Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.921
Cevap
195
Favori
550.147
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler burada genelede cevap veriliyor sağolsun arkadaşlar. Ama her turlu sorularinizi ozelden cevaplayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panick666

1. Sorunun cevabı : 40 TL lik restoran harcamanıza tabiiki 40 TL indirim yansır. 50 TL indirim yansıyacak hali yok.
    2. Sorunun cevabı : 60 TL lik restoran harcamanıza tabiiki 50 TL indirim yansır. Çünkü 50 TL ile sınırlı HYL kampanyası.
    3. Sorunun cevabı : İki restoran harcama toplamı olan 50 TL indirim olarak yansır. İsterseniz 5 Restoran dan 10 Liralık alış veriş yapın toplamda 50 TL indirim yansır

çok teşekkür ederim sizin yaptığınız bu açıklamayı müşteri hizmetleri bi türlü bana yapmadı
  • daseg kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    Şimdiden afiyet olsun

• Panick üstad yine yetiştiniz yardıma sağolun

Örneğin malzemeciye 500 TL ödeme yapıcam, adamın pos cihazı örneğin bank asya, ziraat bankası. Buna göre en iyisi Pegasus kart ile ödeyip 5 TL kapmak. Başka alternatif var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igidu -- 7 Kasım 2013; 16:24:23 >
  • igidu kullanıcısına yanıt
    lütfen gereksiz konuları buraya yazmayalım hem konu kapanır hem kampanya..akıllı olun lütfen
  • Parafly platinum kart almak icin ne yapmamai gerekiyor.limit 6000 oldugu icin normal gonderdiler.normalin pek bi avantaji yok.burda herkedin nasil platinium karyi var anlamadim.

• Bugün 5 kat puan için mh aradım ve kazanılan bu puanların 4 ile carpilarak kullanamazsiniz dedi. Iki kere sordum yanlis olmasin dedim. Hayir kesinlikle kullanamazsin sadece alisverisden kazanilanlar carpilir dedi. Ben de vaz gectim indirim devam etsin dedim.

• KIMYACI08 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle kullanabilirsiniz.

Bunun olabilmesi için puanların ayrı tutulması gerekiyor. Böyle bir sistem yok maalesef. Sadece kampanya puanları(değerli puanlar) farklı tutuluyor. Zaten parafly da da kampanya yapılmadığı için sıkıntı yok.

EkstraParafPara ile kazandığınız 5 Kat puanlarınız da, alışveriş puanlarınız da aynıdır. İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panick666 -- 7 Kasım 2013; 9:22:25 >
  • Bilet alacağım kartıyla yardımcı olabilecek var mı ?

• Beyler yerli yersiz her konuyu Musteri hizmetlerine sormaniza gerek yok saf olmayiniz elimizden gidiyor kampanyalar burada satis vb baslik acmayiniz.

• Dün akşam ve bu sabah bilet aldım. Akşamki alış için iade mesajı geldi. Sabahkine mesaj gelmedi. İlk işlem provizyonda olduğu için mi böyle oldu? Acaba iade gelmeme ihtimali var mı?
    Yarın da bir bilet alacağım. Beklemek gereken saat sınırı var mı?
    Aldığım biletler;
    06.11.2013 23:12 THY -WWW.THY.COM ISTANBUL TR Yurtİçi B 183,40 TL
    07.11.2013 09:30 THY -WWW.THY.COM ISTANBUL TR Yurtİçi B 188,00 TL

Edit : 9:30'da aldığım biletin mesajı saat 12:30 da geldi.
    Sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @bdullah -- 7 Kasım 2013; 12:37:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

Dün akşam ve bu sabah bilet aldım. Akşamki alış için iade mesajı geldi. Sabahkine mesaj gelmedi. İlk işlem provizyonda olduğu için mi böyle oldu? Acaba iade gelmeme ihtimali var mı?
    Yarın da bir bilet alacağım. Beklemek gereken saat sınırı var mı?
    Aldığım biletler;
    06.11.2013 23:12 THY -WWW.THY.COM ISTANBUL TR Yurtİçi B 183,40 TL
    07.11.2013 09:30 THY -WWW.THY.COM ISTANBUL TR Yurtİçi B 188,00 TL

Hocam bende en geç 4 iş gününe yansidi bekleyin yansir ama farklı günler de alin.

• Beyler bilindiği gibi parafly in internet te ana konusu gibi burasi herşey buradan okunuyor Halkbank calisanlari da zira lütfen burada gereksiz konuları satis konularini yazmayin ..ozelden sorabilirsiniz elimden geldiğince cevapliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: KIMYACI08

Bugün 5 kat puan için mh aradım ve kazanılan bu puanların 4 ile carpilarak kullanamazsiniz dedi. Iki kere sordum yanlis olmasin dedim. Hayir kesinlikle kullanamazsin sadece alisverisden kazanilanlar carpilir dedi. Ben de vaz gectim indirim devam etsin dedim.

Hocam eminmisiniz oyleyse ne anlami kaliyor dalgami geciyodmr bunlar
    Kazanilan puanlarin ayrimini yapamazlarki?
    Sanirim sallamis biraz?

• Aynen seyffullah arkadaşa katılıyorum. Merak ettiklerinizi konuya yazmak yerine özel mesaj yoluyla bana da sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı oluruz. Adios konusunda olduğu gibi kampanyalar elimizden kayıp gitmesin. Hasret kalmayalım puanlara.
  • yardımcı olacak kişi yırtınıyor ama hala daha vatandaş mesaja alıntı yapıp genele soruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

quote:

Orijinalden alıntı: KIMYACI08

Bugün 5 kat puan için mh aradım ve kazanılan bu puanların 4 ile carpilarak kullanamazsiniz dedi. Iki kere sordum yanlis olmasin dedim. Hayir kesinlikle kullanamazsin sadece alisverisden kazanilanlar carpilir dedi. Ben de vaz gectim indirim devam etsin dedim.

Hocam eminmisiniz oyleyse ne anlami kaliyor dalgami geciyodmr bunlar
    Kazanilan puanlarin ayrimini yapamazlarki?
    Sanirim sallamis biraz?

Ben biraz önce yurtiçi otel rezervasyonu için seyahat hattıyla görüştüm. Zaten kartta 5 kat parafpara kampanyalarından gelen puanlar var. 159,5 tl lik oteli 39,75 tl lik puanla alabileceğim söylendi. Otelden müsaitlik bekliyoruz. Yani daha önce de bir arkadaşın dediği gibi bu puanlarda 4 kat olarak kullanılabiliyor. Ama sürekli müşteri hizmetlerini araryıp sorarsak adamlar kullandırtmamaya başlarlar.

• Emin olun müşteri temsilcisi yerine buradaki kullanıcılara sorsanız daha yardımcı olunur. Özel msj yoluyla!!
  • Hala gelmedi yahu yarın 2 hafta olacak onaylanalı

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Hala gelmedi yahu yarın 2 hafta olacak onaylanalı

Dostum 3-4 haftada gelen var bence 4440400 ara kuryede mi sor

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.