Şimdi Ara

Halo: Combat Evolved oyun içinde sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Halo: Combat Evolved oyun içinde sorun
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    164 Mesaj
    Evet beyler sene 2011 olmuş hala Halo: Combat Evolved multiplayer oynuyorum. Sorunum oyun için de mesaj yazamamam, t tuşu ile yazım bölümü açılıyor fakat yazılmıyor.

Daha önce böyle bir sorun yoktu, xp de ve windows 7 de aynı farklı kurulumlar da yine aynı sorun ve son yamalar yüklü
    Acaba beni engellemiş olabilirler mi?
    En ilginç kısmı ben oyun kursam dahi yine yazamıyorum haliyle yazdıkları göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zafer Kemal -- 18 Temmuz 2011; 22:01:56 >

|
    |

Demokrasi, bir eğitim işidir. eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. devam edilirse demagoglar türer. demagoglardan da diktatörler çıkar.

Demokrasi despotluğa dönüşür.

Demokrasinin esas prensibi, halkın hakimiyetidir. ama milletin idarecilerini iyi seçebilmesi için, yetişkin ve iyi eğitim görmüş olması şarttır. eğer bu temin edilemezse demokrasi, otokrasiye dönüşebilir. halk övülmeyi sever. onun için, güzel sözlü demagoglar, kötü de olsalar, başa geçebilirler. oy toplamasını bilen herkesin, devleti idare edebileceği zannedilir.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.