Şimdi Ara

HALO 5: GUARDIANS-ANA KONU (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.355
Cevap
10
Favori
42.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BorhanFr

DH'nin Xbox bölümü gerçekten çok ilginç yahu. Şuraya birşey yazınca iki kişi dışında herkes yokmuşum gibi davrandı resmen, attığım özel mesaja nezaketen bir cevap bile verilmiyor. Pinky Demon ve Simetrik'e teşekkür ediyorum geri kalan herkesede akıl fikir diliyorum. Herkese iyi forumlar.

huyumuz kurusun biz hep böyleyiz burnumuzdan kıl aldırmayızacemilikten olsa gerek arkadaşların gt sini siz ekleyeceksiniz parti oyun gördüğünüzde dalacaksınız.kimse sizi eklemeyle uğraşmaz.bu arada akıl fikir dilerken önce kendimize sonra foruma

• quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

quote:

Orijinalden alıntı: BorhanFr

DH'nin Xbox bölümü gerçekten çok ilginç yahu. Şuraya birşey yazınca iki kişi dışında herkes yokmuşum gibi davrandı resmen, attığım özel mesaja nezaketen bir cevap bile verilmiyor. Pinky Demon ve Simetrik'e teşekkür ediyorum geri kalan herkesede akıl fikir diliyorum. Herkese iyi forumlar.

huyumuz kurusun biz hep böyleyiz burnumuzdan kıl aldırmayızacemilikten olsa gerek arkadaşların gt sini siz ekleyeceksiniz parti oyun gördüğünüzde dalacaksınız.kimse sizi eklemeyle uğraşmaz.bu arada akıl fikir dilerken önce kendimize sonra foruma

Eğer DH hesabım üstünden 'acemi' yakıştırmasını yapıyorsanız; ne Xbox One benim ilk konsolum ne Halo 5 benim ilk Multiplayer oynadığım oyun. Siz dahil diğer arkadaşlarında GT'leri görüldüğü üzere imzada yazmıyor. Kaldıki eğer ben gerçekten dediğiniz gibi acemi birisi olsaydım, bir community'nin davranması gereken şekil bu değil bence. Burda beni oyun içinde Sherpalayın veya bana rank kastırın demiyorum, oyunu beraber oynayacağım insanların eklemesini rica ettim sadece.

• Kendi adıma bende pat diye Custom oyuna dalmam ve aynı şekilde girilsinde istemem.
    daha öncede yazmıştım ama birkere daha yazayım. oynayan oyuncuların tagları konuyu açan arkadaş tarafından ilk sayfaya eklenirse yada klan lâ ilgili bilgileri girilirse sanırım bu konuların konuşulmasına gerek kalmaz.

Bir avuç olmayan bizler malesef organize olamıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aramızdan yada çevrenizde avenger Reflex Controller aparatı kullanan oldumu acaba? elite Controller é o kadar para vermek istemiyorum bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarkaman -- 2 Mart 2016; 14:19:23 >
  • Arkadaşlar bu akşam 22:00 da Custom Game yapacağız. Talha Aynacı'da konuğumuz olacak : ) Gelmek isteyenler akşam partiye girebilir :

GT: Ashes2Bashers
  • 23:00 gibi katılırım ben Ömer, bakalım kimler pas tutmuş.
  • 22:3 gibi başlıyoruz. İzlemek isteyen varsa Talha üstad twitchden de yayınlayacak.
  • Oynamak isteyenler bize katilabilirler.
    Bu mesaja eklenen görseller:

HALO 5: GUARDIANS-ANA KONU

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Işınlanan oyuncularla eminim oyuna daha çok heyecan gelmiştir.

• Efsane bir gece oldu.Çok zevkliydi.''Shamanx''buralarda mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 5 Mart 2016; 7:54:57 >
  • Teşekkür ederim oyun için.Çocuk yanimda uyuduğu için sesli muhabbete çok ortak oladim kusura bakmayin..Çok zevkliydi.E kisa sürede tekrarlamak lazim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Arkadaşlar bu akşam 22:00 da Custom Game yapacağız. Talha Aynacı'da konuğumuz olacak : ) Gelmek isteyenler akşam partiye girebilir :

GT: Ashes2Bashers

ömer bu mesajı sonradan gördüm.oyunda diyecektim bu arkadaşın sesi bölümsonucanavarından tanıdık geliyor diye yoksa karizma falan çizilecekti
  • Daha sık tekrarlayalim. Bu neslin en eglenceli gecelerinden biriydi.

Yasin'in golu attiktan sonraki tepkisi hala kulagimda:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılan herkese teşekkürler gerçekten çok zevkli oldu.Gece 02:30 a kadar oynadık . Düzenli olarak tekrarlayalım bunu. Dün geceden 1-2 video atayım :

Grifball sahalarının en iyi kontra golcüsü

Güzel bir Ninja kill

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    O ninja killde dumura uğradim ben.Muthisti vallahi.Keşke hep böyle keyfli ölsem:))

• Mesajları yeni gördüm. Benim içinde çok keyifli bir akşamdı.
    Bu arada turnuvaya katıldığınızdan bahsettiğiniz sırada kızım kolumu çekiştiriyordu soramadım. O takımda kimler vardı?
    Arada rakip çıkaralım o takıma ^^

• jarkaman J kullanıcısına yanıt
    Kulaklıkla hiç işim olmadığı için koymuşum bir yere bugün buldum O yüzden hakkımdaki makaralara yanıt veremedim. Handball modu hariç diğerleride bende oynamayı denedim Handball modu çok eğlenceliydi. Fps oyunlarını çok fazla karıştırdığım için mi bilmiyorum bu oyunda bir gün iyi bir gün çok kötü oluyor. Halen çok acemiyim.
  • simetrik kullanıcısına yanıt
    Siyahbeyazzzz olanmı sendin ;)
    Bende ekli olan beyazmış sadece ^^

Aynı şey benim içinde geçerli her oyun aynı olmuyor yada tutarlılık yok. Genel olarak rakip etkilesede bazen sanki oyunun tersine geliyoruz^^

• SiyahBeyazz benim:)şu keklik gibi avladiğiniz

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.