Şimdi Ara

Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
18
Favori
29.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI)

Hollow Knight Türkçe Yama Çalışması

Proje Yöneticisi
    H. Serhat Çavunt

Çeviri
    H. Serhat Çavunt
    Anıl Atıcı
    Doğukan Yılmaz
    Emircan Ayyıldız
    Serdar Sayın

Test
    H. Serhat Çavunt
    Anıl Atıcı

Font
    Ömür Kantar

Çeviri Durumu
    Ana Oyun: %100
    Ek İçerikler: %100
    Düzenleme ve Test: %10

Çeviri Notları
    → Yamada Türkçe karakterlerin tamamı yer almamaktadır.
    (Görsellerde ki Türkçe karakter hataları giderilecektir)
    → Son sürüme uygundur.

İndirme linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElysionHD -- 10 Kasım 2017; 23:5:18 >

• Çok teşekkürler. Keşke biri şu oyunu çevirse diyordum. Çok iyi haber oldu bu.
  • Türkçe yaması olması gereken bir oyun, beklemedeyiz....
  • Kolay gelsin,oyunu satın aldım beklemedeyim :)
  • Şuan sınavlarım olmasına rağmen günde 30-40 dk falan uğraşıyorum en kısa zamanda bitirmeye çalışacağım.
  • Bu oyundan sonra Scribblenauts serisine bir göz atabilirsin. Sadece görevler ve arayüz çevrilse yeter çünkü oyunda yapabileceğinizin sınırı yok. Bulmacalar kolay gibi dursa da İng. seviyesi kötü olan arkadaşlar için keyifli olacaktır öğretici tarafı da var kelime haznesini geliştiren bir oyun. Yapmak istediklerinizi Google Translate aracılığı ile uygulayabilirsiniz yanlış yazsanız dahi oyun yazmak istediğinizi anlıyor ve düzeltiyor.
  • Süper. Oyun zaten harika ötesi. Steam kullanıcı yorumlarına yada Metacritic puanına bakarsanız anlarsınız :))
  • yuh 1 haftadan kısa sürede %50 mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 22 Mart 2017; 9:54:7 >
  • Kısa sürede %50 olması büyük başarı. Keşke başka birisi de Shovel Knight'ı çevirse
  • Bu oyunun hiç Steam puanına bakmadım oyunu sevdim ve çevirmeye başladım.
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Dediğin oyunu ilk defa duydum ama Steam puanı iyi ise ve oyun güzelse neden olmasın.
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Oda benim başarım,hızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan1216

Dediğin oyunu ilk defa duydum ama Steam puanı iyi ise ve oyun güzelse neden olmasın.

Steam puanı çok yüksek.
    http://store.steampowered.com/app/250760/?l=turkish
    Aslında bu oyun baya popüler bir oyun. Bu zamana kadar kimse çevirmemişse dil dosyalarına ulaşamadıkları için olabilir. Ya da başka bir nedeni olabilir. Çok eğlenceli ve zor bir oyundur. Müzikleri de harikadır. Tavsiye ederim.
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    O oyunun türkçesi olmasını bende isterdim ancak olabileceğini sanmıyorum çünkü mekanikleri ingilizce üzerine kurulu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Oyunda Denemeden bir şey söylemek doğru olmaz bence.
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Oyuna bakıcağım,seversem başlayabilirim bu tür oyunlarda fazla dil dosyası olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

O oyunun türkçesi olmasını bende isterdim ancak olabileceğini sanmıyorum çünkü mekanikleri ingilizce üzerine kurulu.

Tamam mekanikleri ing. üzerine kurulu olabilir. Benim demek istediğim sadece görevler Türkçe olsun gerisini zaten oyun içindeyden Steam'den tarayıcıyı açarak Google Translate ile halledersin bilmem anlatabiliyor muyum? Önemli olan verilen görevleri anlamak gerisi gelir. Daha iyi anlatabilmek için örnek vereyim: Oyunun ilk başında karşılaştığımız eğitim bölümünde bir çiftçi bizden yardım istiyor(görev kısımları işte bunların Türkçesi gerekli bazı şeyler anlasanızda ing zayıfsa benim zor oluyor) bir yarışma düzenleneceğinden ve domuzunun birinci olmasını sağlamamızı istiyor ve bir ipucu veriyor domuzum büyük olsun ve uçsun diyor. Google Translate'den uçmak ve büyük kelimelerini ing olarak çevirerek fly ve big kelimelerini sihirli not defterimize yazıyoruz ve yazılan herşey bir anda gerçekleşiyor gibi gibi. Biraz kafa yormak gerekli çok ta zor değil open world mantığında bir oyun olduğu için yapamayacağınız şey yok önünüz de sihirli bir defter var ve her şeyi yazarak gerçekleştirebildiğinizi düşünün çok güzel bir konsept.

• sırf yamasını yaptığın için için satın aldım ve beklemedeyim. 19 lira gibi bir fiyata aldım droyun.com dan isteyenler bakabilir. 2d dark souls için iyi bence.

yanında northgard da aldım bu çıkana kadar onla takılacam. hade kolay gele
    Çok sevindim oyunu satın aldığına korsan oyunu desteklemiyorum
  • oo ne güzel oyunu çıktığı gibi almıştım. oynamadan beklemedeyim yama çıkınca devam edeyim oynamaya kolay gelsin :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.