshots-gameplay-trailer-xbox-one-series-x-pc/https://www.reddit.com/r/truegaming/comments/hwnuiv/how_are_the_halo_infinite_graphics_so_bad_given/https://gamerant.com/halo-infinite-bad-graphics/https://www.bbc.com/news/technology-53510582

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaeglinElendil -- 24 Temmuz 2020; 14:0:51 >

• MaeglinElendil kullanıcısına yanıt
    Ben haloyu savundum !!1!!1!1! (Dur lan bunu benim soylememem gerekiyor...)

Olay baştan anlattığım gibi. Herkes Halo ruhunu istiyordu ve olan da bu. :)

Ek olarak o adam PS yayıncısıydı uzun senelerdir. Şuan Halo serisiyle beraber Xbox'a geçti geçecek. Keşke adamı bir inceleseydin.

Adam halonun hikayesinden etkilendiği için hikayede bir gelişme gördü. Silah geliştirilebilecek artık Halo'da. Eskiden hikaye akışına göre biz zaten insan ırkının en gelişmiş halini temsil ettiğimizden geliştirme falan yoktu, neysek oyduk. Hikayede de geliştirme oldu diye heycan yapıyor adam.

Gidiniz ve halo franchise'yi öğrendikten sonra haloyu eleştiriniz lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-675C938D1 -- 24 Temmuz 2020; 17:16:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-675C938D1

Ben haloyu savundum !!1!!1!1! (Dur lan bunu benim soylememem gerekiyor...)

Olay baştan anlattığım gibi. Herkes Halo ruhunu istiyordu ve olan da bu. :)

Ek olarak o adam PS yayıncısıydı uzun senelerdir. Şuan Halo serisiyle beraber Xbox'a geçti geçecek. Keşke adamı bir inceleseydin.

Adam halonun hikayesinden etkilendiği için hikayede bir gelişme gördü. Silah geliştirilebilecek artık Halo'da. Eskiden hikaye akışına göre biz zaten insan ırkının en gelişmiş halini temsil ettiğimizden geliştirme falan yoktu, neysek oyduk. Hikayede de geliştirme oldu diye heycan yapıyor adam.

Gidiniz ve halo franchise'yi öğrendikten sonra haloyu eleştiriniz lütfen.
    Silah geliştirmemizin bir nedeni hocam uzayda boşlukta sürükleniyor olmamaz yani kaybolmuşlar. Bu da zırh ve silahlar için belirli geliştirmeleri içereceği anlamına geliyor. Bu seriyi oynamamış boş boş konuşanlara bakmayın oyun iyi geliyor "sesi çok çıkan azınlığa" takılma hocam.

• Valla bende acayip bir beklenti yarattılar sonra dedim ki ölüm hemen gaza gelme aha sonuç ortada yukarıda eleştirilere ultra fanboyun birisi demiş ki 'sesi çok çıkan azınlık ' demiş haklisin kardeş senin xbox'un en iyi oyunlarından birisi böyle olursa kusura bakma ama sony ezer niye biliyor musun? yılların pc kullanıcısı olan beni sadece tek bir oyunla tavlayıp ps aldırttı.daha tanıtmadıkları nice oyun var.bu xbox'a yakıştı mı?.o sesi fazla çıkan azınlığı konsol satış rakamlarında görüyoruz.Yazık bende heveslendiydim belki xbox bir fark yaratır demiştim ama yanılmışım neyse size iyi oyunlar biz sony ile mutluyuz.son olarak sayın microsoft'a bende çok kırıldım.
  • Halo Infinite için Sekiz Dakikalık Oynanış Videosu ve Yeni Fragmanlar Yayınlandı

Halo Infinite için Sekiz Dakikalık Oynanış Videosu ve Yeni Fragmanlar Yayınlandı

• Evet sizin gibilerin 'Eleştiri' kelimesini yanlış bildiğinizi unutmuşum. Kusura bakmayın. İyi geceler
  • MaeglinElendil kullanıcısına yanıt
    Sennnn haloyu savundunnnn !!!1?111!!!

• Şimdi Xbox One'a geldiği için bu grafikler kötü görünüyor, asıl 2 sene sonra çıkacak oyunlara hazır olun diyenlere inşallah Xbox Series S isimli Lockheart düşük konfigürasyonlu konsol gerçek değildir diye temennide bulunurum.

