Şimdi Ara

HALO 5: GUARDIANS-ANA KONU (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.355
Cevap
10
Favori
42.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar halo oynuyorum eklerseniz sevinirim GT: GGiNus

Arkadaşlar bide halo için hassasiyeti düşürüyorum aim nişan daha iyi alıyorum fakat arttırıncada daha hakim oluyorum etrafıma siz hedef hassasiyetini nasıl kullanıyorsunuz iyi aim için napmak lazım tavsiyeleriniz bekliyorum iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski Bungie ve şu anki 343'ü anlatan güzel bir video..Eski Bungie efsaneydi be

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Eski Bungie'yi biraz abartıyoruz bence. Combat Evolved muhteşemdi. Konsollar için devrimdi. Sonraki oyunlarda muhteşem bir şey olmadı.

Ve şimdi gittikleri yol da fps de devrim niteliğinde. Sen kendi hikayene gideceksin yanından her hangi biri geçip kendi hikayesine gidecek aynı oyunda bulunacaksın istersen onla etkileşime de girersin.

Destiny'nin sorunları iyileştirilebilir. Fiyat politikası kötü keşke Activision gibi sürekli para kazanması gereken bir şirket değil de orta sınıf Square Enix gibi bir yayıncısı olsaydı.

HALO bilimkurgu açısından daha ayakları yere basan bir evrene sahip; Destiny fazla fanteziye kaçmış bu da eleştirilebilir.

Ama Bungie'den ümidi kesmeyin. Tek işi bilimkurgu yapmak olan kaç tane stüdyo varki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gultekinlive -- 11 Eylül 2016; 22:55:17 >
  • gultekinlive kullanıcısına yanıt
    Combat evolved dan sonra muhtesem birsey olmadi mi ? Halo 3 ve Reach fps tarihinin en iyi 2 oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: team1907

Combat evolved dan sonra muhtesem birsey olmadi mi ? Halo 3 ve Reach fps tarihinin en iyi 2 oyunu.

HALO 3'ün başarısı yeni nesilden geliyor. Xbox 360'ın ilk Halo'su ve Xbox Live hizmetinin büyük katkısıyla ses getirdi. Sadece oyunun başarısı değildi. Pek çok oyuncu senaryosunu oynamadan multisine atlamış.

Ama tabi bunlar benim düşüncem. Size göre muhteşem olabilirler.

Gerçi tekrar düşündüm de 'wake me when you need me'yi hatırlayınca düşüncem değişti sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gultekinlive -- 12 Eylül 2016; 1:07:11 >

• gultekinlive kullanıcısına yanıt
    Eski Bungie'yi mi abartıyorum , eski Bungie Rockstar ile beraber gelmiş geçmiş en iyi oyun stüdyosudur bence.

Halo CE: Konsollarda FPS kavramını değiştiren oyun.

Halo 2: Konsollarda online FPS devrimi yapan oyun ve 2004'de çıktı. 20 milyon satan konsolda korsan olmasına rağmen 10 milyon sattı. 2010'da serverler kapatılana kadar full oynandı. Online olarak Sony daha bunun % 10'una yaklaşan bir oyun yapamadı.

Halo 3: ODST ek paketi ile beraber korsan olan bir konsolda 20 milyon sattı. Aynı anda 1 milyon kişinin online olduğu bir oyundu, çıktıktan sonra 3 sene boyunca en çok oynanan oyunlarda ilk 3'de yer aldı , sonraki 2 sene de ilk 10'da yer aldı. Şu an MCC ile beraber hala oynanan bir oyun. Serinin açık ara en efsane oyunudur.

Reach ve hikaye kısımlarına , evrenin derinliğine , Master Chief'e vs. hiç girmiyorum bile. Konsollarda benzer bir online exc. varsa söyle bizde bilelim dostum

Şu anki Bungie ise activision'ın köpeği olmuş vasat bir firma. Destiny hayatımda yaşadığım en büyük hayal kırıklıklarından biridir, 2 yıl bekledim ama 1 ay bile dayanamadım , grind'dan başka hiçbirşey olmayan leş bir oyun.

• Doğru, yani o söylediklerine bir şey diyemem. Sanırım Benimki biraz oyun zevkimle alakalı. HALO 3 oynarken ilk ay ben hiç yerden kalkamamıştım. iyi oynayan birini takip edip ona assist yaparak oyunumu geliştirdim. Lone Wolves'ta takılarak geliştirdim. Ama bırakınca oyunu hemen performansın düşüyor. Tam E spor oyunu.

