Şimdi Ara

HALO INFINITE - XBOX ANA KONU (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.348
Cevap
27
Favori
101.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaan0101

Slipspace e felaket yatırım yaptılar , giannetti bir ara röportajında dünyadaki en iyi oyun motoru olacağını söylemişti , Halo üzerine çok düştüler oyun büyük ihtimal iyi olacak , eskiye özlemde var bunuda biliyorlar , motor için , Aaa sinematik görünüm için haraketli ve duygusal sahneleri organik ve inandırıcı şekilde aktaracak gibi bir cümle kurmuşlardı
    Hocam UE 5 sunumundan sonra, Phil Spencer birinci parti stüdyoları için Slipspace motoruna uzun vadede geçiş yapmalıdır diye düşünüyorum. Unreal Engine grafik motorunu da en çok kullanan Microsoft, piyasanın en güçlü konsolunun hiç adının geçmemesi bile bence uygun bir hareket olmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 14 Haziran 2020; 23:45:24 >
  • Motorun uyarlanabilirliği önemli , Ue de stüdyolar için gayet iyi bir motor desteklediği platformda çok bu oyunların tümü pc tarafınada geleceği için Ue de karar kıldılar bence , adının geçmemeside karşılıklı bir anlaşma olabilir ps ile epic arasımda , yoksa motorun vitrini olarak x games studios oyunları çok iyi seçenek ve yapacaklardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Motorun uyarlanabilirliği önemli , Ue de stüdyolar için gayet iyi bir motor desteklediği platformda çok bu oyunların tümü pc tarafınada geleceği için Ue de karar kıldılar bence , adının geçmemeside karşılıklı bir anlaşma olabilir ps ile epic arasımda , yoksa motorun vitrini olarak x games studios oyunları çok iyi seçenek ve yapacaklardır
    Sonradan Tim Sweeney Twitter'dan Pc, Xbox'da da aynı şekilde çalışacağını açıkladı, her nesil başında böyle yapıyorlar hocam. Motoru başka bir etkinlikte gösteriyorlar ama kullananlar Microsoft stüdyoları. Hellblade 2 UE 5 kullanacak özellikle grafiksel anlamda şov yapıp herkesin ağzını düşürecek o konuda eminim.

• Christopher Nolan + Hans Zimmer = Efsane

Halo'nun müziklerini yapan Martin O'Donnell'da oyun sektörünün Hans Zimmer'idir kesinlikle, her yaptığı müzik efsane
  • Halo Infinite için patlamaların ses kaydını da bu şekilde almışlar. Acayip bir oyun geliyor

https://www.gamespot.com/articles/halo-infinite-see-how-the-developers-recorded-huge/1100-6478444/
  • Grafik motoruna bakın özellikle ışıklandırma ve dokulara daha yakın çekim yapıyorlar. Muhtemelen ray tracing tabanlı bir grafik motoru olacak.

• Halo 5 coop nasıl yapılır Aynı ekranda iki kişi oynama diğer tüm halolsrda da yaptım bir tek bunda yapamadım

• kayzer-soze K kullanıcısına yanıt
    Onda yok ne yazık ki.
  • Teşekkür ederim 😊 2 kişi severek oynadığım oyundu neyse artık infinite yaparlar diye düşünüyorum

• Daha önce yazmıştım, artık official oldu sanırım Infinite'da Banished'ler yer alacak, bu paylaşımdan onu çıkardım

• Babanız geliyor açın yolu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun içi bir şeyler görsek artık şu oyundan.
  • HALO INFINITE - XBOX ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

yol açın koca reise :))
  • Senaryo'nun sanırım Halo Wars 2'yle direkt bir bağlantısı var oynamak lazım aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Temmuz 2020; 2:24:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Temmuz'da Series X ve Infinite şovu olacak heyecan dorukta , multiplayer beta duyurusu da gelebilir

Big team battle demişken, zamanında burada çok etkinlik yapmıştık, bu da BTB modu oynadığımız maçlardan birtanesi DH Halo'cuları olarak :)

Alıntıları Göster
    Baya Zevkli Duruyor hocam..

• Söylentiye göre;

Halo 5'deki Spartan Locke Banished komutanı tarafından bu oyunda öldürülecek.

https://www.cyberockk.com/2020/07/halo-infinite-major-plot-leaked-by-halo-toys/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Temmuz 2020; 0:3:39 >
  • Sırf bunu beğenmek için girdim. Multiplayer akmaya gidiyorum. :) Aeo hepiniz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-675C938D1

Sırf bunu beğenmek için girdim. Multiplayer akmaya gidiyorum. :) Aeo hepiniz. :)
    :)

HALO INFINITE - XBOX ANA KONU
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.