Çünkü bu düşük konfigürasyonlu konsolun gücünün 4TF olduğundan bahsediliyor ve yeni nesil tüm Xbox oyunları bu konsola da gelecekse, nasıl bir tablo ile karşılaşacağınızı bu oyuna bakarak tahmin edebilirsiniz. Yani bu grafik kalitesi nesil boyunca peşinizi bırakmayacak, eğer Lockheart kod isimli konsol çıkarsa.

Lockheart'ın, Xbox One'a nesil başında gelecek crossgen oyunların bu tarz rezilliklere sebebiyet vereceğini uzun zamandır söylüyoruz. Sanıyorum bu nesil, bu konsoldan gördüğümüz her yerde koşar adımlarla kaçmamız gerekiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metal-Gear

Güç muhabbeti pazarlama ile alakalı bir durum. Eğer amaç gücü kullanıp en iyi teknik deneyimi sunmak olsaydı Microsoft zaten UE5 demosu gibi bir oyun için görseller ile yapılabilecekler show'u hazırlardı.

Bunun yerine hikaye odaklı deneyimler ve hizmet deneyimlerini hedeflemelerinde de bir sakınca yok. Microsoft'un hizmet politikası güzelleşti son yıllarda, oyun politikası biraz enteresan şu an. Sunumlarındaki oyunlarda çok ilgimi çeken bir şey olmadı birkaçı hariç. STALKER çok önemli, time exclusive olacağından PS5 sürümü 1 yıl gecikmeli gelir onun. Ben zaten PC'de oynarım her şekilde.

Forza süper, birde life is strange'in geliştiricisinin yeni oyunu güzel olabilir onu merak ediyorum.

Genel olarak sunum bence yeterli değil, alay edilebilir evet, çünkü çok iyi gösterimlerle gelineceği izlenimi vardı. ilk sunumda gösterilen korku oyunları falan daha güzeldi şu ankinden. Çok daha iyisinin yapılması gerekiyordu ama sağlık olsun. GEARS 6 gösterselerdi benim için olay bitmişti halbuki, deseler ki GEARS 6 sadece Xbox Series'e gelecek, gider bi tane alırım hiç acımam.

HALO ise gerçekten yeni nesil bir oyun gibi değil. Hadi pek çok oyun zaten yeni nesil gibi değil ama bu bildiğin eski nesille şu anki nesil arasında kalmış görünüyor. Cephene özel bir oyun geliştiriyorsun, biraz konsolunun gücüyle show yapman lazım bu tip oyunlarda. Oyudaki otlar daha kamera vektörünün içerisindeyken kayboluyor, optimizasyon sıkıntısı mı çektiler dicem ama konsol zaten el verişli bir sistem sunuyor. Daha iyisi yapılabilmeli.

Ne bileyim ya Xbox 360 zamanındaki o fırtınalar koparan Microsoft konsolu nerede, son iki nesildir çıkan Microsoft konsolları nerede. X360'ı seviyordum ben, her multiplatform oyunda en iyi deneyimi yaşatıyordu. Alan Wake falanda çıkınca coşturmuştu yani konsolu.
    Aynen şuan Ghost of Tsushima oynuyorum PS4'te otlar olsun, savrulan yapraklar, yaprakların gölgesi bile yere çok güzel vuruyor oyunda kaplama kalitesi çok iyi değil sadece o da PS4 gibi bir sistemde herşeyi fulleyemez adamlar sonuçta gücü belli. Sonra Xbox cephesinde bakıyorsun elinde canavar sistem var MS'in inanılmaz fonlama gücüde var yapımcıyı ama resmen hüsran yani. Gears 5 güzel oyundu ama mekanikleri yavaştan eskimeye başladı sanki, görselliği çok iyiydi ama gameplay mekaniklerinde animasyonlarda falanda güncelleme gerekebilir yeni nesilde.

Sony kesinlikle işini daha iyi yapıyor adamlar Epic ile anlaşıp bi UE5 demosu gösterdiler bu bile yetti, bide bunun Ps5 ssdsi ile mümkün olduğunu belirtip kullanıcıyı kesinlikle daha iyi tavlamasını biliyorlar. Şuan kafamda sadece PC'nin yanında, PS5 almak var ilerleyen dönemde.

• Grafikler tam bir leşşşş oyunun ismini MALO olarak değiştirmeleri lazım.

• Z kuşağı anlamaz bunları. Halo Infinite ne olursa olsun aynı heycanı yaşatıyor fanlarına:

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.