Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.921
Cevap
195
Favori
550.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paraf günüm kapsamında indirimler ne zaman geri dönüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek kisi ist-ank gidis donus 198 tl thy bileti alinacaktir eski uyelerden yardimci olabilecek varsa pm ile ulassin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antireis -- 4 Kasım 2013; 20:53:44 >
  • @elektronikg elektronikg arkadaşımızın 89 tl sini uçurduk 9 adet hakkım kaldı itinayla küsüratlar uçurulur :)
  • anlayışlı arkadas. sıkıntısız halletti sagolsun
  • Yahu Adios ile bütün fırsatları bu forum sayesinde tükettik. Sizden ricam lütfen Parafly ile ilgili şu hızlıal vs olayını artık kimse yazmasın. Elimizde bir bu kaldı bunu da heba etmeyelim. Sorusu olan daha önce yazmış kişilere pm atsın mutlaka biri yardımcı olacaktır. Lütfen ama lütfennnnnnnnn artık bu konuda yazmayalım sizden rica ediyorum. Kimseye karşı bir şeyim yok kimse yanlış anlamasın sadece fırsatı kaçırmayalım
  • arkadaşlar parafpuan ile alınan uçak biletinin hyl hakkı oluyor muydu acaba? bir de sabiha gökçen'deki kahve dünyasında son durum ne oldu acaba? geçiyor mu geçmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

Yahu Adios ile bütün fırsatları bu forum sayesinde tükettik. Sizden ricam lütfen Parafly ile ilgili şu hızlıal vs olayını artık kimse yazmasın. Elimizde bir bu kaldı bunu da heba etmeyelim. Sorusu olan daha önce yazmış kişilere pm atsın mutlaka biri yardımcı olacaktır. Lütfen ama lütfennnnnnnnn artık bu konuda yazmayalım sizden rica ediyorum. Kimseye karşı bir şeyim yok kimse yanlış anlamasın sadece fırsatı kaçırmayalım

+1
  • cinematic kullanıcısına yanıt
    dur bak iyi hatırlattın , unutmuştum... ileteyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganbaris -- 5 Kasım 2013; 10:23:38 >
  • dün bazı arkadaşlar limit ile ilgili yeni uygulamadan bahseden mesajım üzerine "ben bir sürü kart aldım" , "benim limitim onaylandı" , "bugün SMS attım, onay geldi, akşam mı devreye girdi" gibi bazen ciddi, bazen de muzip! mesajlar ilettiler sağolsunlar.
    bir sürü SMS bedeli ödeyeceğim sizin yüzünüzden 6 adet bankaya SMS le KK talebinde bulundum, hem yanlış konuşmayayım, hem de akıbeti öğreneyim bakalım ne yapıyor diğer bankalar diye, hepsinden farklı cümlelerle de olsa "işleminizi şu anda gerçekleştiremiyoruz" mesajı geldi
    Bilgilendirmek istedim.
  • qruvasan kullanıcısına yanıt
    HYL den faydalanabilmeniz için Parafly kartınız ile en az 50 TL tutarında uçak bileti alım işlemi gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.

Sabiha Gökçen deki Kahve Dünyasında HYL geçmiyor diye biliyorum. Önceki mesajlarda belirtilmişti.
  • Arkadaşlar paraf günüm kapsamındaki indirimler ne şekilde ve ne zaman yansıyor

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    çoğunlukla alışverişinizin ertesi günü yansımış olur.
    Ne şekilde yansıyacağı size kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

Yahu Adios ile bütün fırsatları bu forum sayesinde tükettik. Sizden ricam lütfen Parafly ile ilgili şu hızlıal vs olayını artık kimse yazmasın. Elimizde bir bu kaldı bunu da heba etmeyelim. Sorusu olan daha önce yazmış kişilere pm atsın mutlaka biri yardımcı olacaktır. Lütfen ama lütfennnnnnnnn artık bu konuda yazmayalım sizden rica ediyorum. Kimseye karşı bir şeyim yok kimse yanlış anlamasın sadece fırsatı kaçırmayalım

Herkeste bir akil tutulması var buraya değil satis bölümüne yazmalilar.özel mesaj atiyorum yazanlara

• pegasustan 168 tl lik bilet alacağım. 20 Tl karşılığında yardımcı olacak var mıdır?
  • Normal paraflyım ile küsüratları uçur kampanyasındaki bütün haklarımı kullandım. Bugün parafly platinum için başvuru yaptım. Platinum kart gelince küsüratları uçur kampanası için yeniden hak sahibi olur muyum? Teşekkür ederim.
  • 25 tl karslılığında küsaratlar uçurulur. Kartım yeni geldi ve 6 adet hakkım var

• quote:

Orijinalden alıntı: panick666

HYL den faydalanabilmeniz için Parafly kartınız ile en az 50 TL tutarında uçak bileti alım işlemi gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.

Sabiha Gökçen deki Kahve Dünyasında HYL geçmiyor diye biliyorum. Önceki mesajlarda belirtilmişti.

dostum kahve dunyasında hyl kalktı mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: panick666

çoğunlukla alışverişinizin ertesi günü yansımış olur.
    Ne şekilde yansıyacağı size kalmış

YüZde 5 indirim kampanyasına katıldım yani ekstreye iade olarak mı gelio

• quote:

Orijinalden alıntı: anildi

Normal paraflyım ile küsüratları uçur kampanyasındaki bütün haklarımı kullandım. Bugün parafly platinum için başvuru yaptım. Platinum kart gelince küsüratları uçur kampanası için yeniden hak sahibi olur muyum? Teşekkür ederim.

maalesef 1 kişi olarak faydalanıyor ..
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.