Şimdi Ara

HALO 5: GUARDIANS-ANA KONU (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.355
Cevap
10
Favori
42.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evde çocuk olunca ve erken uykumda gelince kimseye net bir zaman veremiyorum ama Online gördüğünüzde direk oyun daveti atın arkadaşlar başka bir oyunda oynuyor olsamda geçerim ;)
    Ayrıca belirteyim oynadığım oyun rayman se boşa yollamayın kızım xbox ı işgal etmiş demektir ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarkaman -- 4 Aralık 2016; 11:19:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halo 5'e büyük bir güncelleme geliyor.
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1322517&page=1

-SERVER BROWSER (Yes you can now browse for custom games on XBO/PC)
    -Big fixes and optimization for PC version
    -Observer Mode
    -Arena/Warzone announcer voice packs
    -"Biggest" Forge update ever (sanghelios map included)
    -Extensive aiming improvements (its been reported there is now no input lag)
    -General UI improvements
    -Halo: Reach Grenade Launcher
    -New GameType
    -Even more new skins and armor

Leaked/Unconfirmed:
    -Gun Game
    -Race
    -New Firefight Mode
    -REQ Slayer
    -CTF and Assault added to Warzone
    -Sentinel Beam

The new gametype:
    So 343 just sent these tease out today about what looks to be a new gametype

• Akşam 12 den sonra Online olurum muhtemel beklerim gelecek varsa.
  • BattleGolf çok eğlenceli gözüküyor Bu gece update'i yapıp bi bakıyım...

• Party arama seçeniğini.türkçe yapıp aratırsanız 12 gibi başlayacağım oyuna katılabilirsiniz

• Az önce 1 saat kadar birlikte oynadık, çok keyifliydi arkadaşlar

Kaya

• Beraber oynamak herzaman keyifli. Bu arada bu süper fiesta kalıcımı çok keyifli oluyor ;)
  • Super Fiesta hakikaten tam eğlencelik, kalıcı görünüyor
  • ben hiç sevmedim super fiestayı
  • Ben baya eğleniyorum ;))) bazen doğup ölmek koyuyor ama bir anlamda da silahlarda uzmanlaşmanı sağlıyor. Mesela sniperi ben orada geliştirdim. Ha diyeceksinki Sniper bölümüde var ama inan aynı şey değil. Sniper bölümümde herkes pusuyor orada ise adam oyununu oynuyor bir anlamda normal Slayer da yada arenada Sniper almışsın gibi oluyor ^^

• Xbox 360 için geliştirilen ama 2013 yılında iptal edilen bir Halo projesi , keşke One'da devam etselermiş çok eğlenceli gözüküyor. Tekrar yapımına başlansın diye ciddi bir baskı var ;

• Halo 6 ile ilgili birşeyler dönüyor ama hadi hayırlısı ;)

• Scorpio'nun cikisina Halo 6 yerine ara oyun cikarabilirler. Multisi Halo5 in gelistirilmis versiyonu, senaryosu 5-6 saatlik bir deneyim sunabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten 2017 de çıkarılacak diye hatırlıyorum. Artık öyle 3-4 yıl beklemeyecekler diye biliyorum

• Son update den sonra bir takim modlar degismis. Team slayer da guzelim magnum, battlerifle silahlari gitmis onun yerine pew pew pew silahlari gelmis. Harikasin 343.Sirf oyun dinamigi olmasa oynanilacak gibi degil

• Slayer a bakmadım ama arena hala aynı acaba sosial taraftaki slayer e bakmış olabilirmisin . Akşam bende ranked dekine bakayım

• jarkaman J kullanıcısına yanıt
    Evet social slayer. Yeni adi covenant slayer sanirim

• O zaten orjin değil . Sosial taraftakiler eğlencelik . Ranked tarafındakine baktım az önce yine aynı problem yok.

• Daha yeni başladım onlinesine arkadaşlar tavsiyesi olan felan varmı bayağı sardı ama beni ya

• Tavsiyem ilk önce oyunun tricklerini öğrenmen koşma zıpalama vs. Birde haritaları tanıtan gösteren videoları izleki nereden gidilir nereden çıkılır yavaş yavaş oyunun oturur.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.