Online değil Single temelli oyuncuyum. Online da matchmaking'e dayalı rekabeti değil de MMO özelliklerinden keyif alıyorum. En yetenekli parmaklara ve gözlere sahip olanın değil; en çok emek ve zaman harcayanın kazandığı sistemi seviyorum. Destiny'yi bu yüzden sevdim.
    Halo'cuların sevmemesinin nedeni Bungie'den tekrar bir Halo beklemeleriydi. Call of Duty motoruyla Halo yapsalardı kendini tekrar etmiş olurlardı. Farklı sulara yelken açmaları güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gultekinlive -- 12 Eylül 2016; 13:14:52 >

• Halo serisi benim için efsanedir, Bungie'de bu yüzden sevdiğim sayılı oyun firmalarındandır. Destiny ise çok tartışmalı bir konu, bende oynuyorum ama sevgi-nefret arası bir ilişkim var. Taken King'den sonra Bungie gerçekten oyunu düzeltmeye çalışıyor, ve kesinlikle oyunun evreninin altyapısı çok iyi, ileride çok güzel hikayeler çıkartılabilir. Diğer yandan Bungie gibi bir pvp/competetive ustası firmadan nasıl bu kadar kötü bir competetive çıktı o da ayrı konu.

• Multi'si harika, SWAT'a aynen devam ediyorum

Yalnız bişey soracağım, custom oyuna girme şansım var mı. Örneğin 50 kill düşük geliyor; 100 kill sınırı olan, yalnızca magnum'un kullanıldığı ve belli haritalarda oynamak istiyorum. Bu mümkün mü?
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Mumkun degil.

• Arkadaşlar oyunun co-op story modu var mı? Arkadaşla yeni başlayacağız ve multiplayer' de "eleğe dönmek" istemiyoruz.
  • guitarman kullanıcısına yanıt
    4 kisiye kadar Live uzerinden coop oynayabilirsiniz senaryo modunu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Halo 5 için dijital kod alacağım. 2 tane uygun fiyatlı buldum.

Halo 5 Guardians Digital Deluxe Edition Xbox One - Bu Halo 5 Guardians +Warzone REQ Bundle + Halo: The Fall of Reach (Animated Series) içeriyor. Fiyat €21.60
    Halo 5 Guardians - €19.00

Ekstrası olan 2.60 EUR daha pahalı, acaba değer mi? Sadece oyun içeren kodu mu yoksa deluxe edition olanı mı alayım farkla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

Arkadaşlar Halo 5 için dijital kod alacağım. 2 tane uygun fiyatlı buldum.

Halo 5 Guardians Digital Deluxe Edition Xbox One - Bu Halo 5 Guardians +Warzone REQ Bundle + Halo: The Fall of Reach (Animated Series) içeriyor. Fiyat €21.60

Ekstrası olan 2.60 EUR daha pahalı, acaba değer mi? Sadece oyun içeren kodu mu yoksa deluxe edition olanı mı alayım farkla?

Aradaki fark cok birsey degil ama Warzone Req Bundle'in cok gerekli oldugunu dusunmuyorum.

• Herkes BF1'e mi geçti, konu iyice hareketsiz kalmış

Özellikle ACH'lar için co-op campaign modu oynayacak arkadaş var mıdır?
  • necipfazil2041 kullanıcısına yanıt
    hocam bu takım kurma işi devam ediyor mu? Bende henüz bir haftadır oynuyorum bu oyunu. Tam çözemedim. Beni de eklerseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorhanFr

quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

Arkadaşlar Halo 5 için dijital kod alacağım. 2 tane uygun fiyatlı buldum.

Aradaki fark cok birsey degil ama Warzone Req Bundle'in cok gerekli oldugunu dusunmuyorum.

Hocam bende Dijital deluxe editıon aldım. Ama eklentilerinin tam olarak neler olduğunu bilmiyorum. O eklentileri nasıl kullanacam. İçerisinde neler var. REQ BUNDLE + FALL OF REACH ne işi yarıyor tam olarak. Yardımcı olur musun?

• iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Fall of Reach olan kısa bi dizi, hiç gerekli değil. Hatırladığım kadarıyla Halo eklentisi ile indiriyordunuz ama uğraşmayın hiç.

REQ'leri ise oyun içinden kazanabiliyosunuz zaten (silah, araç vb.), Warfight için gerekli esasen. Multi kısmında "Y" tuşuna basarak REQ paketlerini açabilirsiniz.
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bilmeden alınca böyle oluyor :-) Zamanla öğreneceğiz artık.

• Yeni xbox s alicam bf1 gow4 ve fifa17 alicam
    Arkadaslar halo5 nasil alinirmi hala

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.