Şimdi Ara

HALO INFINITE - XBOX ANA KONU (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.346
Cevap
27
Favori
100.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PC'de çıkacak mı bu ? Malesef xbox'um yok. Bilgisayarı bile zor topladım :(
    Sanırım Halo 5'te PC'de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-675C938D1 -- 17 Temmuz 2020; 19:51:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-675C938D1

PC'de çıkacak mı bu ? Malesef xbox'um yok. Bilgisayarı bile zor topladım :(
    Sanırım Halo 5'te PC'de yok.
    Çıkacak hocam hem de Gamepass'e gelecek ilk gün. 5.90 tl'ye akarsın artık. :D
  • HALO INFINITE - XBOX ANA KONU

Yalnız Halo 5'i PC'ye uyarlamak gibi bir dertleri yok sanırım :/
    Birde GamePass edinmek gerekecek bir araştırayım bunu ben.
    Sağolun siz.

Steam ve Xbox ID'm: MbaBey Co-Op vb aktiviteler için arkadaş arıyorsanız ekleyiniz lütfen. CO-OP kaçırmam (Legendary tabikisi.), multim ortalamadır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-675C938D1 -- 17 Temmuz 2020; 20:14:24 >
  • Şu oyunun ve serinin Türkiye'de sevilmemesi hatta bilinmemesi diye bir şey var....

İnsanın ağzına çok laf geliyor da bişey diyemiyorum, ne desem gg

Bu arada Halo Wars'tan Atriox'u hatırlayan var mı ? Sanırım o da geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-675C938D1

Şu oyunun ve serinin Türkiye'de sevilmemesi hatta bilinmemesi diye bir şey var....

İnsanın ağzına çok laf geliyor da bişey diyemiyorum, ne desem gg

Bu arada Halo Wars'tan Atriox'u hatırlayan var mı ? Sanırım o da geliyor.
    Evet hocam The Banished'ler olacak.

• Türkçe alt yazı olsun bu seri bizde de sevilir. Çok derin bir evreni var.
  • Halo Infinite'ın multiplayer modu ücretsiz olabilir.

https://www.windowscentral.com/halo-infinite-phil-spencer-comments
  • Son 2.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son bir Halo oyununa dünya genelinde böyle hype yapıldığı zamanlar heralde Halo 3 zamanlarıydı. Çok fena hype var heryerde, sunum günü gelsin artık
  • Burda birisi oyunu oynadığını idda etmiş e bazı açıklamalar yapmış , tabi 4chan olduğu için 2 kere düşünmek lazım
    https://boards.4channel.org/v/thread/517552657/infinite

Bazı şeyler biliyorum.
    Açık dünya, ölçeklendirilmiş büyük bir Halo halkası. İtme ve tırmanma, H5'in tek geri dönüş kabiliyetleridir. Duvarda koşma, emekleme ve çift kaymak . Kampanyada Şef, bir kanca, bir çift atlama ve bazı yeni vizör modları alır.
    Kampanya akıllıca, klasik Halo ve Metroid arasında bir karışım. Şef, dünyada kalıcı yükseltmeler bulabilir (Spartalı yeteneklerinin çoğu dünyada gizlidir) ve çözülmesi gereken bulmaca öğeleri de vardır. Duraklatma menüsünde bir irfan kitabı dolduran bir tarama vizörü vardır. İstediğiniz zaman bir dünya haritası getirebilirsiniz. Hızlı seyahat yok, ancak hava araçları da dahil olmak üzere oldukça hızlı seyahat etmenizi sağlayacak yeterli araç var. Silahlar kampanyada oldukça özelleştirilebilir, saldırı tüfeğimi 4x COG kapsamı, artırılmış doğruluk için ağır bir namlu ve bir namlu el bombası fırlatıcısı ile ortaya çıkarabildim. Düşmanlara gelince, "Normal" Antlaşma var, yani klasik tarzı Covies ve Sürgün var. Prometheans çok nadirdir, genellikle sadece gizli Öncü binalarda bulunur, ve savaşmak için çok daha zorlayıcı olacak şekilde gözden geçirildi. Dahası var, ama şımartmayacağım. Olay şu . . korkunç değil. Bu oyundan inanılmaz bir hikaye beklemeyin, oldukça basit, oldukça iyi olması için gerekenleri yapıyor, ancak hikaye anlatımının Halo 2 katmanları kadar değil

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Olması gerekeni yapsın başkasına gerek yok Ben şahsen Halo: CE ayarında bir oyuna bile razıyım sadece yeni olsun. Hatta yeni nesli de çekebilecek bir oyun olsun yeter.
  • Kapak Tasarımı

HALO INFINITE - XBOX ANA KONU
  • Serinin özünü yansıtan old school bir tasarım olmuş. 343i bir şeyleri anlamış görünüyor, sabırsızlanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Baya bi benzerlik var.İyi olacak sanırım bu sefer
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.