Şimdi Ara

HALO INFINITE - XBOX ANA KONU (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.345
Cevap
27
Favori
100.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Halo 3 satışlarını geçer mi sizce? Ben geçeceğini düşünüyorum ayrıca oyunda tüm halkayı geziyorsak gerçekten büyük bir açık dünya olacak sanırım.
  • Bence bu gelecek olan Halo tüm zamanların en çok oynanan Halo oyunu olacak, satışlarda belki geçmez fakat hem oyunun köklerine dönmesi hem de gamepass faktörü ile oynayan sayısı en yüksek oyunu görebiliriz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Bence bu gelecek olan Halo tüm zamanların en çok oynanan Halo oyunu olacak, satışlarda belki geçmez fakat hem oyunun köklerine dönmesi hem de gamepass faktörü ile oynayan sayısı en yüksek oyunu görebiliriz...
    Bana da öyle geliyor Gamepass'in etkisiyle anlık multi oyuncu sayısı belki rekor bile kırabilir.
  • Bir de bu sefer hem konsol hem oyun genel olarak daha fazla yankı uyandırdı, çok daha fazla kişi merakla bekliyor, bunun da önemli etkisi olacaktır...

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Bir de bu sefer hem konsol hem oyun genel olarak daha fazla yankı uyandırdı, çok daha fazla kişi merakla bekliyor, bunun da önemli etkisi olacaktır...
    Tabi ki hocam Series X üstünde ultra ayarlar ve ray tracing desteğiyle muhtemelen grafiksel şov da göreceğiz, bekliyoruz.
  • Kesinlikle katılıyorum grafikler 10/10

HALO INFINITE - XBOX ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Hocam Halo 3 satışlarını geçer mi sizce? Ben geçeceğini düşünüyorum ayrıca oyunda tüm halkayı geziyorsak gerçekten büyük bir açık dünya olacak sanırım.
    Halo 3 popülarite ve satış rakamı olarak yakalanması çok zor bir oyun, ODST ile beraber 20 milyon satmış ve anlık oyuncu sayısı 1 milyonun üstünü görmüş bir oyundan bahsediyoruz ve bunlar hem tek platformda hem de korsanın dibine vurulduğu bir dönemde yapmayı başarmış bir efsane Infinite popülarite olarak Halo 3'ü yakalayamasa bile o seviyeye yakın olacaktır diye düşünüyorum çünkü hem 2 jenerasyona çıkıyor hem de gamepass gibi bir sistemle beraber çıkıyor. 360 neslinden sonra muhtemelen en popüler Xbox oyunu bu olacaktır ve uzun seneler oynanacak, içerik üretilecel, pro leagueler düzenlenecek vs. bir oyun bizi bekliyor.

• Çıksa da oynasak artık kaç aydır makinayı açmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

Çıksa da oynasak artık kaç aydır makinayı açmıyorum
    Mevlüt reis seni yine custom game akşamlarının müdavimi olarak görecek miyiz, Halo 5 ve MCC'de sürekli geliyordun partilere
  • Grafikler neden bu kadar çok eleştirildi anlamıyorum. Bu aralar moda oldu bir sonyye vuruyorlar bir xboxa vuruyorlar.

Hiçbir halo oyunu grafik konusunda öncü olmamıştı. Ki bu yeni oyun yeni nesil de değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Kesinlikle katılıyorum grafikler 10/10

Sunumdaki oyunları görünce böyle gözlerin mi yaşardı ne oldu?

• 5 ten şöyle iki görsel atalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 27 Temmuz 2020; 13:24:47 >

• Aynen sevinçten ağladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

5 ten şöyle iki görsel atalım

Abi o grafikler daha çok değişecek o çok belli, bu adamlar kötü grafik yapmadılar iki oyunda ama ortalama oyun yaptılar şimdi ise ikisini bir arada yapacaklar gibi. O günler geldiğinde forumda çok alevli yorumlar göreceğiz.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Mevlüt reis seni yine custom game akşamlarının müdavimi olarak görecek miyiz, Halo 5 ve MCC'de sürekli geliyordun partilere

Alıntıları Göster
    Aynen 5 yıl oldu yeter artık

• Craig reise şarkılar yazılmış bile

• GOOSEBUMPS!

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.